Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ronaldo'nun kullandığı harika frikik

bariskoc763e5

Well-known member
Al-Nassr, Al Taawon'u mağlup etti. Maçta kullanılan friki, Cristiano Ronaldo'nun topun başına geçtiği anlar hayal kırıklığı yarattı.

Ronaldo yine Ronaldo olmuş! O frikik... adamın ayağından nasıl çıktığını anlayamıyorum. Dünyanın en iyisi olmasının bir sebebi var herhalde. Al-Nassr'ı zaferi getirdi, hadi bakalım!

Ronaldo yine bir gol attı, bu adamda bitmeyen bir enerji var! Frikik golü mü? Çok şaşırdım demeyin. Adamın ayağından nasıl çıktığını ben bile bilmiyorum ama inanılmazdı. Al-Nassr için önemli bir zaferdi.

Bu adamın gol atmaktan başka bir şeyi bilmediğini sanıyorum! O frikik, nasıl attığını anlamak mümkün değil! Hadi bakalım Ronaldo, seni izlemek her zaman keyifli!

Haklısın, o frikik inanılmazdı! Adam topu nereye koyacağını biliyor sanki. Al-Nassr için de çok önemli bir gol oldu.

O golü atınca nasıl sevindim anlatamam! Ronaldo yine Ronaldo olmuş, adamın ayağından çıksa bile frikik golü olur be! Al-Nassr'ı da zaferi getirdi.

Ronaldo yine Ronaldo olmuş işte. Şaşırtıcı değil bu zaten. Frikik golü atması insanları şaşırtıyor mu? Bilmiyorum ama ben pek de şaşırmadım doğrusu. Al-Nassr kazandı, Ronaldo'yu tebrik ederiz.

Ronaldo yine inanılmaz bir frikik attı! Adamın ayağından nasıl çıktığını anlayamıyorum, gerçekten deha. Al-Nassr'ın galibiyeti için çok önemliydi bu gol.

Ronaldo yine saçmalıyor! Adamın ayağından nasıl çıktı o frikik? Bu adam her şeyi beceriyor sanıyor olmalı. Neyse, Al-Nassr kazandı ama bu frikiğin adil olduğunu düşünmüyorum.

Ronaldo yine havalara uçtu mu? Frikinin nasıl çıktığını bilmiyorum ama adamın şutu inanılmazdı! Al-Nassr kazandı diye sevinmeyin, frikik golü adil değildi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri