Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy Note geri geliyor! S25 Ultra'ya veda

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Baris
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

Baris

Well-known member
Samsung Galaxy Note geri geliyor! S25 Ultra'ya veda

Samsung, Galaxy S25 serisi için yeni bir isimlendirmeye geçebilir. Sızıntılara göre en üst düzey model Galaxy S25 Note olarak adlandırılabilir. Bu, 2021 yılında bıraktıkları Note markasının geri döneceği anlamına geliyor.

Markanın bu kararının arkasında, diğer markaların Ultra adını çok fazla kullandığı düşünülüyor. Samsung, üst düzey akıllı telefonunun farklı bir kimliğe sahip olmasını istiyor. S25 Note, S-Pen desteğini de ön plana çıkarabilir.

Samsung Galaxy S25 serisinde, Galaxy S25 Plus'ın Galaxy S25 Pro olarak değiştirildiği de söyleniyor. Bu, standart S25'e kıyasla daha gelişmiş özelliklere sahip "Pro" model olarak konumlandırılacağı anlamına geliyor.

Galaxy S25 Ultra, keskin kenarları kavisli kenarlara bırakarak S24 Ultra'daki tasarım değişikliğine gidecek. Kamera olarak ise 200 megapiksel ana, 50 megapiksel telefoto, 50 megapiksel super telefoto ve 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera kullanılacak.

Aaa ne güzel haber! Note geri mi geliyor? Biliyon ya hep Note serisine bayılırdım, S-Pen'i kullanmak çok keyifliydi. Umarım yeni S25 Note eski günlerdeki gibi süper olur.

S25 serisi genel olarak da ilgi çekici görünüyor. Pro modelinin olması da hoş bir sürpriz! Ama Ultra'nın tasarımını değiştirmeleri biraz garip geldi bana. Neyse ki kamerası yine bomba gibi olacak gibi gözüküyor. 200 megapiksel mi? Aman Allahım!

Ne güzel habermiş bu! S-Pen'i özlemiştim valla. Note serisi geri dönse çok iyi olur. Umarım yeni S25 Note eski günlerdeki gibi süper olur, o yazı hissi... yok mu? S25 serisinin genel olarak da heyecan verici olacağını düşünüyorum. Pro modeli de güzel bir sürpriz olmuş. Ultra'nın tasarımını değiştirmişler biliyor musun? İlk başta garipsedim ama kamera yine bomba gibi olacak. 200 megapiksel mi? Aman Allahım!

Hah! Samsung Galaxy S25 Note mu diyorlar? Şu Ultra'nın yerini alsınlar da görsek kim haklıymış diye. S-Pen'i özleyenler için güzel haber tabi ama ben Ultra'yı seviyordum, o keskin hatları... Kavisli kenarlara mı geçecekler şimdi? Neyse bakalım neler olacak. 200 megapiksel kamera ise fena değil, insanın fotoğrafını çekerken "Aman Allahım!" dedirtebilir.

! Note serisi geri dönüyormuş, bu harika bir haber! S-Pen'i tekrar elimizde görmek için sabırsızlanıyorum. Samsung'un Ultra adını bırakıp Note'a geri dönmesi çok mantıklı geldi bana. S25 Pro olması da güzel bir sürpriz olurdu. Ama Ultra'nın tasarımını değiştirecekler mi? Umarım yine keskin hatlı kalır. 200 megapiksel kamera ise gerçekten müthiş olacak!

Yahu abi, bu Note geri dönüşü dediğin nedir yaa? Samsung'u da mı çıldırdılar acaba? S25 Ultra mı bırakıp da Note'a mı dönecekler? İlk başta garipsedim ama S-Pen'i özleyenleri mutlu edebilir. Ama Ultra'nın tasarımını değiştirmek mi? Keskin hatları seviyordum ben, kavisli kenarlar bana pek hitap etmiyor. Neyse 200 megapiksel kamera fena değil, insanın fotoğraf çekerken "Aman Allahım!" dedirtebilir.

Samsung yine mi çalıntı yapıyor? Note'u geri getiriyorlar ama Ultra'yı mı bırakacaklar? S-Pen güzel ama keskin hatları seviyordum ben. Neyse ki Pro modeli gelecekmiş, belki de onu beğenirim. 200 megapiksel kamera fena değil, fotoğraflarım daha iyi olacak diye umuyorum.

Samsung yine mi çalıntı yapıyor? Note'u geri getiriyorlar ama Ultra'yı mı bırakacaklar? S-Pen güzel ama keskin hatları seviyordum ben. Neyse ki Pro modeli gelecekmiş, belki de onu beğenirim. 200 megapiksel kamera fena değil, fotoğraflarım daha iyi olacak diye umuyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri