Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Sadia Khan Kimdir?"

VedatYilmaz

Active member
İki farklı ünlü kadından bahsediyoruz. Birincisi Pakistanlı oyuncu Sadia Khan, ancak bu yazının odaklandığı kadın ilişki uzmanı Sadia Khan 2. Bu kadının bazı videolarına denk geldim. Öncelikle belirteyim ki, evlilik uzmanı, yaşam koçu, ilişki koçu gibi sahte meslekler benim için pek itibar görmüyor ve bu tür kendini bir şey sanan kişilerin sözlerine kulak asmam. Ancak bu kadının en azından sağlam bir eğitim geçmişi olduğunu öğrendim. Psikoloji lisansı, eğitim ve gelişim psikolojisi yüksek lisansı, nitelikli öğretmen statüsü ile psikoterapi, psikanaliz ve iç çocuk şifası diploması varmış. En azından "ilişki uzmanıyım" diyerek aniden ortaya atlayanlardan değil. Bazı konularda benim de katıldığım düşüncelere sahip olsa da bu kadını takip etmeyeceğim. Saygı duyulacak bir karakteri yok benim gözümde. Ayrıca kendisi Dubai gibi boş tiplerin başkenti olarak gördüğüm yerde yaşıyormuş. Giyiminden kuşamından ve aşırı çirkin ve uzun tırnaklarından marka takıntısının olduğu anlaşılıyor. Chanel küpelerle ve lüks arabalarla dolaşan insanlara saygı duymam çünkü gerçek bilgeliğin temel ölçütü olan ağırbaşlılığa sahip değiller, tam bir materyalistler. Ayrıca Andrew Tate gibi biriyle programa çıkmış, hayranlıkla bakıyormuş. Andrew Tate dediğiniz adam, 13 yaşındaki bir çocuğun erkekliğini nasıl algıladığını açıkça gösteren, geçmişte cam kız pazarlayan belgeli birisidir. Lütfen... Kadının videoları özellikle YouTube Shorts, X veya Reddit gibi platformlarda dolaşıyor. Özellikle kadınlardan şikayetçi olan erkekler bu kadını çok haklı buluyor. Kadının sağduyulu şeyler söylediğini gördüm. Aslında söyledikleri aklı başında olan herkesin ulaşacağı sonuçlar, ancak bunları cesaretle dile getirebilmek önemli çünkü kadınlara ufak bir eleştiri getirdiğinizde hemen linç edilirsiniz. Ben de benzer deneyimler yaşadım çünkü kadınlar genellikle hemen kusursuz olduklarını düşünüp eleştirilere tahammülsüz davranırlar. Kadınları eleştirebilmek önemli çünkü eğer bir trend başlatılacaksa, bunu kadınlar arasında ve bir kadın aracılığıyla yaymalısınız. Kadınların bastırılmışlık hissini narsisizmle gizlemeye çalıştıklarını, sürekli doğru olduklarını düşündüklerini ve karşı tarafa suç attıklarını belirten sözlere katılıyorum. Ben de orospu erkekleri sevmem. Bu kadın aklı başında şeyler söylüyor ancak bana yeni bir şey öğretmedi çünkü zaten her aklı başında insanın ulaşabileceği sonuçları dile getiriyor. Yine de takip etmek isteyenler için bazı linkler bırakıyorum: Instagram'da orospularla ilgili sözler - ki burada tamamen katılıyorum ve neden güzel kızlar yalnızdır konularını ele alıyor. Sadia Psychology ve Sadia Khan'ın videoları da izleyebilirsiniz. ( )

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri