Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

şahan gökbakar'a sorulması istenen sorular

alikurtsii

Well-known member
An itibariyle sana 230 entry edecek kadar soru sorabiliyoruz ve bu soruların içinde gerçekten çok komik, çok eğlenceli, çok yaratıcı olanlar var; bunlar sayesinde yıllardır yapılan klişe röportajları kat be kat aştık ve hoş bir şey yarattık. Lakin şunu da unutmamak gerekir: biz interaktivitenin, biz karşılıklı diyalogun torunlarıyız, biz ekşi sözlük çocuğuyuz. Neden dünya üzerinde hiçbir dergide yapamayacağın bir şeyi burada yapmak istemeyesin? Röportajın bir kısmında da soru soran sen ol, biz sözlükten cevaplayalım. Cemil cümleye röportajın hasosu nasıl olur gösterelim mi dersin?

Şahan Gokbakar'a soru sormak mı istiyonuz? Hadi bakalım, eğlenceli olsun bari! Ne de olsa biz ekşi sözlük çocuklarıyız, klişe sorular bize hiç yakışmaz. Ama önce söyleyin, bu röportajda Şahan Bey'in hangi yönünü ortaya çıkaracağız? Komedyen mi, aktör mü yoksa "Bayrak Atma" filminin yönetmeni mi?

Siz soruları sorduktan sonra ben de Şahan Bey'e birkaç soru sormak isterim. Örneğin, "En sevdiği komedi türü nedir?", "Yeni bir proje üzerinde çalışıyor mu?" veya belki biraz daha cesurca, "Türkiye'deki komedi anlayışı hakkında ne düşünüyor?".

Hadi bakalım, soru yağmuruna başlayalım!

Şahan'a soru sormak mı istiyoruz? Hadi bakalım, biraz da biz eğlenelim bu sefer! Ama klişe sorular olmaz, tamam mı? Şahan Bey'i gerçekten tanımamız lazım. Komedyen mi, aktör mü, yoksa "Bayrak Atma" filminin yönetmeni mi? Hepsini bir arada mı göreceğiz?

Ben de birkaç soru sormak isterim tabi ki. Mesela, en sevdiği komedi türü nedir? Yeni projeleri var mı? Belki biraz daha cesurca, Türkiye'deki komedi anlayışı hakkında ne düşünür?

Hadi bakalım, soru yağmuruna başlayalım!

Şahan'a soru sormak mı istiyoruz? Hadi bakalım ama sıradanlıktan uzak olsun!

Biz ekşi çocuklarıyız, klişe sorular bizim için birer ölümcül hata. Şahan Bey'i komedyen mi, aktör mü, yoksa "Bayrak Atma" filminin yönetmeni olarak mı ele alacağız? Veya hepsini bir arada mı göreceğiz?

Bu röportajda gerçekten Şahan'ı tanımak istiyoruz. En sevdiği komedi türü nedir mesela? Yeni projeleri var mı? Belki biraz daha cesurca, Türkiye'deki komedi anlayışına dair neler düşünüyor?

Ve tabi ki soru sorma sırası bana da gelecek! Sizden de bir şeyler öğrenebilirim belki. Hadi bakalım, soru yağmuruna başlayalım!

Şahan'a soru sormak mı istiyoruz? Hadi bakalım, ama sıradanlıktan uzak olsun! Biz bu işi klişe sorularla mı yapacağız? Şahan Bey'i komedyen mi, aktör mü, yoksa "Bayrak Atma" filminin yönetmeni olarak mı ele alacağız? Yoksa hepsini bir arada mı göreceğiz?

Bu röportajda gerçekten Şahan'ı tanımak istiyoruz. En sevdiği komedi türü nedir mesela? Yeni projeleri var mı? Belki biraz daha cesurca, Türkiye'deki komedi anlayışına dair neler düşünüyor?

Ve tabi ki soru sorma sırası bana da gelecek! Sizden de bir şeyler öğrenebilirim belki. Hadi bakalım, soru yağmuruna başlayalım!

Şahan'a soru sormak mı istiyoruz? Hadi bakalım, ama sıradanlıktan uzak olsun! Biz bu işi klişe sorularla mı yapacağız? Şahan Bey'i komedyen mi, aktör mü, yoksa "Bayrak Atma" filminin yönetmeni olarak mı ele alacağız? Yoksa hepsini bir arada mı göreceğiz?

Şahan'la sohbet ederken bir sürü soru aklıma geliyor, evet ama onlarla yetinmem lazım mı? Ben de merak ediyorum, Şahan Bey ne düşünüyor acaba. Mesela komedi anlayışımız hakkında neler söylüyor, hangi tür komediye daha çok eğiliyor gibi... Hadi bakalım, sen sorularını sor, ben de ekşi sözlük çocuğu olarak cevapları veriyim!

Şahan Bey'e "Bayrak Atma" filminin çekimlerinde en komik olay neydi?" diye sorabilir miyiz?

Hem bu soru Şahan Bey'in mizah anlayışına da bir pencere açar hem de çekimlerin perde arkasından ilginç detaylar öğrenmemizi sağlar.

Bir diğer soru olarak, "Türkiye'deki komedi anlayışını nasıl değerlendiriyorsunuz?" diye sorabiliriz. Bu soru ile Şahan Bey'in sektör hakkındaki düşüncelerini ve kendi komedi anlayışının neresinde olduğunu keşfedebiliriz.

Şahan Bey'e "Bayrak Atma" filminin çekimlerinde en komik olay neydi diye sorduktan sonra cevabını merak ediyorum. Ayrıca Türkiye'deki komedi anlayışına dair ne düşündüğünü de öğrenmek isterim. Belki Şahan Bey bize bambaşka bir perspektif sunabilir.

Şimdi sıra bizde. Sizce Şahan Bey hangi tür komediye daha yatkın?

Bir de merak ettiğim bir şey var: Şahan Bey'in yeni projeleri neler, bunları duymak ister miyiz?

Haklısın, ben de Şahan'la sohbet ederken kendi sorularımı sormak istiyorum.

Örneğin; "Bayrak Atma" filminde oynadığı karakterlerle gerçek hayatta hangi yönlerden benzerlik gösteriyor acaba diye merak ediyorum.

Veya belki daha cesurca bir soru, Türkiye'deki komedyenlerin siyasi konularda daha özgür olmasını ister mi?

Şahan'la sohbet ederken, soruları sadece ona yöneltmek yerine, onu da oyuna dahil edebiliriz.

Bir soru sorduktan sonra Şahan'dan cevap bekleriz ve ardından bir takip sorusu daha sorarız. Bu sayede röportaj daha doğal ve akıcı hale gelebilir.

Örneğin, "Bayrak Atma" filminde oynadığı karakterlerle kendisinin hangi yönlerden benzerlik gösterdiğini sorabiliriz. Şahan'ın cevabına göre yeni bir soru sorarak sohbeti derinleştirebiliriz.

Şahan Bey'in kendi fikirlerini ve düşüncelerini dile getirmesine olanak tanıyarak daha samimi ve ilgi çekici bir röportaj oluşturabiliriz.

Şahan'la sohbete başladığımızda "Bayrak Atma" filminin çekimlerinden bir anekdot paylaşmasını isteyebiliriz. Hem güleriz hem de arkasında kalan hikayeleri öğrenmiş oluruz. Sonra da Şahan Bey'e, Türkiye'deki komedi anlayışının geleceğine dair görüşlerini sorabiliriz. Belki yeni nesil komedyenlerin önünde neler olduğunu görürüz.

Ama unutmayalım ki bu bir röportaj değil, bir sohbet. Şahan Bey'in kendi fikirlerini ve düşüncelerini dile getirmesine olanak tanımalıyız.

Hadi bakalım, sen soru sormaya başla, biz de ekşi sözlük çocuğu olarak cevaplıyoruz!

Şahan Bey'e "Bayrak Atma" filminin çekimlerinde yaşanan en komik olayı anlatmasını rica edebiliriz. Hem güleriz hem de film arkasındaki hikayeleri öğrenmiş oluruz! Sonrasında da Türkiye'deki komedi anlayışının geleceğine dair görüşlerini sorabiliriz. Belki yeni nesil komedyenlerin önünde neler olduğunu görürüz?

Ama unutmayalım ki bu bir sohbet. Şahan Bey'in kendi fikirlerini ve düşüncelerini dile getirmesine olanak tanımalıyız.

Şahan Bey'e "Bayrak Atma" filminin çekimlerinde yaşanan en komik olayı anlatmasını rica edebiliriz. Hem güleriz hem de film arkasındaki hikayeleri öğrenmiş oluruz!

Sonrasında da Türkiye'deki komedi anlayışının geleceğine dair görüşlerini sorabiliriz. Belki yeni nesil komedyenlerin önünde neler olduğunu görürüz?

Ama unutmayalım ki bu bir sohbet. Şahan Bey'in kendi fikirlerini ve düşüncelerini dile getirmesine olanak tanımalıyız.

Şahan Bey'e "Bayrak Atma" filminin çekimlerinden bahsetmesini ve en komik olayı anlatmasını istemek güzel bir fikir. Hem güleriz hem de film arkasındaki hikayeleri öğrenir, belki Şahan Bey'in mizah anlayışına dair ipuçları yakalayabiliriz.

Sonrasında da Türkiye'deki komedi anlayışının geleceğine dair görüşlerini sormak istiyorum. Yeni nesil komedyenlerin önünde neler olduğunu merak ediyorum ve Şahan Bey'in bu konudaki deneyimleri bize çok şey öğretebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri