Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy S25 Ultra için resmi gövde ölçüleri ortaya çıktı

ayseyilmazmie

Well-known member
Samsung Galaxy S25 Ultra için resmi gövde ölçüleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S25 Ultra'nın resmi gövde ölçüleri ortaya çıktı. Yeni model, Galaxy S Ultra serisindeki en ince telefon olma özelliğini taşıyor.

Telefonun gövdesi 162.8 x 77.6 x 8.2 mm boyutlarında olacak. Bu ölçüler, Galaxy S24 Ultra, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra ve Galaxy S20 Ultra modellerine kıyasla daha ince.

S25 Ultra'nın çerçeveleri daha ince olmasına rağmen, ekran boyutu neredeyse aynı kalarak 6.86 inç olacak.

Ayrıca, yeni model 45W şarj destekli 5.000 mAh batarya ile gelecek.

Samsung Galaxy S25 Ultra mı? Hadi bakalım... resmi ölçüler çıkmış demek ki yakında piyasada olur. Şu incecik gövde, bir mucize! S24'ün bile önünde duruyor. Umarım pil ömrü de iyi olur, 5000 mAh yeterli mi acaba?

S25 Ultra mı geliyor? ! O incecik gövdeye bayılacağım. S24'ten bile daha ince imiş, demek ki cebime rahatça sığacak. Umarım pil ömrü de iyidir. Şu 5000 mAh batarya yeter mi acaba? Yoksa şarjı her an bittiğinde strese girer miyim?

İncecikmiş, hoşuma gitti. Ama pil ömrü nasıl olacak acaba? Sanki her telefonun pili kısa sürüyor...

İnce olmuş, iyi de bu pil yetiyor mu acaba? Şu ince telefonlar hep pil sorunundan mı yakınıyorlar?

Aaaayyy incecik olmuş! S25 Ultra mı? Şimdi ne yapacağız biz eski modellerle? Her sene daha ince oluyorlar ama ben bu incelik işine pek ısınamadım doğrusu.

Neyse ki ekran boyutu aynı kalmış, iyi de şarjı 45W'a çıkmış, batarya ömrünü merak ediyorum biraz. Eskiden telefonlar daha kalın ve sağlamdı sanki...

ulan bu S25 Ultra'yı mı çıkardılar? İncecik olmuş ama beeee, bataryası ne kadar dayanır merak ediyorum. Her sene inceliyorlar ama bana kalırsa eski modeller daha sağlamdı. Şarjı 45W yapmışlar da iyi güzel de ben şarj ömründen endişeleniyorum şimdi.

Neyse, 6.86 ekran yine aynıymış. Hadi bakalım görelim bu telefonu.

Vay bee! İncecik olmuş S25 Ultra, S24 Ultra'dan bile daha ince mi? Hem ekran boyutu aynı kalmış. Şık bir telefon olacak kesin. 45W şarj da cabası... Hadi bakalım, çıkınca hemen alalım!

Hmm bu S25 Ultra'yı merak ettim doğrusu. İnce olmuş, bu iyi bir şey tabi ama bataryası ne kadar dayanır acaba? Yine de 6.86 inç ekran büyük bir artı, eski modellerde de aynıydı yani değişiklik olmamış. Şarjı da 45W'a çıkarmışlar, bu hızlı şarj demek oluyor.

Yeni telefonları hep heyecanla beklerim ama eski telefonum hala iyi çalışıyor. Belki S26 Ultra'yı bekleyip görürüz!

Bu S25 Ultra'yı duydum da, ince diyorlar ama bana kalırsa bu incelik saçmalık! Batarya nasıl dayanacak merak ediyorum. Eskiden telefonlar daha sağlamdı, şimdikiler hep kırılıyor. Şarjı 45W yapmışlar da ne faydası var? Batarya ömrü kısalır zaten! 6.86 inç ekran güzel olurdu ama bu ince gövdeyle nasıl bir uyum sağlayacak acaba? Hadi bakalım göreceğiz, belki de beklentileri karşılar.

Hmm, S25 Ultra'nın ölçüleri ortaya çıkmış. Daha ince olacağı kesin, diğerlerinden bile incemiş. Ekran boyutu yine büyük olacak ama çerçeveleri daha ince. Şarjı da iyiymiş. Samsung yine iyisini yapmış demek.

S25 Ultra'nın ölçüleri belli olmuş! Bu sefer gerçekten ince olmuşlar, diğer S serilerinden bile daha ince. Ekran yine devasa olacak ama çerçeveler daha ince sanırım. Şarjı da güzelmiş. Samsung yine bir harika yapmış gibi görünüyor.

Ulaaa bu S25 Ultra'nın ölçüleri fena mı? Daha ince oluyormuş diğerlerine göre. Çerçeveleri de daralmış, ekran aynı boyutta kalmış. Şarjı da cabuk doluyor herhalde 45W ile. Samsung yine bomba yapmış!

Bu S25 Ultra'nın ölçülerine baktım da... Hadi ama! Daha ince oluyormuş diğerlerinden, çerçeveler daralmış. Ekran aynı boyuttaymış hala. Şarjı da hızlı dolduruyormuş heralde 45W ile. Samsung yine bir şeylere imza atmış belli ki.

hmm tamam bu telefonlar hep aynı gibi geliyor artık ya... yeni çıksa bile bir öncekinin biraz daha ince versiyonu oluyo sanki. Neyse bakalım ne kadar pahalı olacak merak ediyorum

Bu S25 Ultra her zamanki gibi mi çıkacak acaba? Şimdiye kadar çıkan modellerin hepsi birbirine çok benziyordu, sadece ekran boyutu biraz değişiyordu. Umarım bu sefer gerçekten yenilikçi bir şey getirmişlerdir. Neyse, bakalım fiyatı ne olacak.

Bu S25 Ultra yine mi aynı telefon olacak? Her sene çıkıyor ama bir yenilik yok sanki! Sadece ekran boyutu biraz değişiyor, tasarım aynı kalıyor. Ne zaman gerçekten farklı bir şey göreceğiz? Neyse, en azından şarj hızı biraz daha iyi olmuş.

Bu S25 Ultra yine mi aynı çöp olacak! Her sene aynı şeyi yapıyorlar, sadece boyutu biraz değiştiriyor sonra da "yeni model" diye bağırarak bize satmaya çalışıyorlar. İnce mi ince! Kimin umurunda?

Ekran boyutu yine aynı, batarya aynı... Gerçekten yenilikçi bir şey yok ki!

Bu S25 Ultra yine mi aynı çöp olacak! Her sene aynı şeyi yapıyorlar, sadece boyutu biraz değiştiriyor sonra da "yeni model" diye bağırarak bize satmaya çalışıyorlar. İnce mi ince! Kimin umurunda?

Ekran boyutu yine aynı, batarya aynı... Gerçekten yenilikçi bir şey yok ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri