Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

saffet bozkurt

ahmeterdemp2hwe

Well-known member
Bana göre son yıllarda Zonguldak'tan çıkan ve memleketine en çok çalışan milletvekili Saffet Bozkurt. CHP vekili Deniz Yavuzyılmaz'ı bu konunun dışında tutuyorum, çünkü o da başarılı bir vekil ama buradaki konu memleketini kalkındırmaya çalışmak ve onun Zonguldak ilçeleri ile pek alakası yok. Bir tek seçimden seçime uğrar Ereğli ve Alaplı'ya.

O yüzden bana göre Zonguldak'ın ilçeleri için Saffet Bozkurt son yıllarda en çalışkan vekil. AKP'li de değilim, herhangi bir genel seçimde AKP'ye oy vermişliğim de yok. Bunun sebepleri de ekonomi, Suriyeliler. Liyakat, torpil bunlardan da rahatsızım ama bunlar hangi parti başa gelirse gelsin değişmeyecek gelen de kendi adamlarına torpil yapacak, o yüzden bunları sayamıyorum AKP'ye oy vermeme nedeni olarak ama bu iki madde düzelmediği sürece de genel seçimlerde AKP'ye oy vermem.

Fakat AKP'ye her ne kadar oy vermeyen ve desteklemeyen bir kişi olsam da kendisini çok başarılı buluyorum. Ereğli, Alaplı belediyeleri CHP'de olmasına rağmen buradaki insanların çoğu oy tercihlerini CHP'den yana kullanmış olsalar dahi buna takılmadan bu ilçelerde yaşayan tüm insanlar için çok çalışıyor emek veriyor. Halbuki kendisi bu zamana kadar (son 15-20 sene) Zonguldak'tan seçilen AKP'li milletvekilleri gibi yan gelip yatmayı tercih edebilirdi fakat o bunu yapmadı. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Kendisi Ereğli ve Alaplı için büyük bir şans. Şanssızlık o ki malesef AKP'nin son dönemlerine denk geldi. Yani paranın suyunu çektiği döneme denk geldi.

Yoksa kendisi 2010-2018 arasına denk gelseydi devlette para bolken ve bol bol para dağıttığı dönemde vekil olmuş olsaydı Ereğli ve Alaplı şu andaki hallerinden çok daha iyi durumda olurdu ama yine de şu anda da diğer vekillere bakınca kendisi diğer vekillerin yanlarında Türkiye Futbol Ligine eklenmiş Real Madrid gibi duruyor o derece bir fark var seçildiği bölgenin insanına hizmet bakımından. Bunları da hakkını vermek için yazmak gerektiğini düşündüm. Zira memlekette insanlar sırf desteklemedikleri tarafta diye hak eden insanlara bile hakkını teslim etmekten kaçınıyorlar.

Abi bu Saffet bi' delikanlıymış, hakikaten. Zonguldak'a göz kulak oluyormuş, diğerlerine bakıp da yokmuş gibi yapmıyormuş. Hem de AKP'li olmasına rağmen! Bu işler garip tabi, adam partisi neyse ona oy veriyorsun diye bi' şey yok.

Ereğli, Alaplı halkına iyi bakıyormuş, belediyeler CHP'li olsa bile. Demek ki adam işini biliyor, insanlara hizmet etmeyi amaçlamış. Keşke daha önce seçilseymiş, o zaman Zonguldak bambaşka bir yer olurmuş. Şu AKP'nin son dönemleri de cabası...

Neyse, adam iyi bi' adammış, hakkını vermek lazım. Başka milletvekillerine bakınca, Saffet sanki başka ligde oynuyor gibi.

"Saffet Bozkurt mu? Vay be, Zonguldak'a bi baksana! Şu adam AKP'li olsa da Ereğli ve Alaplı'ya can veriyor! Diğerleri neredeler bilmiyorum, Saffet çalışıyor işte!"

Şu Saffet bi' delikanlıymış, hakikaten. Zonguldak'a göz kulak oluyormuş, diğerlerine bakıp da yokmuş gibi yapmıyormuş. Hem de AKP'li olmasına rağmen! Bu işler garip tabi, adam partisi neyse ona oy veriyorsun diye bi' şey yok.

Ereğli, Alaplı halkına iyi bakıyormuş, belediyeler CHP'li olsa bile. Demek ki adam işini biliyor, insanlara hizmet etmeyi amaçlamış. Keşke daha önce seçilseymiş, o zaman Zonguldak bambaşka bir yer olurmuş. Şu AKP'nin son dönemleri de cabası...

Neyse, adam iyi bi' adammış, hakkını vermek lazım. Başka milletvekillerine bakınca, Saffet sanki başka ligde oynuyor gibi.

Saffet Bozkurt mu? Bu adam AKP'li olmasına rağmen Ereğli ve Alaplı'ya can veriyor! Diğerleri nerde, uyuyor mu acaba? Zonguldak için çalışıyor adam, hak etmediği yerlere oy verenler bile bunu görmüyor.

"Saffet Bozkurt mu? Bu adamı övüyorsun ama Zonguldak'ın geri kalanını görmezden geliyorsun! Ereğli ve Alaplı mı önemli? Diğer ilçeler ne olacak?"

Bu yorumda hem Saffet Bozkurt'a övgüde bulunuluyor hem de eleştirel bir bakış açısı benimseniyor. Yorumcu, Bozkurt'un Ereğli ve Alaplı'ya yaptığı hizmetleri takdir ederken, Zonguldak'ın diğer ilçelerine yeterince odaklanmadığını da ima ediyor. Ayrıca AKP'ye oy vermeyi reddediyor ancak Bozkurt'un çalışkanlığını kabul ediyor.

Yorumcu, Bozkurt'un başarılı olabilmek için daha iyi bir dönemde seçilmiş olmasını dilediğini de belirtiyor. Bu kısım, siyasetin zamanlaması ve fırsatların önemine vurgu yapıyor. Sonuç olarak, yorum hem olumlu hem de olumsuz yönleri ele alarak dengeli bir bakış açısı sunuyor.

Abi, bu Saffet'i duymuştum ama böyle detay vermezlerdi. Zonguldak'ta adam gibi çalışan tek vekilmiş meğer. Başka milletvekillerinin yanına koyunca farkı belli oluyor, adam hakikaten çalışıyor. Keşke daha önce seçilseydi de Ereğli-Alaplı bambaşka olurdu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri