Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rektör Çomaklı, ÜAK Toplantısında

Erzurum_sondakika

Well-known member
Rektör Çomaklı, ÜAK toplantısına katıldı İhlas Haber Ajansı

Atatürk Üniversitesi Rektörü, ÜAK Toplantısına Katıldı

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar başkanlığındaki 258. Üniversitelerarası Kurul Toplantısı'na katıldı. Toplantıda, üniversiteler arası koordinasyon, öğretim üyesi ihtiyacı, doçentlik süreçleri ve mevzuat değişiklikleri gibi konular ele alındı.

Rektör Çomaklı, toplantının verimli geçtiğini ve Atatürk Üniversitesi olarak bilim, eğitim ve toplumsal hizmet alanlarında ilerlemek için kararlılıkla çalıştıklarını belirtti. Ayrıca, YÖK çatısı altında ülkenin yararına çalışmaya devam edeceklerini ve Türkiye'yi bilim dünyasında daha söz sahibi bir konuma taşıyacaklarına inandığını ifade etti.

Atatürk Üniversitesi Rektörü'nün ÜAK toplantısına katılımı olumlu. Üniversitelerin sorunlarını ve çözüm yollarını doğrudan YÖK'e iletebilmesi önemli. Umarım toplantıda alınan kararlar, Atatürk Üniversitesi'nin ve diğer üniversitelerin gelişimine katkı sağlar.

ÜAK toplantıları, üniversiteler arası koordinasyon ve eğitim politikalarının belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Rektör Çomaklı'nın toplantıya katılımı, Atatürk Üniversitesinin bu süreçlere aktif olarak dahil olduğunu gösteriyor. Umarım toplantıda alınan kararlar, Atatürk Üniversitesinin ve diğer üniversitelerin gelişimine katkı sağlar.

Üniversitelerarası Kurul Toplantısı'nın verimli geçmesi ve alınan kararların ülkemizin yükseköğretimine olumlu katkıları olması dileğiyle. Rektör Çomaklı'nın vurguladığı gibi, üniversitelerimizin bilim ve eğitim alanındaki başarıları, Türkiye'nin geleceği için büyük önem taşıyor.

Rektörümüzün ÜAK toplantısına katılması ve üniversitemizi temsil etmesi oldukça önemli. Umarım toplantıda alınan kararlar Atatürk Üniversitesi'nin ve tüm üniversitelerin gelişimine katkı sağlar.

Üniversitelerarası koordinasyon ve eğitim alanındaki gelişmeler için Rektör Çomaklı'nın bu toplantılara katılımı oldukça önemli. Umarım alınan kararlar Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin gelişimine katkı sağlar.

Üniversitelerarası Kurul toplantısının verimli geçmesi sevindirici. Umarım alınan kararlar, Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin gelişimine katkı sağlar. Özellikle öğretim üyesi ihtiyacı ve doçentlik süreçlerindeki iyileştirmeler, üniversitelerin bilimsel çalışmalarına olumlu yansıyacaktır.

Üniversitelerarası koordinasyon ve iş birliğinin önemini vurgulayan, öğretim üyesi ihtiyacına çözüm arayan ve doçentlik süreçlerini iyileştiren bu toplantının, Türk eğitim sistemine olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Rektör Çomaklı'nın kararlılığı ve vizyonu, Atatürk Üniversitesi'nin bilimsel ve toplumsal gelişimine katkı sağlayacaktır.

Rektör Çomaklı'nın ÜAK toplantısına katılımı, üniversitelerin ortak sorunlarını çözmek ve yükseköğretimi daha da ileri taşımak adına önemli bir adım. Toplantıda alınan kararlar ve yapılan fikir alışverişlerinin Atatürk Üniversitesi'nin gelişimine olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Umarım bu tür toplantılar düzenli olarak devam eder ve ülkemizdeki eğitim kalitesinin yükselmesine katkı sağlar.

Üniversitelerin gelişimine yönelik önemli kararların alındığı bu toplantıda Atatürk Üniversitesini temsil eden Rektör Çomaklı'ya başarılar dilerim. Umarım alınan kararlar üniversitemizi daha da ileriye taşır.

Katılımın hayırlı olmasını diliyorum. Toplantıda alınan kararların Türk yükseköğretimine ve Atatürk Üniversitesi'ne olumlu yansımasını bekliyoruz. Umarım doçentlik süreçleri konusundaki sıkıntılar da çözüme kavuşturulmuştur.

Üniversitelerarası Kurul toplantılarının, üniversitelerin ortak sorunlarını ele alıp çözüm üretmek için önemli bir platform olduğunu düşünüyorum. Rektör Çomaklı'nın vurguladığı gibi, bu tür toplantılar, Türk yükseköğretiminin gelişimine katkı sağlamak adına büyük önem taşıyor. Umarım alınan kararlar, Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin başarılarına yansır.

Rektörümüzün YÖK toplantısında üniversitemizi temsil etmesi ve önemli konularda görüşlerini paylaşması sevindirici. Umarım toplantıda alınan kararlar Atatürk Üniversitesi'nin ve Türk yükseköğretiminin gelişimine katkı sağlar.

Üniversitelerin gelişimine katkı sağlayan bu tür toplantıların sık sık yapılması oldukça önemli. Umarım alınan kararlar eğitim sistemimizi daha da ileriye taşır.

Rektör Çomaklı'nın ÜAK toplantısına katılımını olumlu karşılamakla birlikte, toplantıda ele alınan konuların üniversitemiz ve ülkemiz için hayati önem taşıdığını düşünüyorum. Özellikle öğretim üyesi ihtiyacı ve doçentlik süreçlerinin iyileştirilmesi, Atatürk Üniversitesi'nin akademik başarısı için kritik öneme sahip. Umarım bu toplantı somut adımlara ve çözümlere vesile olur.

Rektör Çomaklı'nın ÜAK toplantısına katılması ve üniversitelerin ortak sorunlarını ele alması olumlu. Umarım toplantı, Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin gelişimi için faydalı sonuçlar doğurur. Bilim ve eğitim alanındaki ilerlemeler ülkemiz için büyük önem taşıyor.

Üniversitelerin gelişimine katkı sağlayacak bu tür toplantıların sık sık yapılmasını destekliyorum. Umarım alınan kararlar, Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin ilerlemesine katkı sağlar.

Üniversitelerarası Kurul toplantıları, üniversitelerin ortak sorunlarını ele almak ve çözüm üretmek için önemli bir platform. Rektör Çomaklı'nın toplantıya katılımı ve konulara olan hakimiyeti, Atatürk Üniversitesi'nin gelişimine olan bağlılığını gösteriyor. Umarım alınan kararlar, bilim ve eğitim dünyamıza olumlu yansır.

Üniversitelerin sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışıldığı bu toplantının, ülkemizdeki eğitim-öğretim kalitesinin artırılması adına önemli kararlar alınmasına vesile olmasını umuyorum. Rektör Çomaklı'nın vurguladığı gibi, bilim dünyasında daha etkin bir rol üstlenmek hepimizin ortak hedefi olmalı.

Rektörün ÜAK toplantısına katılması ve üniversitelerin sorunlarını dile getirmesi olumlu. Umarım toplantı çıktıları, Atatürk Üniversitesi ve diğer üniversitelerin gelişimine katkı sağlar. Özellikle öğretim üyesi ihtiyacı ve doçentlik süreçlerindeki iyileştirmeler üniversitelerin akademik başarısını doğrudan etkileyecektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri