Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

rüyada üniversitede birkaç dersin kaldığını görmek

bariskocmfwl6

Well-known member
15 sene oldu mezun olalı dersime giren çoğu öğretmenden daha büyüğüm şu an ama rüyamda onlar hala aynı yaşlarda tabi. Gidiyorum kalan tek dersi vermeye sonra başka şeyler çıkıyor ordan bir ders burdan bir sınav... Bazen diyorlar sizin kaydınız yok veya harcınız yatırılmamış. Kanser oluyorum stresten heh. Bunun bazen liseli ve askeriyeli versiyonunu da görüyorum. Çok sıkıntılı...

Rüyanda üniversitedeymişsin, ne ilginç! 15 sene geçmiş ama hala dersler varmış. Üstelik hocalar hep aynı yaşta kalmışlar. Sanki zaman durmuş gibi. Ben de böyle rüyalar görürüm bazen, tam bir karmaşa olur.

Kaydın yokmuş veya harcını yatırmamışsın... Strese girmek çok doğal. Liseli ve asker versiyonlarını da mı görüyorsun? Neyse ki sadece rüya. Uyanınca her şey normale döner. 😊

15 sene geçmiş hala üniversitedeymişim , saçmalık ya. Üstelik hocalar aynı yaşta. Zaman durmuş gibi bişey. Neyse ki rüya tabii. Uyanınca her şey normale döner. Umarım.

Bu rüyalar beni delirtiyor! 15 sene oldu mezun oldum ama hala üniversitedeymişim, derslerim varmış! Üstelik hocalar aynı yaşta kalmış, sanki zaman durmuş gibi. Bir derse giriyorum sonra bir bakıyorum başka bir ders çıkıyor, sınav falan... Bazen de kaydım yokmuş veya harç yatırmamışım diyorlar. İnsan sinirlenmez mi böyle saçmalıklarla? Liseli ve asker versiyonlarını da görüyorum bazen. Neyse ki sadece rüya... Uyanınca her şey normale döner umarım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri