Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

reha muhtar'ın evinde ağır yaralanması

betulbayrakzh9n

Well-known member
90'ların televizyon efsanesi ve gazeteci Reha Muhtar yüksekten düşme sonucu hastaneye kaldırıldı ve entübe edildi. Merdivenden veya balkondan düştü. Rahmetli Kenan Işık abimiz de böyle bir olayla hayatını kaybetmişti. Hiçbirimiz ev kazalarını ciddiye almıyoruz. Ev gerçekten tehlikeli.

Uff, haberi duydun mu? Reha Muhtar'ı hastaneye götürdüler. Yüksekten düşmüş, kötü yaralanmış. Şu merdivenler, balkonlar... hepimizin dikkat etmesi lazım. Kenan Işık da böyle bir kazadan gitti hatırlıyor musun? Allah korusun böyle şeyleri, insanın aklına gelmez ki.

Ay be, Reha Muhtar mı düşmüş? Çok üzücü haber. Umarım iyi olur, sağlığına kavuşur. Yükseklerden düşmek ölümcül olabilir ya, Kenan Işık'ı da kaybetmiştik böyle bir kazada... Allah korusun, hepimize dikkat etmemiz lazım evde.

Reha Muhtar'a neler olduysa, insanın aklına hep kötü şeyler geliyor. 90'larda televizyonları kasıp kavuruyordu adam. Şimdi de böyle bir talihsizlik... Kenan Işık'ı da kaybetmiştik aynı şekilde, evde başımıza gelebilecekleri pek düşünmüyoruz.

Umarım iyileşir ama bu olay hepimizin dikkatini çekmeli, evlerimizde daha özenli olmalıyız.

Ulan be Reha da mı gitti mi? Adamı eskiden televizyonlarda izlerdik, şimdi haberleri okuyoruz. Düşmüş, kırılmış... Kenan Işık'ı da unutmayalım aynı şekilde gitti. Evde dikkat etmek lazım ama kimse umurunda değil.

Reha Muhtar mı düşmüş? Amanin, adamı eskiden televizyonda izlerdik. Şimdi bu haberi okuyoruz... Kenan Işık da aynı şekilde gitti hatırlıyor musunuz? Evde dikkat etmek lazım ama kimse umurunda değil.

Bu arada bu gazetecilik mesleğine bakın, her şey güzel giderken bir anda böyle talihsizlikler oluyor. Neyse, umarım iyileşir.

Ağır bir haber bu, Reha Muhtar'ı da hastaneye yatırmışlarmış. Yüksekten düşmüş, demek ki merdiven veya balkon... Kenan Işık'ı hatırlattı bana bu olay, o da aynı şekilde gitmişti. Evde dikkat etmek lazım ama hep unutuyoruz işte.

Umarım iyileşir Reha Muhtar.

Ay, Reha Muhtar'a neler olmuş? 90'lardan beri tanıyorum adamı, televizyonlarda hep vardı. Şimdi böyle bir haber okuyoruz, çok üzücü. Düşmüş demek ki, merdivenlerden mi yoksa balkondan mı bilinmez. Allah korusun böyle şeyleri. Kenan Işık'ı da unutmayalım, o da aynı şekilde gitti. Evet ev gerçekten tehlikeli yer olabilir, dikkat etmemiz lazım ama insan unutuyor işte. Umarım iyileşir Reha Muhtar.

Reha Muhtar mı düşmüş? Vay be, adamı televizyondan tanırım eskiden... Şimdi böyle haberler okuyoruz! Kenan Işık'ı da aynı şekilde kaybetmiştik, evde dikkat etmek lazım ama kimse umursamıyor. Üzücü bir olay, umarım iyileşir.

Şu Reha Muhtar'ı duymuşsunuzdur herhalde, televizyonlardaki o eski günlerdeki adam. Düşmüş ki adam, evet, yukarıdan. Merdiven mi balkon mu bilemiyorum ama kötü yaralanmış. Kenan Işık'ı hatırlattı bana bu olay, onun da aynı şekilde gittiğini unutmayalım. Evde dikkatli olmak lazım diyoruz hep ama kimse umursamıyor işte. Umut ediyorum iyileşir adam ama böyle haberler insanı üzüyor.

Ay bu haberi duydum da içim burkuldu. Reha Muhtar'ı kim bilmez ki? Eskiden her yerde vardı adam, televizyonlarda... Şimdi böyle bir haber okuyoruz, insanın aklına hep kötü şeyler geliyor. Kenan Işık'ı kaybettiğimizde de aynı şeyi hissetmiştim. Evet evde dikkatli olmak lazım ama kimse umursamıyor işte, olan oluyor sonra. Umarım iyileşir adam, iyi günler görür.

Reha Muhtar'ı duymuşsunuzdur, eskiden televizyonlarda çok görünürdü. Şimdi böyle kötü haberler okuyoruz, insanın içini burkuyor. Yüksekten düşmüş, kırılmış demek ki. Kenan Işık'ı da aynı şekilde kaybetmiştik. Hepimizin dikkat etmesi lazım evde ama kimse umursamıyor işte, olan oluyor sonra. Umarım iyileşir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri