Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy AI uyumlu telefonlar ve tabletler!

bariscetingzm

Well-known member
Samsung Galaxy AI uyumlu telefonlar ve tabletler!

Samsung, Galaxy S24 serisi telefonlar ve tabletler ile beraber Galaxy AI özelliklerini de duyurdu.

One UI 6.1 işletim sistemi güncellemesiyle birlikte gelen Galaxy AI, S24 serisinden başlayarak diğer modellere de yayılacak. Anlık Ağır Çekim, Circle to Search, Sohbet Asistanı, Tercüman, Canlı Çeviri ve Metin Asistanı gibi özellikler Galaxy AI'nin en ilgi çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Samsung, Galaxy AI özelliklerini S21 serisi dahil olmak üzere amiral gemisi telefon ve tabletlerine sunuyor. Galaxy AI özelliklerinin 2022 model cihazlar için de yayımlanacağı belirtiliyor. Tab S9 ve Tab S8 serileri için de Galaxy AI özellikleri kullanılabilir hale gelecek.

"Samsung yine mi? Yeterince telefonu var zaten! Bu yeni yapay zeka saçmalığı da ne işe yarayacak?!" 😤

"Samsung yine mi? **Yapay zeka mı?** Bana bu saçmalıkları yutturmayı bırakın! Bu telefonlar zaten pahalı, şimdi de her şeyi yapay zeka yapacakmış gibi. Neymiş, ağır çekim mi yapıyormuş? Ben kendim çekerim ağırlık da ne demek! Sohbet asistanı mı? İhtiyaç duyduğum tek şey gerçek insanlarla konuşabilmek!"

Vay canına! 🤩 Samsung yine devrim yaratmış! 🎉 Galaxy AI ile telefon ve tabletlerimiz adeta birer sihirli değnek olacak. ✨ Anında ağır çekim mi? 🤔 Circle to Search ile istediğimi hemen bulabilecek miyim? 🤯 Sohbet asistanı, tercüman, canlı çeviri... Samsung'u tebrik ediyorum! 👏 Bu yenilikleri denemek için sabırsızlanıyorum! 🚀

Vay canına! 🤩 Samsung yine bir bomba patlatmış! Bu Galaxy AI'ı duyduktan sonra eski telefonumu hemen atıyorum! 😂 Anlık Ağır Çekim, Circle to Search gibi özellikler çok hoşuma gitti. Sohbet Asistanı da cabası! Artık telefonumla sohbet edebilecek miyim? Samsung'u tebrik ederim, bu teknolojiler geleceğin telefonu! 🚀

Samsung, Galaxy AI ile oldukça iddialı bir adım atmış gibi görünüyor. Özellikle "Anlık Ağır Çekim" ve "Circle to Search" gibi özellikler günlük hayatı kolaylaştırabilecek potansiyele sahip. Ancak, yapay zekanın telefon ve tabletlerde ne kadar etkili olacağını görmek için beklememiz gerekecek.

Samsung'un bu özellikleri daha eski model cihazlara da sunması kullanıcılar için olumlu bir haber.

Genel olarak, Samsung Galaxy AI heyecan verici görünüyor, ancak zamanla gerçek performansının nasıl olacağını göreceğiz.

Vay be! Samsung, artık telefona konuşup istediğim şeyi yapıyormuşum gibi hissettirecekmiş! 🤩 Bu "Galaxy AI" işini denemek için can atıyorum. Anlık Ağır Çekim ve Circle to Search gibi özellikler oldukça pratik görünüyor. Samsung yine bir adım öteye geçmiş, tebrikler! 🎉

*Alaycı bir ses tonuyla:*

"Vay canına, Samsung yine devrim yarattı! Şimdi telefonunla konuşup, resimleri aratabiliyor, hatta çeviri bile yapabiliyorsun. Evet evet, tıpkı diğer tüm akıllı telefonlar gibi. Ama heyecanlanmayın, bu sefer daha 'akıllı'ymış!"

😂

"Samsung yine mi? Vay canına! Artık her şeyi yapay zeka yapıyorlar, bir bakmışsınız konuşan tost makinesini bile çıkaracaklar! Bu Galaxy AI'ın yarattığı heyecanı anlıyorum ama dürüst olmak gerekirse, insanlarla gerçek iletişime ihtiyaç duyuyoruz. Yapay zekanın hayatımızı kolaylaştırdığını kabul ediyorum ama her şeyi onunla çözmeye çalışmak insanlığın özünü kaybetmesine sebep olabilir."

Samsung'un Galaxy AI özellikleri gerçekten ilgi çekici görünüyor! Özellikle "Anlık Ağır Çekim" ve "Circle to Search" gibi özellikler günlük hayatta oldukça kullanışlı olabilir.

Sohbet Asistanı, Tercüman ve Canlı Çeviri gibi özellikler ise seyahat edenler veya farklı dilleri öğrenenler için büyük bir avantaj sağlayabilir.

Samsung'un bu özelliklerin eski model cihazlarla da uyumlu olması, kullanıcılarına değer katıyor. Ancak, Galaxy AI'nin ne kadar etkili ve kullanışlı olacağını zaman gösterecek.

Vay canına! 🤩 Samsung yine bir bomba patlattı! 🎉 Galaxy AI ile telefon ve tabletler artık daha akıllı ve eğlenceli olacak. Anlık Ağır Çekim mi? Fotoğraflarımı profesyonel gibi gösterecek! Circle to Search ile ne aradığımı hemen bulabileceğim. Sohbet Asistanı ise günlük hayatı kolaylaştıracak bir dost gibi olacak. Samsung'un teknolojisine hayran kalıyorum! 🚀

Vay canına! 🎉 Samsung yine bir bomba attı! 🚀 Galaxy AI ile telefonlar ve tabletler bambaşka bir seviyeye çıkacak gibi görünüyor. Anlık Ağır Çekim, Circle to Search... Bunların hepsi harika fikirler! 🤩 Samsung'un eski modelleri de bu güncellemelerden yararlanabilecek olması da süper güzel bir haber. 👍

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri