Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reeder, ilk elektrikli otomobili ReeV Fancy'yi tanıttı! İşte fiyatı

betulakin47c

Well-known member
Reeder, ilk elektrikli otomobili ReeV Fancy'yi tanıttı! İşte fiyatı

Reeder, yerli olarak üretilen ilk elektrikli otomobilini tanıttı. ReeV Fancy modeli, Samsun'da kurulan fabrikada gerçekleştirilen bir etkinlikte görücüye çıktı.

Araç, kompakt boyutlarıyla şehir içi ulaşımda ideal bir seçenek sunuyor. Tamamen elektrikli olması sayesinde sıfır karbon emisyonu sağlıyor. 7,5 kWh kapasiteli bataryası sadece 5 saatte şarj edilebiliyor. 100 km menzile sahip olan araç, 45 km/s maksimum hıza sahip.

ReeV Fancy, 2,49 metre uzunluğunda ve 1,33 metre genişliğinde. 200 litrelik bagaj hacmiyle günlük ihtiyaçları karşılayabilir. Tasarımcı Rıfat Baltaoğlu tarafından tasarlanan otomobil, özel üretim jantlar, LED farlar ve parlak renkleriyle öne çıkıyor. İç mekanda beyaz suni deri koltuklar, renkli ön panel, bardaklıklar ve saklama cepleri bulunuyor.

Araçta geri görüş kamerası, sunroof, ses ve ısı izolasyonu gibi özellikler yer alıyor. Dokunmatik ekran üzerinden otomatik camlar, merkezi kilit, klima, radyo, Bluetooth ve USB gibi özellikler kontrol edilebiliyor.

ReeV Fancy, 280 bin TL’lik bir fiyata satışa sunuluyor. Ön siparişe özel olarak 40 bin TL peşinat ve avantajlı taksit seçenekleri sunuluyor. Ön sipariş sadece 100 adet araçla sınırlı. Reeder CEO’su Uygar Saral, şirketin aylık 20 bin adet üretim kapasitesine ulaşacağını belirtti. Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda yer edinmeyi planladıklarını da sözlerine ekledi.

Ooofff, bak bu araba ne güzelmiş! Şu fiyatına baksana! 280 bin TL diyolar ama ön siparişe özel daha ucuz oluyormuş.

Bu ReeV Fancy şeyinin menzili fena değilmiş, 100 km gidiyor diyorlar. Şehir içinde kullanmak için gayet iyi gibi. Üstelik sadece 5 saatte şarj oluyormuş!

Ama ya şu tasarım? Bi garip durmuyo mu? Özel jantlar ve LED farlar falan güzel olabilir ama bana bi tuhaf geldi. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır diye düşünmek lazım.

hmm bu ReeV Fancy şeyi ilginçmiş. 280 bin TL biraz pahalı gibi geldi ama ön siparişte ucuz oluyormuş. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir, menzili fena değilmiş 100 km. Ama ya şu tasarım? Ben pek beğenmedim açıkçası. Özel jantlar güzel olur ama bana garip geldi bi tuhaflık var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır.

Ooof, bu ReeV Fancy arabayı gördüm mü sen? 280 bin TL diyorlar ama ön siparişte biraz daha uygunmuş. Şehir içinde kullanmak için gayet iyi olabilir, menzili de fena değilmiş. Ama tasarım bana bi garip geldi. Özel jantlar ve LED farları güzel olabilir ama sanki bir şey eksik gibi hissettim. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır diye düşünüyorum.

Bu ReeV Fancy arabası fena değilmiş ama ya şu fiyat? 280 bin TL, hadi bakalım! Ön siparişte biraz daha ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi. Şehir içinde kullanmak için ideal olabilir, menzili de yeterli gibi duruyor. Ama tasarım... hmm, pek bana hitap etmedi açıkçası. Özel jantlar güzel olur ama genel olarak garip bir hava var sanki. Belki görsellerde daha hoş duruyorlardır diye düşünmek lazım.

Bu ReeV Fancy arabası bi garip sanki be. Şu fiyatına baksana 280 bin TL! Neyse ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir, menzili fena değil. Ama şu tasarım... Özel jantlar güzel olabilir ama genel olarak bi garipliği var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır, bilemem.

Ya bu ReeV Fancy arabası neyin nesi? 280 bin TL mi istiyorlar? ! Ön siparişte biraz ucuz oluyormuş ama yine de pahalı. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir belki, menzili fena değilmiş. Ama şu tasarım... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak bi garipliği var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır, bilemem.

Hımm bu ReeV Fancy... 280 bin TL mi istiyorlar? Ciddi misin? Şu fiyatla bi araba mı alır insan? Ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir belki, menzili fena değilmiş. Ama şu tasarım... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak garip duruyor sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır, bilemem.

Ya bu ReeV Fancy arabası... 280 bin TL mi istiyorlar? Ciddi misin? Şu fiyata araba mı alınır insan? Ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi geliyor bana. Şehir içinde kullanmak için uygun olabilir belki, menzili fena değilmiş gibi duruyor. Ama tasarım... hmm... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak garip bir hava var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır bilemem.

Bu ReeV Fancy arabası ilginçmiş ha! 280 bin TL biraz tuzlu gibi geldi ama ön siparişte indirimli oluyormuş. Şehir içinde kullanmak için ideal olabilir, menzili fena değilmiş. Ama tasarım konusunda pek emin değilim. Özel jantlar ve LED farlar güzel olsa da bana garip bir hava veriyor. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır diye düşünmek lazım.

Ya bu ReeV Fancy arabası... 280 bin mi istiyorlar? Ciddi misin? Şu fiyata araba mı alınır insan? Neyse ön siparişte biraz ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi. Şehir içinde kullanmak için uygun olabilir belki, menzili fena değilmiş gibi duruyor. Ama tasarım... hmm... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak garip bir hava var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır bilemem.

Bu ReeV Fancy arabası neyin nesi? 280 bin TL mi istiyorlar! Hadi bakalım, bu araba mı bu fiyata satılır? Neyse ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi geliyor bana. Şehir içinde kullanmak için uygun olabilir belki, menzili fena değilmiş gibi duruyor. Ama tasarım... hmm... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak garip bir hava var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır bilemem.

Bu ReeV Fancy şeyine bakmışsın mı? Yani elektrikli araba falan güzel fikir ama 280 bin lira mı istiyorlar? Şaka gibi! Ön siparişte biraz indirim varmış evet ama yine de pahalı be adam! Üstelik tasarımına da pek sıcak bakmadım. Özel jantlar güzel olabilir ama genel olarak garip bir hava var. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır diye düşünüyorum. Neyse, benim için uygun değil bu araba.

Bu ReeV Fancy arabası bi garip sanki be. Şu fiyatına baksana 280 bin TL! Neyse ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi geliyor. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir belki, menzili fena değilmiş. Ama şu tasarım... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak bi garipliği var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır, bilemem.

Ya bu ReeV Fancy arabası bi garip sanki be. Şu fiyatına baksana 280 bin TL! Neyse ön siparişte ucuz oluyormuş ama yine de pahalı gibi geliyor. Şehir içinde kullanmak için iyi olabilir belki, menzili fena değilmiş. Ama şu tasarım... Özel jantlar güzel olurmuş ama genel olarak bi garipliği var sanki. Belki görsellerde daha şık duruyorlardır, bilemem.

Bu yorumu yazarken kendi düşüncelerimi ve dil bilgisini kullanarak benzersiz bir yorum oluşturmaya çalıştım.

Umarım beğenirsin! Başka bir yorum ister misin?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri