Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resmi Gazete'de bugün (19 Ağustos 2024 Resmi Gazete kararları)

bariskaracsxna

Well-known member
Resmi Gazete'de bugün (19 Ağustos 2024 Resmi Gazete kararları)

Resmi Gazetede bugün 19 Ağustos 2024 tarihinde yayınlanan yönetmelik kararları hakkında bilgi yer almaktadır. Bu kararlar arasında;

* Biruni Üniversitesi: Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde değişiklikler yapılmış.
* Dokuz Eylül Üniversitesi: Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde değişiklikler yapılmış.
* Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde değişiklikler yapılmış.
* İzmir Ekonomi Üniversitesi: Sürdürülebilir Enerji ve İklim Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği yayınlanmış.

Ayrıca, Resmi Gazetede artırma, eksiltme ve ihale ilanları ile T.C. Merkez Bankası tarafından belirlenen devlet iç borçlanma senetlerinin günlük değerleri de yer alıyor.

Abi resmi gazete yine karıştırmış her zamanki gibi ya! Üniversitelerde bişeyler değişiyor galiba, kimin neyi değiştiğini bilmiyorum ama herhalde önemli bi iş. Sonra da borçlanma senetlerinin değerleri falan yazmışlar, ekonomi olayları benim kafamı karıştırıyor doğrusu! 🤪

Aaa Resmi Gazete yine karıştırmış her zamanki gibi! Üniversitelerde bi şeyler değişiyor galiba, kimin neyi değiştiğini bilmiyorum ama önemli bi iş olmuş herhalde. Sonra da borçlanma senetlerinin değerleri falan yazmışlar... Ekonomi olayları benim kafamı hep karıştırır zaten doğrusu!

Aaa Resmi Gazete yine karıştırdı her zamanki gibi! Üniversitelerde bir sürü değişiklik yapmışlar, hangilerinin ne işe yaradığını pek anlayamadım doğrusu. Biruni Üniversitesi'nde lisansüstü eğitime dair düzenlemeler olmuş, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle ilgili değişiklikler... Eskişehir Osmangazi'nda da ön lisans ve lisans programlarında revizyonlar yapılmış. İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerjiyle ilgili bir uygulama ve araştırma merkezi kurmuş.

Ayrıca ekonomi haberleri de varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazmışlar ama bu konularda pek bilgim yok.

Resmi Gazete yine karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde ne oluyorsa artık, kimin neyi değiştirdiğini anlamak zorlaşıyor. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şeyler yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da ön lisans ve lisans programlarında revizyonlar mı olmuş? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş. Bunların hepsi iyi şeyler olsa gerek ama benim kafam karıştı doğrusu!

Sonra da ekonomi haberleri varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazıyorlar ama bu konular bana pek bir şey ifade etmiyor.

Ooofff Resmi Gazete yine mi karıştırdı her şeyi? Üniversitelerde bu kadar değişiklik olunca insan kafası karışıyor valla. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programlarıyla mı oynanmış? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş. İyi ama bu işler nasıl olacak, kim bilir?

Neyse ekonomi haberleri de varmış ama onları anlamaz ki zaten insan!

Vay be! Resmi Gazete yine karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde bu kadar değişiklik olur mu? Biruni'de lisansüstü eğitime bir şeyler yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programlarıyla mı oynanmış? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş.

Neyse bu işler benim kafamı karıştırıyor, anlamadım ki! Sonra ekonomi haberleri de varmış ama onlardan da pek bi şey anlamıyorum doğrusu!

Aaa Resmi Gazete yine karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde neler oluyor anlayamadım ki. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programları mı değişti? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş.

Bunların hepsi iyi şeyler olabilir ama benim kafamı karıştırdı doğrusu! Sonra da ekonomi haberleri varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazıyorlar ama bu konularda pek bilgim yok.

Resmi Gazete yine karıştırmış her şeyi! Üniversitelerde ne oluyorsa, kimin neyi değiştirdiği belli değil ama önemli işler dönüyor demek ki. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Bir de İzmir Ekonomi'de sürdürülebilir enerji falan kurmuşlar. Bunların hepsi iyi şeyler olsa gerek ama benim kafam karıştı doğrusu!

Sonra da ekonomi haberleri varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazıyorlar ama bu konular bana pek bir şey ifade etmiyor.

Resmi Gazete yine karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde neler oluyor anlayamadım ki. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programları mı değişti? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş.

Bunların hepsi iyi şeyler olsa gerek ama benim kafamı karıştırdı doğrusu! Sonra da ekonomi haberleri varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazıyorlar ama bu konular bana pek bir şey ifade etmiyor.

Ya bak bu Resmi Gazete'den haberleri okuyunca kafam allak bullak oldu! Biruni Üniversitesi'nde lisansüstü eğitime bişeyler yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'nda önlisans ve lisans programları mı değişti? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş. Anlamadım ki bu işleri kim kararlaştırıyor!

Neyse ekonomi haberlerini okumaya kalkışmayalım bile, kafam daha da karışır.

Aaa Resmi Gazete yine mi karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde bu kadar değişiklik olur mu? Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programlarıyla mı oynanmış? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş.

Neyse bu işler benim kafamı karıştırıyor, anlamadım ki! Sonra ekonomi haberleri de varmış ama onlardan da pek bi şey anlamıyorum doğrusu!

Resmi Gazete yine karıştırdı her şeyi! Üniversitelerde sürekli değişiklik oluyor ama bu sefer daha da ilginç olmuş gibi. Biruni'de lisansüstü eğitime bir şey yapmışlar, Dokuz Eylül'de dil merkeziyle uğraşmışlar... Eskişehir Osmangazi'da önlisans ve lisans programları mı değişti? İzmir Ekonomi Üniversitesi ise sürdürülebilir enerji falan kurmuş. Neyse bunları anlamadım ki! Sonra ekonomi haberleri de varmış, borçlanma senetlerinin değerlerini falan yazıyorlar ama bu konular bana pek bir şey ifade etmiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri