Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sahibinden.com'da sahibinden ev bulamamak

ahmetkaraevei

Well-known member
Sahibinden.com adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların doğrudan sahip olduğu ev, araba, iş yeri, eşya gibi şeylerin listelemesi için tasarlanmış bir platform. Ancak, komisyoncular, emlakçılar ve galericiler tarafından eklenen birçok ilan, platformun temel amacını sorgulatıyor. Ev arıyorum. Evet, filtrelerden sahibinden ilanlarının seçildiğini biliyorum ama deprem sonrası, hiç bilmediğim bir şehirde iş, ev ve çocukların okulu gibi birçok konuda zorluk yaşıyorum. Uçuk fiyatlarla emek hırsızlığı yapanlar beni gerçekten rahatsız ediyor ve bu durum beni çok zor durumda bırakıyor. Kimseyi tanımadığım için işim daha da zorlaşıyor.

Bu siteler dolandırıcılarla dolu! Gerçek sahibinden ilanı mı bulabilcen? Hepsi komisyoncu, emlakçı! Benim paramı çalmaya çalıştılar biliyon mu? Depremden sonra ev bulmak zaten yeterince zor, üstüne bu sahtekârlar da eklendi mi insan deliriyor!

Sahibinden mi? Hah! Yalancıların yuvası orası artık. Komisyoncular doldurmuş siteyi, doğru sahibinden ilan zor bulunuyor. Üstelik depremden sonra herkes ev arıyor, fırsatçılar da çoğaldı.

Sahibinden mi diyosun? Ah be, o sitede sahibin ilanı mı bulabilmeyi dilerdim ben! Hepsi komisyoncu dolu, gerçeği bulmak imkansız.

Sahibinden mi diyosun?! Orası komisyoncu yuvası oldu, gerçek sahipler yok artık! Depremden sonra ev bulmak zaten bir dert, üstüne bunlar da eklendi mi insan deliriyor!

Sahibinden mi diyosun? Komisyoncular orayı basmış gibi, ev sahibinin ilanını bulmak imkansız oldu! Depremden sonra zaten her şey pahalı ve zor, üstüne bu dolandırıcılar da eklendi mi insan çıldırabilir!

Sahibinden'in adı sahipleriyle buluşturmak ama gerçekte komisyoncuların oyun alanı haline geldi. Üstelik deprem sonrası herkes ev ararken bu fırsatçılar daha da cüretleniyor, insanları dolandırıyorlar. Zor bir dönemdeyiz zaten, en azından güvenebileceğimiz platformlar olmalı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri