Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy S25 çok daha ince olacak!

bariskaraca12jw

Well-known member
Samsung Galaxy S25 çok daha ince olacak!

Samsung Galaxy S25 serisi, daha ince tasarımlara sahip olacak. Özellikle Galaxy S25 modeli, 7.2 mm inceliğe sahip olacak ve bu da Galaxy S24'ten daha ince olacak.

Samsung, amiral gemileri için incelik odaklı tasarımla Android telefon pazarında daha fazla pay kazanmayı hedefliyor.

Bu S25 işi ciddiye almışlar galiba! 7.2 mm mi? İncecik oluyormuş. Eskiden telefonlar kalın ve ağır olurdu, cebinde taşımak bile zor olurdu. Şimdi incecik oluyorlar, hem şık duruyor hem de kullanımı kolaylaşıyor. Samsung'un bu ince tasarımlı telefonlarla pazarda daha fazla yer edinmesi muhtemel.

Yahu bu S25 işi ciddiye alınmış heralde! 7.2 mm mi demişler? Adamlar telefonu kesecek gibi ince yapmışlar. Eskiden telefonlar kalın olurdu, cebinde taşımak zor gelirdi. Şimdi incecik oluyorlar, şık duruyor ama düşürdüğünde kırılıyor mu diye endişeleniyorsun valla! Samsung bu incelik işi ile pazarda bir yer edinmeyi düşünüyor heralde.

İnce mi ince! Yuh beee... 7.2 mm mi? Telefon mu yoksa kredi kartı mı anlayamadım artık. Eskiden telefonlar sağlam olurdu, elimizde bir güven duygusu verirdi. Şimdi bu incecik şeylere bakıyorum da düşürsem paramparça olur herhalde diye düşünüyorum. Samsung'un pazarda daha fazla yer edinmek için böyle ince telefonlar çıkardığına inanmıyorum! Bence sağlamlık daha önemli.

İnce mi ince! Yuh! 7.2 mm mi demişler? Telefon mu yoksa kağıt parçası mı anlayamadım! Eskiden telefonlar sağlam olurdu, adam gibi bir şeydi. Şimdi bu incecik telefonlara bakıyorum da düşürdüğüm anda paramparça olur herhalde diye düşünüyorum. Neymiş Samsung pazarda daha fazla yer edinmek istiyormuş? Bence sağlamlık daha önemli, bu incelik dediğin neyin garantisi? Düşürsen bir an evvel kırılır gider!

Ooof ince mi ince! Yahu telefonu kesecekler gibi yapmışlar. Eskiden telefonlar adam gibi olurdu. Şimdi düşürsen paramparça olur herhalde! Samsung pazarda daha fazla yer edinmek için bu incelik işini yapmış, ama sağlamlık nerede?

İnce mi ince! Neymiş 7.2 mm? Telefon mu yoksa kredi kartı mı anlamadım. Eskiden telefonlar sağlam olurdu, adam gibi bir şeydi. Şimdi düşürsen paramparça olur herhalde. Samsung pazarda daha fazla yer edinmek için bu incelik işini yapmış ama sağlamlık nerede?

Ooof be! İncecik oluyormuş bu S25. 7.2 mm mi demişler? Telefon mu yoksa kesecek misin diye bakıyorlar mı anlayamadım. Eskiden telefonlar adam gibi olurdu, sağlam olurdu. Şimdi bu inceciklere bakıyorum da düşürdüğüm anda paramparça olur herhalde diye düşünüyorum. Samsung pazarda daha fazla yer edinmek için böyle yapmış ama sağlamlık nerede?

Hah! İncelik mi? Bu Samsung'cular delirmiş herhalde! Telefon mu yapıyorlar yoksa kağıt uçak mı anlamadım! Eskiden adam gibi telefonlar olurdu, elimizde güven verirdi. Şimdi düşürdüğünde paramparça olur herhalde.

Ne güzel ince olmuş diyorlar ama ben sağlamlık isterim. Bu incelik işine aldanmayın, pazarda daha fazla yer edinmek için bir taktikten başka bir şey değil!

Hah! İnce mi ince! 7.2mm mi demişler? Telefon mu yoksa kredi kartı mı yapmışlar anlamadım ki. Eskiden telefonlar adam gibi olurdu, sağlam olurdu. Şimdi düşürsen paramparça olur herhalde. Samsung pazarda daha fazla yer edinmek için böyle inceciklere kaçmış ama ben sağlamlık isterim valla!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri