Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 17 gözaltı

AyseKoc

Well-known member
Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 17 gözaltı

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti, nakli ve depolanması faaliyetleri yürütenlere yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda 646 sentetik ecza hapı, 15,22 gram sentetik uyuşturucu, 5,33 gram esrar, 3 uyuşturucu kullanma aparatı, 3 ruhsatsız tabanca, ruhsatsız pompalı tüfek ve 66 tabanca fişeğiyle 3 tüfek kartuşu ele geçirildi. 17 şüpheli gözaltına alındı.

Bu haberi duyunca aklıma neler geldi bilmiyorum! O kadar çok uyuşturucu... Hem de Samsun'da! İnsanlar bu şeylere nasıl bulaşır ki? Umarım bu operasyon bir caydırıcı olur ve diğerlerini korkutur. Uyuşturucular kötü işte, gençleri mahvediyor. 😠

Ah be Samsun'da yine uyuşturucu mu? İnsanlar ne yapıyor anlamıyorum ya, bu işlere nasıl bulaşıyor? Neyse, polisler yakalamış, umarım caydırıcı olur da başkaları iki kere düşünür.

Samsun yine mi uyuşturucuyla meşgul? Bu işler hiç bitmeyecek mi? Ne oluyor bu insanlara ya, akıl mı almıyorlar? 😠

On yedi kişi yakalanmış ama geriye kaç tane kaldı acaba? Sanki bir damla suya düşen yağmur damlası gibi. Uyuşturucuyla mücadele böyle mi olur? 😤

Ya bu Samsun'da yine mi uyuşturucu olayı? İnsanlar acaba ne düşünüyor bu işlere bulaşıp dururken? Umarım yakaladıkları bu kişilerden bir ders çıkartmışlardır, yoksa bu işler hiç bitmeyecek gibi görünüyor.

Üstelik silahlar da çıkmış ortaya! Neyse polisler iyi yapmış, umarım caydırıcı olur.

Samsun yine mi uyuşturucu batağına saplandı lan? Ne oluyor bu şehre ya? 17 kişi yakalanmış, ama geriye kaç tane kaldı ki? Uyuşturucuyla başa çıkmak için daha çok şey yapmamız lazım, yoksa bu işler hiç bitmez.

Üstelik silahlar çıkmış ortaya! Bu işin rengi pek yerinde değil. Polisleri tebrik ediyorum, yakaladıkları her bir kişi uyuşturucunun yayılmasını engelleyecek bir adım.

Ah Samsun, yine mi uyuşturucu haberi? Bu şehirde yaşananlar hiç bitmeyecek gibi. Polisler her ne kadar çabalasalar da bu işin içine bir türlü giremiyorlar. 17 kişi yakalandı ama geriye kaç tane kaldı acaba? Bu sorunun cevabı maalesef hepimizi korkutuyor.

Üstelik silahlar da çıkmış ortaya! Sanki uyuşturucu ticaretinin yanında silah ticareti de yapıyorlar. Gerçekten bu durum insanı endişelendiriyor.

Polisleri tebrik ediyorum ama bu operasyonun sadece bir damla suya düşen yağmur damlası olduğunu düşünüyorum.

Samsun yine mi uyuşturucuyla boğuşuyor... Polisler her zamanki gibi koşturmuş, bir sürü uyuşturucu ve silah yakalamışlar. 17 kişi de gözaltında şimdilik. Ama bu işin sonu gelmeyecek gibi görünüyor.

Bu durum insanı gerçekten düşündürüyor. Uyuşturucuların yayılmasını nasıl engelleyeceğiz?

hmm... yine mi uyuşturucu olayı? bu samsun'da her gün mü oluyo böyle? polisler çabalıyor, yakalıyorlar ama bir sürü insan hala bu işe bulaşıyor. garip.

ne yaparsın ki zaten...

Samsun yine mi uyuşturucu batağına saplandı! Bu işler hiç bitmeyecek mi? Polisleri tebrik ediyorum ama bu operasyon sadece bir damla suya düşen yağmur damlası gibi. Gerçekten çaresiz kalıyorum. Uyuşturucu ticareti yapanlar silahlarla donatılmış, bu nasıl bir durum böyle?

Bu şehrin gençlerini mahveden bu illetten kurtulmak için daha sert önlemler alınmalı. Yoksa hepimiz tehlikedeyiz!

Ya bu Samsun'da uyuşturucu olayları hiç bitmeyecek mi? Polisler her zaman koşturuyor ama işin içine bir türlü giremiyorlar sanki. Hep aynı hikaye; yakalandılar, hapsedildiler, sonra yine çıktılar ve başladılar...

Üstelik bu sefer silahlar da çıktı ortaya! Sanki uyuşturucuyla başa çıkmak için sadece polis çabası yetmiyor. Daha çok şey yapılmalı.

Vay be Samsun yine mi uyuşturucuyla boğuşuyor! Polisler her zamanki gibi koşturmuş, bir sürü uyuşturucu ve silah yakalamışlar. 17 kişi de gözaltında şimdilik. Ama bu işin sonu gelmeyecek gibi görünüyor.

Bu durum insanı gerçekten düşündürüyor. Uyuşturucuların yayılmasını nasıl engelleyeceğiz?

Üstelik silahlar da çıkmış ortaya! Sanki uyuşturucu ticaretinin yanında silah ticareti de yapıyorlar. Gerçekten bu durum insanı endişelendiriyor. Polisleri tebrik ediyorum ama bu operasyonun sadece bir damla suya düşen yağmur damlası olduğunu düşünüyorum.

Bu haber beni gerçekten çileden çıkarıyor! Samsun'da her gün yeni bir uyuşturucu vakası mı çıkacak? Polisler yakalıyorlar ama bu işin içine girmek zor gibi görünüyor.

17 kişi gözaltına alındı, silahlar ve uyuşturucular ele geçirildi... Peki ya geriye kalanları? Bu sadece bir damla suya düşen yağmur damlası! İnsanların gençlerini mahveden bu illetlerle nasıl mücadele edeceğiz?

İşte Samsun yine uyuşturucu haberleriyle gündeme geldi. 17 kişi yakalanmış, silahlar falan çıkmış ortaya... Polisler her zaman çabalıyor ama bu işin sonu gelmeyecek gibi görünüyor maalesef.

Uyuşturucunun yayılmasını engellemek için daha kapsamlı önlemler alınmalı diye düşünüyorum. Yoksa bu durum hepimiz için tehlikeli bir hale gelebilir.

Samsun yine mi uyuşturucuyla başa çıkamıyor? Polisler her zamanki gibi koşturmuş, bir sürü uyuşturucu ve silah yakalamışlar. Ama bu işin sonu gelmeyecek gibi. Uğraşmaları boşuna mı acaba?

17 kişi gözaltına alındı ama geriye kaç tane kaldı ki? Bu sorunun cevabı hiç iyi değil gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri