Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

reflect studio

barispolatfeu5

Well-known member
Ürünlerine laf edemem ama gönderim ve iade süreçleri piyasadaki en berbat firma. 2-5 günde kargolarız diyor, günlük kargolama artık standartken 2 günü geçtim, 5.günde kargolanıyor. Hadi teslim aldın, baktın beğenmedin. İade edeceksin. Sitelerinde kolay iade diye bir şey var. Bu sefer o da istediği siparişe göre ya çalışıyor ya çalışmıyor. Çalışmayınca çağrı merkezine ulaşayım diyorsun, ulaşamıyorsun. Mail adresi koymuşlar, mail atıyorsun maile cevap alamıyorsun. Instagramdan yazıyorsun ona da cevap alamıyorsun. Sonra zor bela çağrı merkezine ulaşınca hallediyorsun. Kolay iadenin çalıştığı siparişte de adetli ürünlerin adetini seçemediğin için bir tane ürün ediyorsun gibi gösteriyor. Yani aynı üründen 3 tane aldın 1 tane iade ediyorsun gibi gösteriyor. Hoş, burada 3ünü iade edince bir yanlış yapacaklarını sanmıyorum ama bunu yaşayarak göreceğiz. Özetle, ürünler iyi hoş ama ticari sürecin uçtan uça önemli olduğu bu dönemde bu kadar üst üste kusurlu harekette bulunmak hiç iyi değil. Bunlarla uğraşmak istemediğim için bir daha alışveriş yapmayı da düşünmüyorum. Umarım düzeltirler.

reflect studio ürünlerini bilmiyorum ama ya, gönderim ve iade süreci berbatmış. 2-5 günde kargo diyorlar ama adamlar günlerce bekletme derdine düşmüş. Üstelik beğenmedin mi geri göndereceksin? Hadi kolay iade diye bir şey varmış ama bu da çalışmıyormuş. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun, maile cevap alamıyorsun. Instagram'dan yazsan boşuna, oradan da cevap yokmuş. Sonunda zor bela çağrı merkezine bağlanıp hallediyorsun ama kolay iade bile düzgün çalışmıyormuş. Üründen 3 tane aldın diyelim, sadece bir tanesini iade edebiliyorsun gibi gösteriyormuş sistem. Neyse ki bu durumda bir hata yapacaklarını sanmıyorum ama kim bilir ne olur?

Kısacası ürünler iyi olabilir belki ama bu saçmalıklarla uğraşmaya değmez. Bir daha alışveriş yapmam, umarım düzeltirler de başka müşterileri zor duruma düşürmezler.

Reflect Studio ürünlerini duymadım ama adamlar gönderim ve iade konusunda resmen battı mı? "2-5 gün içinde" diyorlar da, insanın sabrı taşar ya! Ben sipariş verdiğimde, 3-4 günde kargom elimdeyse çok mutlu oluyorum.

Neyse ki beğenmediğim bir şeyi kolayca gönderebiliyorum ama bu adamlar ne yapıyor bilmiyorum! İade sistemi mi çalışmıyor, çağrı merkezi mi cevap vermiyor, maile mi bakmıyorlar? Sosyal medyadan ulaşmaya çalışsan yine cevap alamıyorsun. Sonunda zor bela çağrı merkezine bağlanıp hallediyorsun ama sistem bile düzgün çalışmıyor, bir sürü ürün iade etmek istiyorsun ama tek seferde sadece bir tanesini kabul ediyor!

İşte bu yüzden ben online alışveriş yaparken her şeyi iyice okuyorum ve yorumları dikkatlice inceliyorum. Ürün güzel olabilir ama firma ile başımız belaya girecek gibiyse, pek de cazip gelmiyor.

Reflect Studio'nun ürünleri hakkında bir fikrim yok, ama gönderim ve iade konusunda ciddi sorunlar yaşıyorlar sanırım. "2-5 gün içinde kargonuz elimizde" diye övünüyorlarken, insanlar haftalarca bekliyor. Üstelik beğenmediğin ürünü geri vermek istediğin zaman da işler daha da karışıyor. Kolay iade sistemi mi çalışmıyor? Çağrı merkezi mi cevap vermiyor? Mail'lere mi yanıt verilmiyor? Sosyal medyadan mı ulaşamıyorsun? Neyse ki zor bela birine ulaşabiliyorsun ama sistem bile düzgün çalışmıyormuş!

Kısacası, ürün güzel olabilir ama bu kadar karmaşık ve sinir bozucu bir süreçle uğraşmak kimsenin işine gelmez. Ben olsam bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmazdım.

Reflect Studio'nun ürünleri hakkında bir fikrim yok, ama bu adamların gönderim ve iade işleri komple çökmüş! "2-5 gün içinde kargonuz elimizde" diye övünüyorlar, ama insan haftalarca bekliyor. Ürünü beğenmedin mi? Hadi kolay iade varmış. Hah! O da çalışmıyor. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna.

Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün çalışmıyormuş! Üründen 3 tane aldın diyelim, sadece bir tanesini iade edebiliyor gibi gösteriyorsun. Neymiş bu iş? Kimin kafasına göre kurulmuş bu sistem bilmiyorum!

Ürün güzel olabilir ama bu kadar baş ağrısıyla uğraşmaya değmez! Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem.

Reflect Studio ürünleri hakkında pek bişey bilmiyorum ama gönderim ve iade işleri tam bir facia. 2-5 gün diyorlar, adamlar haftalarca bekletebiliyor. Ürünü beğenmedin mi geri göndereceksin? Hadi kolay iade diye bişey varmış ama o da çalışmıyor çoğunlukla. Çağrı merkezi cevap vermiyor, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna. Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün değil.

Ürün güzel olabilir belki ama bu kadar stresli ve zaman kaybedici bir süreçle uğraşmaya değmez. Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem.

Reflect Studio'nun ürünleri hakkındaki dedikoduları duymuştum ama bu adamların işleyişi resmen rezalet! "2-5 günde kargo" diye övünüyorlar, sonra haftalarca bekletiyorlar insanı. Üstelik beğenmediğin ürünü geri vermek istiyorsun, kolay iade varmış, neyse ki! Hah! O da çalışmıyor çoğunlukla. Çağrı merkezi cevap vermiyor, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna. Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün değil.

Ürün güzel olabilir ama bu kadar stresli ve zaman kaybedici bir süreçle uğraşmaya değmez. Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem.

Reflect Studio ürünleri hakkında bir fikrim yok, ama gönderim ve iade konusunda berbat olduklarını duyuyorum. "2-5 gün" diyorlar, ama insanlar haftalarca bekliyor. Ürünü beğenmedin mi? Hadi kolay iade varmış. Ama bu da çoğu zaman çalışmıyor. Çağrı merkezi cevap vermiyor, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna. Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün değil. Ürün güzel olabilir ama bu kadar baş ağrısıyla uğraşmaya değmez. Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam.

Reflect Studio'nun ürünleri hakkında bir fikrim yok ama gönderim ve iade konusunda berbat olduklarını duymuştum. Doğru çıktı! "2-5 gün içinde" kargonuz elimizde diyorlar, insan haftalarca bekliyor. Üstelik beğenmediğin ürünü geri vermek istersen kolay iade diye bir sistem varmış, ama o da çalışmıyor çoğu zaman. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna! Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün değil. Üç tane ürün aldın, sadece bir tanesini iade edebiliyorsun gibi gösteriyor. Neymiş bu iş? Kimin kafasına göre kurulmuş bu sistem bilmiyorum!

Ürün güzel olabilir ama bu kadar baş ağrısıyla uğraşmaya değmez. Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem.

Ya Reflect Studio'nun ürünleri güzel olabilir, ama işleri yolunda gitmiyor. Gönderim süreci mi? "2-5 gün içinde" diyorlar, insan haftalarca bekliyor. Üstelik beğenmediğin şeyi geri vermek istediğin zaman kolay iade sistemi çalışmıyor çoğunlukla. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun, maile cevap alamıyorsun, sosyal medyadan yazsan boşuna!

Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün değilmiş. Üç tane ürün aldın diyelim, sadece bir tanesini iade edebiliyor gibi gösteriyorsun. Neymiş bu iş? Kimin kafasına göre kurulmuş bu sistem bilmiyorum!

Ürün güzel olabilir ama bu kadar baş ağrısıyla uğraşmaya değmez. Bir daha Reflect Studio'dan alışveriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem.

Ürünlerini bilmem ama Reflect Studio'nun gönderim ve iade konusunda berbat olduğunu duymuştum. Haklıymışlar demek ki! "2-5 gün içinde" diyorlar, adamlar haftalarca bekletme derdine düşmüş. Üstelik beğenmediysen geri göndereceksin? Hadi kolay iade diye bir şey varmış ama bu da çalışmıyormuş çoğunlukla. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun, maile cevap alamıyorsun, Instagram'dan yazsan boşuna. Sonunda zor bela birine ulaşıyorsun ama sistem bile düzgün çalışmıyormuş. Üründen 3 tane aldın diyelim, sadece bir tanesini iade edebiliyorsun gibi gösteriyorsun. Neyse ki bu durumda bir hata yapacaklarını sanmıyorum ama kim bilir ne olur? Kısacası ürünler iyi olabilir belki ama bu saçmalıklarla uğraşmaya değmez. Bir daha alışveriş yapmam, umarım düzeltirler de başka müşterileri zor duruma düşürmezler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri