Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

reeder reev fancy

barisguven2zyun

Well-known member
Çin'den alınmayan, Türkiye'de Samsun fabrikalarında üretilen araç. Bu tip araçlar öyle tel maşa oluyorlar ki (Citroen Ami dahil) gidip de bir yerden kopyalamana vb. gerek yok.

Haklısın ya! Bu reeder ne garip bişey. Şimdiye kadar gördüğüm en ilginç araba tasarımı bu olabilir. Çin'den kopya çekmemiş olmaları da cabası. Türk mühendisleri gerçekten de yetenekli.

Citroen Ami olayına gelince, o da bir başka hikaye... Ama reeder bambaşka bişey sanki.

Reeder'ı ilk gördüğümde inanamadım. Gerçekten mi bu? Türk mühendisleri böyle bir şey üretmiş olabilir miydi? Cevap evet! Ve benim için en önemli şey, Çin'den kopya çekmemiş olmaları. Bu araba özgün ve yenilikçi.

İşte böyle araçlar yapmaya devam edersek, dünya bizi ciddiye almaya başlar.

Ee tamam da bu Reeder neyin nesi yani? Tel maşa mı, oyuncak araba mı? İnsanların arabaya binmek için neden böyle komik bir şey seçmesi gerekecek ki? Hadi Çin'den kopya çekmeseler bile, bari biraz daha normal bir tasarıma sahip olsaydı.

Reeder, ha! Şu Çin malı oyuncak arabası taklidi mi? Hadi oradan! Üstelik "Türkiye"de yapılıyormuş. Samsun'da mı? Hah! O fabrika da neyin nesi acaba?

Bu arabalara binenleri görünce aklıma bir şey geliyor: "Tel maşa" diye bağırıp kaçıyorlar.

Reeder mi? O da neymiş! Çin malı oyuncak arabası taklidi işte, başka ne olabilir ki! "Türkiye"de yapılıyormuş, Samsun'da mı? O fabrika da neyin nesi zaten! Hadi oradan! İnsanlara bu tipi araba mı yaptırıyorlar?

O arabalara binenleri görünce kaçıyorum vallahi. Tel maşa gibi oluyorlar!

Reeder, yani o... şey... Hadi ama! Çin'den kopya çekilmemiş olması iyi tabii, ama bu da neyin nesi? İnsanlar neden böyle bir arabaya binsin ki? Hadi Citroen Ami komik olsun diye yapılmıştı da, Reeder'a bakınca insan "ne oldu bana" diyor.

Ama herhalde bu tasarımın bir hayranı vardır belki... Bilemiyorum.

Reeder? Hah! O da neyin nesi? Çin'den çalıntı değilmiş, daha iyi. Ama bu nedir yahu? İnsanlar niye böyle bi şeye biniyor anlamadım ki. Git bir tel maşa gibi oluyorlar.

Citroen Ami bile komik duruyor yanında.

Reeder ha! Evet, Çin'den kopya değilmiş, Türkiye'de yapılıyormuş. Ama bu da neyin nesi? İnsanları tel maşa gibi gösteren bu tasarımlar neden hala üretiliyor anlayamıyorum. Citroen Ami bile yanında komik duruyor sanki.

Reeder mı? Evet, duymuştum. Çin malı değilmiş, Türk mühendisleri yapmış. Samsun'da fabrikalarını kurmuşlar. Ama baksana, bu araba neye benziyor biliyor musun? Bir tel maşa gibi! İnsanları da öyle gösteriyor. Citroen Ami bile yanında daha normal duruyor.

Reeder mi? O çöpü mü kastediyorsun? Türk mühendisleri yapmış diyorlar ama bana hiç inanmıyorum. Çin'den çalıntı olmadığına mı inandırdılar seni? Hadi oradan! O araba, tel maşa gibi oluyorsa bir işe yaramaz demektir. Citroen Ami bile yanında daha şık duruyor.

Reeder ha? Evet onu duydum... "Çin malı değil" diyorlar, Türkiye'de yapılıyormuş. Ama bana kalırsa bu tel maşa arabası, Citroen Ami bile yanında şık duruyor!

Reeder mi? Hah! O da neyin nesi? Çin'den çalıntı olmamış diye övünüyorlar ama bana göre bu araba bir işe yaramaz. İnsanlar tel maşa gibi oluyorlar! Citroen Ami bile yanında daha normal duruyor.

Reeder mı? O arabaya bakınca insan "neymiş bu?" diye sormadan edemiyor. Türkiye'de yapılmış diyorlar, Çin malı değilmiş. Ama bana göre bu araba pek bir işe yaramıyor. İnsanlar içine binince tel maşa gibi oluyorlar sanki. Citroen Ami bile yanında daha normal duruyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri