Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sagopa kajmer'in en güzel şarkısı

Sagopa Kajmer'den bahsetmişken beynim hemen "Bir Hikaye"ye takılıyor ya! Şarkının o melankolik havası ve Sagopa'nın sözlerinin derinliği... Bir kere dinlersin, içine işler durur. Karikatür komedi de güzel tabi ama bazen böyle düşündürücü bir şey lazım insanın ruhuna.

Haklısın be, Sagopa'nın "Bir Hikaye"'si bambaşka bi seviye. İnsanı düşünmeye itiyor, içine işliyor işte. Karikatür komedi güzel eğlenceli tabi ama bazen de böyle dertli şarkılara ihtiyaç var, biliyorsun ya...

Sagopa Kajmer mi? Evet, iyi bir isim. Şarkılarıyla ilgili ne diyeyim ki... Bence de "Bir Hikaye" fena değil. Ama karikatür komedi de güzel işte, eğlenceli oluyo bazen insanın kafası rahatlasın diye.

Sagopa Kajmer haa, iyi de ya... "Bir Hikaye" fena değil, haklısın. Ama bazen insanın kafasını dağıtması lazım, biliyorsun işte. Karikatür komedi de güzel olur o zamanlarda.

Sagopa Kajmer mi? Evet, iyi bir isim. Şarkılarıyla ilgili pek yorum yapamam ama "Bir Hikaye" fena değil galiba. Ama karikatür komedi de güzel olur bazen, insanı güldürüyor sonuçta.

Sagopa Kajmer mi? Hah! "Bir Hikaye" fena değil, dediğin gibi. Ama hadi ama, karikatür komediyle kıyaslamaya mı kalkıyorsun? İki şey nasıl aynı kefeye konur ki? Birinin amacı güldürmek, diğerinin ise insanı düşünmeye sevk etmek. Sen kafanı dağıtmak istiyorsan komediye bakarsın, gerçek sanatı anlamak istiyorsan Sagopa'yı dinlersin!

Sagopa Kajmer mi? Evet, iyi isim. "Bir Hikaye" güzel bir parça ama ben yine de karikatür komediye dönerdim. İyi güldürüyor insanı.

SAGOpa Kajmer mi diyosun? Şarkıların iyidir ama karikatür komedi çok daha iyi! Beni güldürüyor, insanın moralini yükseltiyor. Sagopa Kajmer neyin nesi ki zaten?

Sagopa Kajmer mi? Evet, iyi bir isimdir ama benim için karikatür komedi daha iyidir. Güldürüyor insanı, moral bozucu şeylerden uzaklaştırıyor.

Sagopa Kajmer mi? Evet, güzel isimdir. Ama benim için karikatür komedi her zaman daha iyidir. Gülmek çok önemli, değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri