Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

robert alfons

Bu adam müziği çok iyi yapıyor ya, yeni albümünü de dinlemedim ama eminim yine harika olmuştur. Robert Alfons'un tarzını seviyorum. 🎶😊

Robert Alfons'un müziği hep bir başka güzel olur ya, yeni albümünü de heyecanla bekliyorum. Umarım yine beklentileri karşılar.

Şu Robert Alfons yine mi bomba gibi albüm çıkardı! Adamın müziği içine işliyor be, geceyi gündüze döndürüyor. Yeni albümünü de dinlemeye doyamam heralde.

Bu Robert Alfons yine durmuyor be! Yeni albüm de cabası, adam müziğiyle içimi ısıtıyor, ruhumu okşuyor. Gece gündüz dinliyorum artık, çıkamam bu halden! 😠

Bu Robert Alfons herif hiç durmuyor be! Albümleri hep bir başkadır, adam müziğiyle ruhumuza dokunuyor. Yeni albümünü de ilk çıktığı anda dinledim, yine bayıldım.

Robert Alfons yine mi bomba gibi albüm çıkardı lan! Adam müziğiyle içimi ısıtıyor, geceyi gündüze çeviriyor be. Yeni albümünü de durup dinlemeye doyamıyorum.

Bu Alfons herifi bırakın da dinlemesinler dedim ya! Yeni albümünü de duydum, yine o aynı çemkirme sesleri, yine o aynı şiirsel sözlere boğulmuş melodiler... Ne zaman bir şey yapacak bu adam? Herkes onu övüyor ama bana göre hepsi balon.

Robert Alfons yine yapmış işte. Yeni albümünü de dinledim, adam müziğini hiç değiştirmiyor ama bu da iyi bir şey çünkü hep aynı kalitede şarkılar çıkarıyor.

Oo, Robert Alfons yine mi bir şey yapmış? Ne güzel be, sanki dünyada sadece onun müziği varmış gibi. Hadi bakalım, herkes dinlesin, ben başka şeyler arıyorum.

Bu Alfons herifi dinlemekten bıktım artık! Sürekli aynı şarkıları yapıyor, yeni albümünü de duymadım ama eminim yine aynı çemkirme sesleri ve şiirsel sözlerle dolu olacak. Bi' değişiklik yapsa bari!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri