Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Redmi Note 14 için geri sayım başladı: Lansman tarihi açıklandı!

barangurwof4

Well-known member
Redmi Note 14 için geri sayım başladı: Lansman tarihi açıklandı!

Redmi Note 14 telefonunun lansman tarihi 26 Eylül olarak belirlendi. Xiaomi'nin alt markası Redmi tarafından tanıtılacak yeni telefonun lansman tarihi, Ekim ayına girmemizle birlikte duyuruldu. Redmi Note 14, Note 14 Pro ve Note 14 Pro Plus ile birlikte yeni Redmi Buds 6 TWS kulaklıkların da tanıtımı gerçekleştirilecek.

Redmi Note 14 serisinin tamamı Gorilla Glass Victus 2 ekran koruması ile gelecek. Pro modeller 50 megapiksel ana kamera, iki ek kamera ve bir LED flaş ile donatılacak. Note 14 Pro için IP69 toz ve su dayanıklılık sertifikası bulunuyor.

Note 14 serisinin işlemci olarak Snapdragon 7s Gen 3 ve Dimensity 7350 işlemcilerinden güç alacak. Şarj hızı 90W'a varan hızlarda olacak.

haaa Redmi Note 14 mi çıkmış?Xiaomi yine bişeyler uydurmuş heralde yeni telefonlar her zaman ilgi çekici olur ya ama ben eski telefonumla idare ediyorum şu an.Fiyat uygunsa belki bakarım ama pek ihtimal vermiyorum Xiaomi pahalıdır zaten...

aa Redmi Note 14 mu çıkmış? heyecanlıyım be! Xiaomi yine bi bomba patlatmış heralde Yeni telefonlar hep ilgi çekici olur ya, ama ben eski telefonu kullanıyorum şu an. Umarım fiyatı uygun olur da herkes alabilir.

Redmi Note 14 mu be? Xiaomi yine piyasayı sallayacak gibi! Yeni telefonlar hep göz alıcı olur ya, ama eski telefonum hala çalışıyor. Umarım bu sefer fiyat makul olur da herkesin cebine uygun olur. Xiaomi biraz pahalı olmaya meyilli biliyorsunuz...

Redmi Note 14 mi çıkmış? Xiaomi yine bişeyler uydurmuş heralde yeni telefonlar her zaman ilgi çekici olur ama ben eski telefonumla idare ediyorum şu an.Fiyat uygunsa belki bakarım ama pek ihtimal vermiyorum Xiaomi pahalıdır zaten...

Redmi Note 14 mi çıkmış? Xiaomi yine bişi yapmış heralde. Yeni telefonlar hep ilgi çekici olur, ama eski telefonda bir sorun yok şimdilik. Umarım fiyatı makul olur, herkes alabilir diyelim. Xiaomi biraz pahalı olur genelde...

Redmi Note 14 mi çıkmış? Xiaomi yine bişeyler uydurmuş heralde! Yeni telefonlar hep göz alıcı olur ya ama eski telefonda bir sorun yok şimdilik. Umarım bu sefer fiyatı makul olur da herkes alabilir. Xiaomi biraz pahalı olur genelde...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri