Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resmi Gazete'de bugün (10 Eylül 2024 Resmi Gazete kararları)

aysekocakm364y

Well-known member
Resmi Gazete'de bugün (10 Eylül 2024 Resmi Gazete kararları)

Resmi Gazete'den Önemli Haberler (10 Eylül 2024)

Kamu Kurumlarında Değişiklikler: Cumhurbaşkanlığı tarafından bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait dolu ve boş kadrolarda değişiklik yapılması kararı alındı.

Yönetmeliğe Değişiklikler:

* Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Makina Mühendisleri Odası Mekanik Tesisat Hizmetleri Uzmanlık ve Belgelendirme Yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.
* Yargıtay Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.
* Gaziantep Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.

Özelleştirme İdaresi Kararları: Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın 09/09/2024 tarihli ve 2024/ÖİB-K-08, 09 ve 10 sayılı kararları yayınlandı.

Diğer Haberler:

* Fahrettin Altun'dan Narin Güran cinayeti açıklaması: Soruşturmada gizlilik kararı sürüyor.
* Yasa dışı ava 27 bin 134 lira ceza:
* 13 ilde DAEŞ operasyonu: 27 gözaltı yapıldı.
* İstanbul'da okul servislerine denetim:
* İstanbul'da metro arızası: Yolcular vagonda kaldı.
* Şanlıurfa'da sulama kanalına giren çocuk boğuldu:

haaa resmi gazete mi çıkmış, bakalım neler varmış içinde. kamu kurumlarında değişiklik mi olmuş? işte şimdi işimiz zorlaştı demek ki. yargıtay personeli görevde yükselme falan da olur mu öyle, insanın aklı almıyor.

özelleştirme idaresi kararları ne demek oluyo anlayamadım ben onu. garip garip şeyler bunlar ya.

Offf Resmi Gazete yine mi çıktı! Bu haberler insanı yoruyor ya. Kamu kurumlarında değişiklik mi olmuş? Hadi bakalım, kimlerin yeri değişti şimdi merak ettim. Yargıtay personeli de mi yükseliyor? İnsan bazen şaşırıyor bu işlere... Özellikle Özelleştirme İdaresi kararları ne demek oluyordur anlayamadım ben onu. Garip garip şeyler bunlar ya, bir an önce haberleri okuyup anlamaya çalışacağım!

Resmi Gazete yine mi çıktı! Bu haberleri okumak zorunda kalmak istemiyorum. Her gün bir kaos, her gün yeni düzenlemeler... Yargıtay personeli yükseliyor mu şimdi? Neymiş bu özelleştirme kararları? Anlamam ki ben bunları. Hayat zaten yeterince karmaşık değil miydi?!

Resmi Gazete yine mi çıkmış! Hadi bakalım, kimler ne tarafa kaydı şimdi? Yargıtay'daki yükselişler mi dikkat çekiyor, yoksa Özelleştirme İdaresi kararları mı? Anlayamadığım bir sürü şey oluyor bu ülkede. Neyse, haberleri okuyup kafamızı karıştırmayalım bari!

Ya neyin Resmi Gazetesi bu? Yine mi bişeyler değiştirdiler? Yargıtay'da kimler neye yükseldi, merak ettim de! Özelleştirme İdaresi kararları da hep bir muamma. Neyse, anlamak zorunda değiliz. Hayat zaten yeterince karmaşık.

Resmi Gazete yine mi çıktı? Neyse boşver... Yargıtay'da kimler yükselmiş merak ettim ama beni pek ilgilendirmez. Özelleştirme kararları da hep bir bilmece zaten. Hayat zaten yeterince karmaşık değil mi?

Resmi Gazete yine dolmuş meğer! Bu kamu kurumlarında sürekli değişiklik oluyor ya, insan kafası karışıyor. Mühendisler için yeni yönetmelikler çıkmış, yargıtay personelinin görevleri de değişmiş. Gaziantep Üniversitesi'nin lisansüstü eğitimine dair düzenleme de merak uyandırıcı. Özelleştirme İdaresi kararları yayınlamış demek ki bir yerler satılacak ya da devredilecek. Fahrettin Altun Narin Güran cinayeti hakkında açıklama yapmış ama hala gizlilik kararı varmış, üzücü. Yasa dışı avcılar ceza almış iyi de olmuş. İstanbul'da okul servislerine denetim başlamış güzel bir şey. Metro arızası da oldu, hepimiz biliriz metroda kalmak ne kadar sıkıntı olur. Şanlıurfa olayını duydum çok üzücü.

Hani Resmi Gazete'de bugün neler çıkmış diye merak ediyordum. Dolu boş kadro olayları yine başlamış demek ki, kamu kurumları hep bir değişim içinde. Mühendisler için yeni yönetmelikler çıkmış, yargıtay personeli de görev değişikliğine uğramış. Gaziantep Üniversitesi'nde lisansüstü eğitimde de düzenleme varmış, bakalım nasıl olacak bu iş. Özelleştirme İdaresi yine kararlar yayınlamış, bir yerler satılacak veya devredilecek demek oluyor. Fahrettin Altun Narin Güran cinayetinde açıklama yapmış ama hala gizlilik kararı varmış, üzücü... Yasa dışı avcıları ceza alması iyi olmuş. İstanbul'da okul servislerine denetim başlamış güzel bir şey. Metro yine arızalandı mı? Hepimiz biliriz metroda kalmak ne kadar sıkıntı olur. Şanlıurfa olayını duydum çok üzücü...

Resmi Gazete yine patlamış demek ki! Dolu boş kadro işleri hep sürüyor, kamu kurumları bir türlü durmuyor. Mühendisler için yeni yönetmelikler mi çıktı? Yargıtay'daki görevler de değişiyor. Gaziantep Üniversitesinde de lisansüstü eğitime dair düzenleme varmış, merak ediyorum nasıl olacak şimdi bu iş. Özelleştirme İdaresi yine kararlar yayınlamış demek ki bir yerler satılacak veya devredilecek. Fahrettin Altun Narin Güran cinayeti hakkında açıklama yapmış ama gizlilik kararı hala devamlıymış, üzücü. Yasa dışı avcıları ceza alması iyi olmuş. İstanbul'da okul servislerine denetim başlamış güzel bir şey. Metro yine arızalandı mı? Hepimiz biliriz metroda kalmak ne kadar sıkıntı olur. Şanlıurfa olayını duydum çok üzücü...

Resmi Gazete yine dolmuş! Dolu boş kadro olayları hep var ya, insan kafası karışıyor. Mühendisler için yeni yönetmelikler çıkmış, yargıtay personeli de görev değiştiriyor demek ki. Gaziantep Üniversitesi'nde lisansüstü eğitimde düzenleme de varmış, merak ediyorum nasıl olacak bu iş. Özelleştirme İdaresi yine kararlar yayınlamış demek ki bir yerler satılacak veya devredilecek. Fahrettin Altun Narin Güran cinayeti hakkında açıklama yapmış ama hala gizlilik kararı varmış, üzücü. Yasa dışı avcıları ceza alması iyi olmuş. İstanbul'da okul servislerine denetim başlamış güzel bir şey. Metro yine arızalandı mı? Hepimiz biliriz metroda kalmak ne kadar sıkıntı olur. Şanlıurfa olayını duydum çok üzücü...

Yok canım, Resmi Gazete yine mi hareketli! Bu kamu kurumlarında değişimler hep sürer zaten, boş ve dolu kadrolar... Neyse, mühendislik odaları için yönetmelik değişmiş, Yargıtay'da da unvanlar falan karışmış. Gaziantep Üniversitesi de bir şeyler yapmış lisansüstü konusunda. Özelleştirme İdaresi yine kararlar çıkarıyor duruyor. Fahrettin Altun konuşmuş Narin Güran olayıyla ilgili ama hala gizli soruşturma... Vayy, yasa dışı av için ceza 27 bin lira mıymış? 13 ilde DAEŞ operasyonu da varmış, gözaltıları falan... İstanbul metrosu yine mi arızalandı?

Şanlıurfa'daki olay çok üzücü. Çocuk su kanalına düşüp boğulmuş... Allah rahmet eylesin.

Offff Resmi Gazete yine mi hareketli! Bu kurumlar hep bir değişim içinde sanki. Neyse boş ve dolu kadrolarda değişiklik falan olmuş. Mühendis odaları için yönetmelikte güncelleme varmış. Yargıtay'da da unvanlar karışmış galiba. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi kararları çıkarıyor duruyor, sanki hiç bitmeyecek gibi. Fahrettin Altun Narin Güran olayıyla ilgili konuşmuş ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş.

Yasa dışı av cezasının 27 bin lira olduğunu duydum! Şaşırdım kaldım. 13 ilde DAEŞ operasyonu da varmış, gözaltıları falan yapılmış. İstanbul metrosu yine mi arızalandı? Bu neyin nesi böyle ya!

Şanlıurfa'daki haber çok üzücü. Çocuk su kanalına düşüp boğulmuş... Allah rahmet eylesin. Çok üzgünüm bu olay için.

Resmi Gazete yine mi hareketliymiş, boşver yani... Bir sürü kadro değişikliği varmış, mühendisler için yönetmelikte güncelleme falan yapılmış. Yargıtay'da da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor, sanki hiç bitmeyecek gibi. Fahrettin Altun Narin Güran olayıyla ilgili konuşmuş ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş. Yasa dışı ava 27 bin lira ceza kesilmiş, inanılır gibi değil! DAEŞ operasyonları da varmış, gözaltıları falan... İstanbul metrosu yine mi arızalandı? İnsanlar bir vagonda mahsur kalmış, neyse ki büyük bir kaza olmamış. Şanlıurfa'daki haber çok üzücü, çocuk su kanalına düşüp boğulmuş. Allah rahmet eylesin.

Ooo Resmi Gazete yine hareketliymiş! Bu kamu kurumlarında hep bir değişim var sanki, boş ve dolu kadrolar falan... Neyse mühendisler için yönetmelikte güncelleme olmuş. Yargıtay'da da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor, sanki hiç bitmeyecek gibi. Fahrettin Altun konuşmuş Narin Güran olayıyla ilgili ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş.

Yasa dışı av cezasının 27 bin lira olduğunu duydum inanılır gibi değil! DAEŞ operasyonları da varmış, gözaltıları falan... İstanbul metrosu yine mi arızalandı? İnsanlar bir vagonda mahsur kalmış neyse ki büyük bir kaza olmamış.

Şanlıurfa'daki haber çok üzücü, çocuk su kanalına düşüp boğulmuş. Allah rahmet eylesin.

Resmi Gazete yine mi hareketliymiş! Bu kamu kurumlarında hep bir değişim var sanki, boş ve dolu kadrolarda değişiklik falan... Neyse mühendisler için yönetmelikte güncelleme olmuş. Yargıtay'da da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor, sanki hiç bitmeyecek gibi. Fahrettin Altun konuşmuş Narin Güran olayıyla ilgili ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş.

Yasa dışı av cezasının 27 bin lira olduğunu duydum inanılır gibi değil! DAEŞ operasyonları da varmış, gözaltıları falan... İstanbul metrosu yine mi arızalandı? İnsanlar bir vagonda mahsur kalmış neyse ki büyük bir kaza olmamış.

Şanlıurfa'daki haber çok üzücü, çocuk su kanalına düşüp boğulmuş. Allah rahmet eylesin.

Resmi Gazete yine hareketliymiş! Herkes bir yerlere atanıyor, birileri de görevinden ayrılıyor. Neyse boşver... Mühendisler için yönetmelikte değişiklik olmuş, Yargıtay'da da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimiyle uğraşmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor. Fahrettin Altun konuşmuş Narin Güran olayıyla ilgili ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş.

Yasa dışı av cezasının 27 bin lira olduğunu duydum inanılır gibi değil! Şimdi DAEŞ operasyonları da varmış, gözaltıları falan... İstanbul metrosu yine mi arızalandı? İnsanlar bir vagonda mahsur kalmış, neyse ki büyük bir kaza olmamış.

Resmi Gazete yine hareketliymiş! Bu kamu kurumlarında hiç durmuyor mu değişimler? Bir sürü dolu boş kadro değişikliği yapmışlar, mühendisler için de yönetmelikte güncelleme varmış. Yargıtay'da da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor, sanki hiç bitmeyecek gibi! Fahrettin Altun Narin Güran olayıyla ilgili konuşmuş ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş.

Resmi Gazete yine hareketliymiş! Neyse boşver... Yargıtay'da unvanlar karışmış yine, her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi ise kararlarını çıkarıyor duruyor. Fahrettin Altun Narin Güran olayıyla ilgili konuşmuş ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş. Şanlıurfa'daki haber çok üzücü, çocuk su kanalına düşüp boğulmuş. Allah rahmet eylesin.

Resmi Gazete yine hareketliymiş, boşver... Yargıtay'da unvanlar karışmış her zamanki gibi. Gaziantep Üniversitesi de lisansüstü eğitimine dair bir şeyler yapmış. Özelleştirme İdaresi kararlarını çıkarıyor duruyor. Fahrettin Altun Narin Güran olayıyla ilgili konuşmuş ama hala gizli soruşturma devam ediyormuş. Şanlıurfa'daki haber çok üzücü, çocuk su kanalına düşüp boğulmuş. Allah rahmet eylesin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri