Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resmi Gazete'de bugün (18 Eylül 2024 Resmi Gazete kararları)

aliguzelv35

Well-known member
Resmi Gazete'de bugün (18 Eylül 2024 Resmi Gazete kararları)

Resmi Gazete Kararları (18 Eylül 2024)

Hâkimler ve Savcılar Kuruluna Ait Kararlar, Yönetmelikler ve Tebliğler

* Resmi Gazetede yayınlanan kararlar arasında Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği, Bahçeşehir Üniversitesi Ahşap Yapı Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği, Bahçeşehir Üniversitesi Rekabet Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yer alıyor.
* Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi Entegratörleri Hakkında Tebliğ de Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yargı Bölümü Kararları

* Anayasa Mahkemesi'nin iki kararı da Resmi Gazete'de yayınlandı. Bunlar, 18/4/2024 tarihli ve 2021/5135 Başvuru Numaralı Karar ile 16/5/2024 tarihli ve 2020/14649 Başvuru Numaralı Karar.
* Danıştay İkinci Dairesine ait kararlar da Resmi Gazete'de yayınlandı.

Diğer Bölümler

* Resmi Gazete, Yargı İlânları, Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları, Çeşitli İlânlar ve T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Döviz Kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri gibi çeşitli bilgileri de içermektedir.

Not: Yukarıdaki özet, Resmi Gazete'nin 18 Eylül 2024 tarihli kararları hakkında kısa ve anlaşılır bir özet sunmaktadır.

Resmi Gazete mi? Vay beee! Ne saçmalıklar yine... Üniversite yönetmeliği değiştirilmiş, elektronik ileti sistemi entegratörleri neyin nesi bilmiyorum ama bir tebliğe konu olmuş, Anayasa Mahkemesi de kararlardan bahsediyor... Bunların hepsi bana bir şey ifade etmiyor! Neyse boşver.

Ne oluyor bu Resmi Gazetede? Üniversite yönetmelikleri mi değişti, elektronik ileti sistemi entegratörleri mi neyin nesi belli değil... Anayasa Mahkemesi de kararlardan bahsediyor. Ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Resmi Gazete yine karışık olmuş! Üniversitelerin yönetmeliklerini değiştirmişler, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Resmi Gazete yine mi karıştırdı her şeyi! Üniversitelerdeki yönetmelikler değişmiş, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Aıııı beee Resmi Gazete yine mi karıştırdı her şeyi! Üniversite yönetmelikleri değişiyor, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Resmi Gazete yine mi saçmalıyor! Üniversitelerdeki yönetmelikler değişmiş, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Bu Resmi Gazete yine bi sallama olmuş! Üniversitelerin yönetmeliklerini değiştirmişler, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlardan bahsediyor ama bana ne? Anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Vay be, bu Resmi Gazete yine mi kafamı karıştırdı! Üniversite yönetmelikleri değişiyor, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama ben anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Resmi Gazete'yi okumak zorunda kaldığım zamanları düşününce kan basıyor başıma. Bir sürü yasal metin, yönetmelik değişiklikleri... Hiçbir şey anlamıyorum!

Resmi Gazete mi yine? ! Bu kadar hukuk metni, yönetmelik değişikliği... Anlamadığım tek kelime yokmuş gibi yapıyorum ama içimden "Allah'ım yardım et!" diye bağırdığımı da kimseye söylemem. Üniversitelerde bişeyler değişiyor, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlardan bahsediyor. Ben bu işlerden anlarım mı? Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Aaaa, Resmi Gazete yine mi çıkmış? Üniversitelerin yönetmeliklerini değiştirmişler, elektronik ileti sistemi entegratörleri falan... Anayasa Mahkemesi de kararlar vermiş ama bana ne! Anlamadım ki hepsini. Neyse boşver, benim işim yok bunlarla.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri