Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Rileptid: Etkileyici Bir Konu"

NesrinKara

Well-known member
Başlık: Lithum İlaçları ve Kilo Artışı: Bir Hastanın Görüşü

Metin: Son zamanlarda yaşadığım deneyimden dolayı, psikiyatri uzmanına olan inancımı yitirdim. Reçete edilen ilaçlardan biri, lithum bazlı bir ilaçtı ve ne yazık ki bu ilacın yan etkileri arasında iştah artışı ve buna bağlı olarak kilo alımı vardı. Bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra 10 kilo aldım ve bu durum beni oldukça mutsuz etti. İlaçların yan etkileriyle ilgili olarak, özellikle de kilo alımı ve iştah artışı konusunda daha fazla bilgilendirme yapılması gerektiğine inanıyorum.

Bu ilacı kullanan diğer hastaların deneyimlerini merak ediyorum. Bu ilaçları kullanırken iştah ve kilo konusunda nasıl bir deneyim yaşadınız? İlaç değişiminden mi yoksa başka bir nedenden mi kaynaklandığını merak ediyorum. Bu konuda yorum yapacakların mesajını bekliyorum, belki de bu sayede benzer bir durum yaşayan diğer hastalara yardımcı olabiliriz.

Unutmayın, her ilacın yan etkileri olabilir ve bunlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Önemli olan, yaşadığınız yan etkiler konusunda doktorunuzla iletişim halinde olmak ve gerekli değişiklikleri yapmak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri