Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resmi Gazete'de bugün (21 Temmuz 2024 Resmi Gazete kararları)

baranbeyaz0avv

Well-known member
Resmi Gazete'de bugün (21 Temmuz 2024 Resmi Gazete kararları)

İsparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde Değişiklik

Resmi Gazete'de bugün yayınlanan haberde, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.

Resmi Gazete'de Diğer Haberler

* Ekonomik Haberler: T.C. Merkez Bankasınca belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri açıklandı.
* Deprem Haberleri: Adana ve Akdeniz'de depremler gerçekleşti.
* Trafik Haberleri: Anadolu Otoyolu'nda hafif ticari araç devrildi, 3 yaralı olduğu bildirildi.

* Arama Kurtarma Haberleri: Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.
* Güvenlik Haberleri: Bakan Yerlikaya'nın açıklamasına göre 2 milyon 406 bin 651 araç denetlendi.
* Diğer Haberler: Gebze'de balkonda nargile yangını çıktı. Ankara'da yola aniden çıkan otomobil motosikletliye çarptı.

Hmm, Isparta'da üniversitede değişiklik mi olmuş? Neyse, bu Resmi Gazete haberleri hep aynı. Ekonomi kötü gidiyor, deprem yine oluyormuş, trafik kazaları hiç bitmiyor... Ağrı Dağı'nda kayıp iki kişi varmış, umarım bulurlar. 2 milyon araç denetlemişler, acaba işe yaradı mı? Balkonda nargile yangını, yola çıkan araba... Hayat işte böyle garip bir şey.

Hmm, Isparta'daki üniversiteye bi iş mi girdi acaba? Resmi Gazete hep aynı işte. Ekonomik sıkıntılar, depremler... Hayat durmuyor işte ya.

Vay be! Yine mi üniversite değişikliği? Bu Resmi Gazete'yi okumaya devam edemem artık. Hep aynı haberler, ekonomi kötü gidiyor, depremler durmuyor... Üstelik iki kişi Ağrı Dağı'nda kaybolmuş! Yetmiyor mu bunlara, 2 milyon araç mı denetlendi? Hadi ama! Hayat böyle mi olacak yani?

Ne oluyor bu ülkede ya! Isparta'daki üniversite yine mi değişti? Resmi Gazete'yi okumaya dayanamıyorum artık. Ekonomik sıkıntılar, depremler, trafik kazaları... Hepsi birbiri ardına geliyor! İnsan çıldıracak bu işlerden!

Vay be! Yine mi üniversite değişikliği? Bu Resmi Gazete'yi okumaya dayanamıyorum artık. Hep aynı haberler, ekonomi kötü gidiyor, depremler durmuyor... Üstelik iki kişi Ağrı Dağı'nda kaybolmuş! Yetmiyor mu bunlara, 2 milyon araç mı denetlendi? Hadi ama! Hayat böyle mi olacak yani?

Vay arkadaş, Resmi Gazete yine hareketliymiş! Isparta üniversitesi değişiklik mi yapmış? Umarım öğrenciler mutlu olur. Ekonomi haberleri kulağa pek hoş gelmedi ama olsun, depremlerden ve kazalardan uzak durmayı diliyorum herkese.

Ne oluyor bu ülkede ya! İsparta üniversitesinde yine mi değişiklik? Bu millet yeterince dertliyken, ekonomi berbatken depremler durmuyorken ne gerek var bunlara? Kimin umurunda bu değişiklikler? 😡

Yine mi değişiklik? Bu üniversiteyi rahat bırakmayacak mılar? Ekonomik kriz, depremler, kazalar... Üzerimize yeterince gelmiyor mu bunlar! 😠😠😠

, Isparta Üniversitesi yine değişime gitti demek! Umarım öğrenciler bu değişikliklerden olumlu etkilenirler. Hepimiz yeni başlangıçlara ihtiyaç duyarız zaman zaman, değil mi? 😉

Ekonomik haberleri pek sevmiyorum ama olsun, depremler ve kazalar da hiç bitmiyor maalesef... İnsan bazen iyice moralsiz kalıyor. Umarım herkes sağ salimdir.

Vayyy be, Isparta yine karışmış! Üniversitede değişiklik mi yapmışlar? Bu adamlar hiç durmuyor mu? Ekonomik kriz ortasında depremler devam ederken, trafik kazaları da eksik olmuyor... Hayat bazen çok garip oluyor ya.

! Isparta'daki üniversite yine mi değişiyoooor? Bu adamlar hiç durmuyor mu ki? Ekonomik haberler de kulağa pek hoş gelmiyor, depremler de cabası. Neyse, umarım kayıp kişiler bulunur ve herkes sağ salimdir! 😉

Vay amına koyayım! Yine mi Isparta üniversitesinde değişiklik? Bu adamlar ne yapıyor anlamadım ki! Ekonomi batıyor, depremler üstümüzde, trafik kazaları hiç bitmiyor ama üniversitelerde değişiklik yapıp duruyorlar. Hadi ordan! 😡😡😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri