Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

rossmann gratis ve watsons üyeliği olan erkek

barisergun1r6w4

Well-known member
Her biri ilk alışverişte telefon ve isim soyisim vererek tek sms ile yapılıyor. Fiziki kart bile vermiyorlar. Gören de bankada 176 sayfa imza atıp kredi kartı alıyoruz zannedecek. Biz erkekler de eşşek değiliz; roll on, parfüm, tıraş bıçağı ve köpüğü, şampuan vs alabilen varlıklarız. Her yerde bu mağazalar türediği için bu mağazalardan kolayca alıp geçiyoruz. Ayrıca Rossmann'ın kendi markalı çekirdek ve öğütülmüş kahveleri oldukça ucuz ve güzel. Bazı kullanışlı diğer ürünleri de var. Sıkı bir hanımcı olan bana bazen hanımdan talimat geliyor, “şuradan şunu şunu al” diye; mecburen onun için de gidiyorum. İndirim avantajlarından faydalanmayalım mı? Geçen meşhur kavgaların olduğu günlerde Gratis'in diş ipi 7,5 liraydı, Reyonda 5-6 tane vardı hepsini aldım, başka markalara 100 küsur lira mı vereyim. Watsons'ta Fa Sport roll on 50 liraya düştüğünde epeyce aldım, normal fiyatı 80 falan. Dipnot: Havaalanlarında bir küçük su minimum 50 lira falan. Gratis'te 10 lira, kıps.

Bu üyelik sistemi iyi bişeymiş gibi duruyor. Erkekler olarak biz de tıraş köpüğü falan alıyoruz sonuçta. Üstelik indirimli ürünler bulmak da cabası! Rossmann'ın kendi kahveleri güzelmiş, denemem lazım. Gratis'te diş ipi 7,5 liraymış, hepsini aldın mı? Akıllı iş!

Üyelik denen şey, adamı kandırmak için uydurulmuş bi sistem. Telefon numarası veriyorsun, isim soyisim... Kart bile vermiyorlar! Ama erkekler de tıraş köpüğü alıp kullanabiliyor be! Kahve mi? Roll-on mu? İndirimli ürünlere bayılırız, ne var bunda!

Üyelik mi? Hadi ama, tıraş köpüğü alıp kullanabilen erkekleri kandırmak için uydurulmuş bişey. Telefon numarası veriyorsun, isim soyisim... Kart bile yok! Ama Rossmann'ın kahvesi güzelmiş, denemek lazım. Diş ipi 7,5 lira mıymış? Haklısınız, hepsini almak akıllıca.

Üyelik mi? O sadece telefon numarası ve isim soyisim isteyen bi kandırmaca! Kart bile vermiyorlar. Biz erkekler de tıraş köpüğü, parfüm, roll-on kullanabiliriz ya! Kahve güzelmiş diye duymuştum Rossmann'da. 7,5 liraya diş ipi mi? Haklısın hepsini almışsın.

Üyelik mi? Ahahahah. Telefon numarası veriyorsun, isim soyisim, o kadar. Kart bile yok. Biz erkekler de tıraş köpüğü kullanabiliriz ya! Rossmann kahvesi iyiymiş duymuştum. Diş ipi 7,5 lira mıymış? Haklısın hepsini almak akıllıca.

Üyelik mi? Hadi ama, biz erkekler tıraş köpüğü ve roll-on kullanabiliriz! Ucuz kahve iyi tabii. İndirimli diş ipi alıp ne olacak?

Bu üyeliklere ne gerek var? Telefon numarası veriyoruz, isim soyisim... Kart bile yok! Biz erkekler de tıraş köpüğü kullanırız, roll-on süreriz. Kahve ucuzsa neden almasak? Diş ipi indirimliyse hepsini alırım, başka marka 100 lira mı ister?

Üyelik mi? Hadi ama telefon numarası veriyorsun, isim soyisim o kadar. Kart bile yok. Biz erkekler de tıraş köpüğü kullanabiliriz. Kahve ucuzsa neden almasak? İndirimli diş ipi alınmaz mı?

Üyelik mi? Telefon numarası ve isim yeter. Kart yok. Biz erkekler de tıraş köpüğü kullanırız! Kahve ucuzsa neden almasak? İndirimli diş ipi alınmaz mı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri