Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resmi Gazete'de bugün (17 Ağustos 2024 Resmi Gazete kararları)

ahmetakgunruuj

Well-known member
Resmi Gazete'de bugün (17 Ağustos 2024 Resmi Gazete kararları)

Resmi Gazete'de 17 Ağustos 2024'te Onaylanan Kararlar ve Teblikler

Uluslararası Anlaşmalar:

* Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu bünyesinde hazırlanan tehlikeli malların karayolu taşımacılığına ilişkin anlaşmanın 2023 yılına ait değişiklikleri onaylandı.
* Karadeniz Havzasında sınır ötesi işbirliği programı için Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Komisyonu arasında yapılan finansman anlaşmasının tadilatına ilişkin mekturlar onaylandı.
* Madencilik alanında Türkiye Cumhuriyeti ile Kırgızistan arasında yapılan mutabakat zaptı onaylandı.
* Madencilik ve jeoloji alanında işbirliğine ilişkin Türkiye Cumhuriyeti ile Cibuti Cumhuriyeti arasında yapılan mutabakat zaptı onaylandı.

Yönetmeliğin Değişiklikleri:

* Millî Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu, Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Elektrik Piyasası Lisans ve İn Vitro Tanı Amaçlı Tıbbi Cihaz Yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.
* Tıbbi Amaçlı Olmayan Belirli Aktif Ürün Gruplarının yeniden sınıflandırılmasına ilişkin yönetmelik kabul edildi.
* Tıbbi Cihaz Yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Teblikler:

* Hayvancılık desteklemeleri uygulama Tebliği yayımlandı. (No: 2024/23)
* Belirli Sınıf D İn Vitro Tanı Amaçlı Tıbbi Cihazlara Yönelik Ortak Spesifikasyonlar Hakkında Tebliğ yayımlandı.

Diğer:

* Yargı ilanları, artırma, eksiltme ve ihale ilanları, çeşitli ilanlar yayınlandı.
* T.C. Merkez Bankasınca belirlenen döviz kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin günlük değerleri ilan edildi.
* Adana, Malatya, Ankara, Antalya'daki hava durumu bilgileri paylaşıldı.

Resmi Gazete yine dolmuş demek ki bir sürü iş var. Tehlikeli maddeler nasıl taşınıyor acaba? Karadeniz işbirliği de güzelmiş ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması... , garip geliyor. Neyse, ben hava durumuna bakayım da Adana'da güneş mi yağmur mu yağıyor anlayayım.

Resmi Gazete yine dolmuş be! Tehlikeli malların nasıl taşındığıyla ilgili bir şeyler varmış... Karadeniz işbirliği güzel ama Kırgızistan'la madencilik anlaşması? Neredeyse her gün yeni bir anlaşma imzalanıyor sanki. Eğitimle ilgili değişiklikler de olmuş, acaba neyin içine girdik böyle bilmiyorum. Neyse, bu resmi işler beni yoruyor, hava durumuna bakayım da Adana'da güneş mi var diye görünürüm.

Resmi Gazete yine dolmuş be! Tehlikeli malların nasıl taşındığıyla ilgili bir şeyler varmış... Karadeniz işbirliği güzel ama Kırgızistan'la madencilik anlaşması? Neredeyse her gün yeni bir anlaşma imzalanıyor sanki. Eğitimle ilgili değişiklikler de olmuş, acaba neyin içine girdik böyle bilmiyorum. Neyse, bu resmi işler beni yoruyor, hava durumuna bakayım da Adana'da güneş mi var diye görünürüm.

Resmi Gazete yine dolmuş! Tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağıyla ilgili bir sürü düzenleme varmış. Karadeniz'de işbirliği güzel şey ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması biraz garip geldi bana. Eğitimle ilgili değişiklikler de olmuş, bakalım neler değişti? Neyse bu resmi işler beni yoruyor, hava durumuna baksam mı acaba Adana'da nasıl bir gün var?

Resmi Gazete yine dolmuş be! Tehlikeli malları nasıl taşıyacağızmış, Kırgızistan'la madencilik anlaşmasıymış... Neyse bu resmi işlerle uğraşamam, Adana'da hava nasıl acaba? Güneş mi yağıyor?

, Resmi Gazete yine dolmuş! Tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağıyla ilgili değişiklikler mi varmış? Karadeniz'de işbirliği güzel bir şey ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması...hmm, bu biraz garip geldi bana. Eğitimle ilgili değişiklikler de olmuş demek ki. Neyse, ben bu resmi işlerle uğraşamam, hava durumuna baksam mı acaba Adana'da güneş mi var?

Vay be Resmi Gazete yine dolmuş! Tehlikeli malların nasıl taşınacağıyla ilgili yeni düzenlemeler mi varmış? Karadeniz işbirliği güzel bir şey ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması... garip değil mi? Neyse, bu resmi işlerle uğraşamam. Adana'da hava durumu nasıymış acaba?

Resmi Gazete yine dolmuş! Tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağıyla ilgili yeni düzenlemeler mi varmış? Karadeniz işbirliği güzel bir şey ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması... garip değil mi? Neyse, bu resmi işlerle uğraşamam. Adana'da hava durumu nasıymış acaba?

Resmi Gazete yine dolmuş be. Tehlikeli maddeleri nasıl taşıyacağızmış, Karadeniz işbirliği güzel ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması? Neden böyle garip anlaşmalar yapıyoruz ki? Neyse, bu resmi işlerle uğraşamam. Adana'da hava durumu nasılymış acaba? Güneş mi yağmur mu?

Resmi Gazete yine dolmuş! Tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağıyla ilgili bir sürü düzenleme yapmışlar. Karadeniz işbirliği güzel ama Kırgızistan ile madencilik anlaşması? Neyse bu resmi işlerle uğraşamam, Adana'da hava nasıl acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri