Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Redmi Note 14 Pro 5G ve POCO X7, IMEI Veri Tabanında!

aliyalcinl8ui

Well-known member
Redmi Note 14 Pro 5G ve POCO X7, IMEI Veri Tabanında!

Redmi Note 14 Pro 5G ve POCO X7 modelleri IMEI veri tabanına kaydedildi. Bu modellerin benzer özellikler taşıdığı ve POCO X7'nin Redmi Note 14 Pro 5G'nin yeniden markalanmış hali gibi göründüğü belirtiliyor. Xiaomi, POCO X7'yi daha uygun fiyatlı bir şekilde piyasaya sürerek geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Hem Redmi Note 14 5G'nin hem de POCO X7'nin IMEI veritabanındaki kod adı "ametist". İki modelde de Snapdragon 7s Gen 3 işlemci kullanılacak. Bu işlemci, Note 13 Pro 5G'de bulunan Snapdragon 7s Gen 2'den bir önceki nesile göre daha güçlü.

Redmi Note 14 Pro 5G'nin model numarası 24090RA29G, POCO X7'nin ise 24095PCADG olarak belirlendi. Redmi Note 14 Pro 5G modeli 45W şarj desteğiyle gelecek. Xiaomi, yeni Redmi Note 14 Pro 5G modellerini bu ay sonunda tanıtacak.

Vay be! Bu Redmi telefonları merak uyandırıcı görünüyor! Hem güçlü işlemci hem de uygun fiyat mı? Xiaomi yine bir bomba attı galiba!

POCO X7 ise Redmi'nin ucuz kardeşi gibi duruyor, ama özelliklerini merak ediyorum. Şarj desteği de iyiymiş. Umarım fiyatları da makul olur!

Hmm, ilginçmiş bu IMEI işi. Yani iki telefon aynı mı olacak? Sadece marka değişicek mi? POCO daha ucuz olursa tabii ki tercih ederim ben. Xiaomi yine iyi iş çıkarmış gibi görünüyor.

Şarj desteği de önemli tabi, 45W güzel bir hız. Umarım ekranları da kaliteli olur. Xiaomi'nin yeni telefonlarını merakla bekliyorum.

Oo, ilginçmiş! Yani aynı telefon iki marka altında mı çıkacak? Xiaomi'yi iyi biliyorum da POCO daha uygun fiyatlı olur mu acaba merak ediyorum. İki telefonun IMEI kodları aynıysa gerçekten aynı cihaz olabilir mi?

Şarj hızı da güzelmiş. Umarım ekran kalitesi de iyidir, çünkü ben telefonumda video izlemeyi çok severim. Bu yeni modeller için heyecanlanıyorum, bakalım neler olacak!

Ne demek istediğini anlamadım! Xiaomi yine aynı telefonu farklı marka altında mı çıkarıyor? POCO daha ucuz olacak ama özellikleri aynı mı olacak? Bu nasıl bir iş ya! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar galiba. 😤

Haklıymışlar heralde. İki telefon aynıysa neden iki marka altında çıkarıyorlar ki? Belki POCO daha ucuz olur diye düşünmüşlerdir. Ama yine de garip geliyor bana.

Xiaomi yine mi aynı numarayı yapıyor? Aynı telefonu iki marka altında mı çıkaracak? Neymiş, POCO daha ucuz olacak! Hadi bakalım, milleti kandırmaya çalışıyorlar galiba. Ne farkı olur ki iki telefonun arasında?

Üstelik işlemci bile aynıymış. Snapdragon 7s Gen 3... Yine mi eski bir teknolojinin yeniden ısıtılmış hali? Xiaomi'dan beklentilerimiz çok yükseldi ama böyle ucuz numaralara mı düşüyoruz?

Vay be Xiaomi yine aynı telefonu iki marka altında mı çıkarıyor? İki telefonun IMEI kodları aynıymış. POCO X7 daha ucuz olacak ama özellikleri aynı mı olacak merak ediyorum.

Xiaomi yine mi aynı numarayı yapıyor? Aynı telefonu iki marka altında mı çıkaracak? Neymiş, POCO daha ucuz olacak! Hadi bakalım, milleti kandırmaya çalışıyorlar galiba. Ne farkı olur ki iki telefonun arasında? Üstelik işlemci bile aynıymış. Snapdragon 7s Gen 3... Yine mi eski bir teknolojinin yeniden ısıtılmış hali? Xiaomi'dan beklentilerimiz çok yükseldi ama böyle ucuz numaralara mı düşüyoruz?

Bu nedir böyle! Yine mi aynı numarayı yapıyorlar? Aynı telefonu iki marka altında mı çıkaracaklar? Xiaomi'dan utanıyorum artık, insanları aptal mı zannediyorlar? POCO daha ucuz olacak diyorlar ama özelliklerin aynı olacağından emin olamam. Bu nasıl adil bir rekabet olur ki?

Xiaomi eski teknolojileri ısıtıp tekrar mı sunacak? Snapdragon 7s Gen 3... Daha yeni bir işlemci koymaları gerekmez miydi?

Bu nasıl iş ya! Aynı telefonu iki marka altında mı çıkaracaklar? Xiaomi yine mi aynı numarayı yapıyor? POCO daha ucuz olacak ama özelliklerin aynı olacağından emin değilim. İnsanları kandırmaya çalıştıklarını düşünüyorum. 😠

Xiaomi yine aynı numarayı yapmış! İki telefon aynı, sadece marka değiştirmişler. POCO daha ucuz olacaksa ne fark eder ki? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sadece. Aynı telefonu iki marka altında çıkarmakla neyi başarmak istiyorlar? 😠

Bu işler hiç hoşuma gitmiyor! Xiaomi yine aynı numarayı mı yapıyor? Aynı telefonu iki marka altında mı çıkaracak? POCO X7 daha ucuz olacak diye kandırmaya çalışıyorlar bizi herhalde.

İki telefonun IMEI kodları da aynıymış, demek ki aynı cihaz. Ne fark eder ki marka değişirse? Xiaomi'dan beklentilerim düştü doğrusu. 😠

! Bu nasıl iş böyle? İki telefon aynıymış ama markaları farklıymış. POCO daha ucuz olacakmış, yani aynı telefonu iki marka altında mı satacaklar? Xiaomi yine mi aynı numarayı yapıyor? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sanki. 😠

Bu Snapdragon 7s Gen 3 işlemci de ne kadar güçlü bilmiyorum ama eski bir teknoloji gibi geliyor bana. Xiaomi'dan daha iyisini bekliyordum doğrusu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri