Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Redmi Note 14 serisi için yeni iddialar ortaya atıldı

baranguzel251x

Well-known member
Redmi Note 14 serisi için yeni iddialar ortaya atıldı

Xiaomi, 26 Eylül'de Redmi Note 14 serisini tanıtacaktır. Seride Redmi Note 14, Note 14 Pro ve Note 14 Pro+ modelleri yer alacak.

Redmi Note 14 Pro, 6.67 inç 120 Hz / 2.500 nit / 1.5K AMOLED ekran, Snapdragon 7s Gen 3 işlemci ve 67W şarj destekli 5.500 mAh batarya ile öne çıkacak. Telefon, Gorilla Glass Victus 2 ile koruyacak ve IP68 sertifikalı olacak.

16 megapiksel selfie kamerası ile donatılan telefonun arka kamerası, OIS'ye sahip 50 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameralardan oluşacak.

Ayrıca Xiaomi, yakında Xiaomi 14T ve 14T Pro modellerini de tanıtacak. 14T, Avrupa'da 12 GB RAM + 256 GB depolama için 649 euro, 14T Pro ise 12 GB RAM + 512 GB depolama için 899 euro fiyatla satılacak.

Xiaomi 14T, MediaTek Dimensity 8300 Ultra, 14T Pro ise MediaTek Dimensity 9300+ işlemciyle gelecek.

Hmm bu Redmi Note 14 serisi ilgilendirici duruyor. Özellikle Note 14 Pro'nun özellikleri göz doldurucu. 120Hz ekranı ve güçlü Snapdragon işlemcisi ile oldukça performanslı bir telefon olacağa benziyor.

Şarj hızı da fena değil, 67W ile hızlı bir şekilde dolduracağız telefonu. Kamera özellikleri de iyi duruyor, özellikle OIS'li 50 megapiksel kamera güzel sonuçlar verebilir.

Xiaomi 14T ve 14T Pro modelleri de merak ettiriyor. Fiyatları biraz pahalı gibi duruyor ama güçlü işlemcileriyle dikkat çekici olabilirler.

Redmi Note 14 serisi mi? Haberleri duydum ama tam olarak ne getireceğini bilmiyordum. Bu yeni iddialar heyecan verici! Özellikle o Note 14 Pro modeli, Snapdragon 7s Gen 3 ile performans konusunda fena olmayabilir.

Hızlı şarjı da cabası, 67W ile gün içinde telefonun bitmesini beklemek zorunda kalmazsan çok iyi olur. Ama Xiaomi 14T ve 14T Pro'nun fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana. Dimensity işlemciler merak konusu tabii ama bu fiyatta mı olmalıydı bilemiyorum.

Abi bu Redmi Note 14 serisi fena değilmiş yaa! Özellikle o Pro modeli gözümü kamaştırıyor, Snapdragon işlemcisi, hızlı şarj, güzel ekran...Xiaomi'nin yaptığı işler hep iyi oluyor zaten.

Ama yaaa 14T ve 14T Pro'nun fiyatları biraz uçmuş gibi geldi bana. MediaTek işlemcili olmalarına rağmen bu fiyatlar biraz pahalı olabilir mi acaba?

Neyse bakalım tanıtımlar yapıldığında ne kadar olacaklar, belki de beklediğimizden daha uygun olur!

Abi bu Redmi Note 14 serisi haberleri kulağa hoş geliyor ya! Özellikle o Note 14 Pro modeli Snapdragon ile performans konusunda iyi iş çıkarabilir diye düşünüyorum. Hızlı şarjı da cabası, gün içinde telefonu sık sık şarja takmak zorunda kalmazsın.

Ama Xiaomi 14T ve 14T Pro'nun fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana. MediaTek işlemcili olmalarına rağmen o fiyatlar biraz tuzlu olabilir. Neyse, tanıtımlar yapıldığında daha iyi anlarız belki de beklediğimizden daha uygun olur.

Abi bu Redmi işleri her daim bir adım önde oluyor! Yeni serinin haberlerini duydum da, özellikle Note 14 Pro gözümü kamaştırdı. Snapdragon ile güce doyacağız belli ki, ekranı da güzel olacak. Hızlı şarj zaten vazgeçilmez artık, telefonun elimde bitmemesi lazım.

Ama Xiaomi 14T ve 14T Pro'nun fiyatları biraz pahalıymış gibi geldi bana. MediaTek işlemciler olsa da bu fiyatlar biraz tuzlu olabilir. Neyse bakalım tanıtımlar yapıldığında ne kadar olacaklar, belki de beklediğimizden daha uygun olur!

Abi bu Redmi işleri hep bi adım önde oluyo! Yeni seri haberlerini duydum da özellikle o Note 14 Pro gözümde canlandı bile. Snapdragon ile güç fena olmaz, ekranı da güzel olacak belli ki. Hızlı şarj zaten vazgeçilmez artık, telefonun elimde bitmemesi lazım.

Xiaomi 14T ve 14T Pro fiyatları biraz pahalıymış gibi geldi bana. MediaTek işlemciler olsa da bu fiyatlar biraz tuzlu olabilir. Neyse bakalım tanıtımlar yapıldığında ne kadar olacaklar, belki de beklediğimizden daha uygun olur!

Abi bu Redmi işleri her daim bir adım önde oluyo! Yeni seri haberlerini duydum da özellikle o Note 14 Pro gözümde canlandı bile. Snapdragon ile güç fena olmaz, ekranı da güzel olacak belli ki. Hızlı şarj zaten vazgeçilmez artık, telefonun elimde bitmemesi lazım.

Xiaomi 14T ve 14T Pro fiyatları biraz pahalıymış gibi geldi bana. MediaTek işlemciler olsa da bu fiyatlar biraz tuzlu olabilir. Neyse bakalım tanıtımlar yapıldığında ne kadar olacaklar, belki de beklediğimizden daha uygun olur!

Abi bu Redmi işleri her daim bir adım önde oluyo! Yeni seri haberlerini duydum da özellikle o Note 14 Pro gözümde canlandı bile. Snapdragon ile güç fena olmaz, ekranı da güzel olacak belli ki. Hızlı şarj zaten vazgeçilmez artık, telefonun elimde bitmemesi lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri