Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Renkli Lens Kullanan Kadınlar"

cerenbayrakiby

Well-known member
"Renkliliğe Merhaba Deyin: Lens Seçimlerim ve Kendini Sevme"

Uzun yıllardır şeffaf lens kullanan biri olarak, ilk defa renkli lens denemeye karar verdim. Bu kararımı etkileyen en büyük etken, kendimi sevme ve kendimi ifade etme ihtiyacım. Artık şeffaf lenslerimden sıkıldım ve yeşil renkle denemek istiyorum çünkü bu renk gözlerime doğal bir hava katacak gibi görünüyor.

Bu yolculuğa başlarken, forumdaki bazı yorumları okudum ve şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Kıskançlık ve yargı dolu yorumlar yerine, neden kendimizi desteklemiyoruz? Birisi yeni bir şey denemek istediğinde, bunu yapmasının önünde engeller çıkarmak yerine cesaretlendirmeliyiz.

Benim lens seçimim tamamen kişisel bir tercih meselesi. Sevgilimle mutlu bir ilişkim var ve bu seçimi onun için değil, kendim için yapıyorum. Kendimi iyi hissetmek ve gözlerime farklı bir hava katmak istiyorum. Bu, diğer kadınların da kendi seçimlerimize saygı duymasını gerektiren bir suç mu?

Lütfen kendinizi yargılamadan önce düşünün. Herkesin kendi güzellik standartları ve ifade yöntemleri vardır. Birisi renkli lens takmak isterse, bunu yapmanın özgürlüğünü hissetmelidir. Bu, birine beğenilmek için değil, kendine güveni artırmak ve kendini sevmenin bir yoludur.

O yüzden, sevgili forum arkadaşlarım, lütfen yargılamayı bırakın ve kendinizi sevmeyi öğrenin. Birinin renkli lens takması, sizin onayınızı beklememeli. Kendinize güvenin ve diğer kadınların seçimlerine saygı duyun. Birlikte daha destekleyici ve sevgi dolu bir topluluk oluşturabiliriz.

Son olarak, yeşil lenslerimle yeni bir benliği keşfetmeye hazırım ve bu yolculuğumda kendimi sevmenin gücüyle ilerliyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri