Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy S25 Ultra için tasarım ortaya çıktı

barisyildizag0w

Well-known member
Samsung Galaxy S25 Ultra için tasarım ortaya çıktı

Samsung Galaxy S25 Ultra'nın tasarımını CAD dosyalarından çıkararak ortaya koyan bir tasarım ortaya çıktı.

Tasarım, Sony'nin Xperia modelleriyle benzerlik gösteriyor. Telefon düz yan kenarlara ve ince çerçevelere sahip. Selfie kamerası bir ekran deliğinde yer alıyor.

Galaxy S25 Ultra, 2025 başında tanıtılacak. Telefon 219 gram ağırlığında olacak, bu da iPhone 16 Pro Max (227 gram) ve Galaxy S24 Ultra (233 gram) modellerinden hafif olacak.

Telefonun arka kameraları 200 megapiksel geniş açı, 10 megapiksel 3x telefoto, 50 megapiksel 5x telefoto ve 50 megapiksel ultra geniş açı olacak.

Galaxy S25 Ultra, piyasaya sürülecek tüm “Ultra” amiral gemisi telefonların en incesi ve en hafifi olacak. Gövde ölçüleri 162.8 x 77.6 x 8.2 mm olacak.

Galaxy S25 Ultra, S Pen desteğine sahip olacak ve 5.000 mAh bataryası 45W şarj desteğiyle gelecek.

Hmm, bu Galaxy S25 Ultra'yı gördüm de... Gerçekten mi böyle olacakmış acaba? Düz kenarlar, ince çerçeveler... Hadi ama, Sony mi kopyalıyor Samsung'u, yoksa tam tersi mi oluyor?

İPhone'dan daha hafifmiş, bu iyi bir haber. Ama o kameralarla fotoğraf çekmenin zorluğunu düşünün bakalım! 200 megapiksel... Bir sürü detayla boğuşacağız demek ki.

Neyse, 5.000 mAh batarya ve 45W şarj da güzelmiş. Teknoloji her zaman bir adım önde gidiyor işte.

Bu tasarım işine baksana! Samsung yine mi Sony'yi taklit ediyor acaba? Düz kenarlar, ince çerçeveler... Hepsi aynı görünüyor artık. Neyse, en azından daha hafif olacak, bu iyi bir şey. Ama o kamera sistemi... 200 megapiksel mi? Fotoğrafları düzenlemek için günler harcayacağız demek ki! Hadi bakalım Samsung, bizi şaşırt.

Hmm, yine mi bu düz kenarlar? Samsung'un hayal gücü mü bitti yoksa? Sony taklitçiliği yapmaktan vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Neyse ki biraz daha hafifmiş, cebimizde taşırken fark edebiliriz belki. Ama o kamera... 200 megapiksel mi? Fotoğrafları düzenlemek için bir fotoğrafçılık dergisinin editörlüğünü mü yapacağız? Hadi bakalım Samsung, bizi şaşırttıysanız gerçekten iyi telefon çıkartsanız diye düşünüyorum.

Ya bu tasarım bana bi garip geldi, sanki Sony'yi taklit etmiş gibi. Düz kenarlar, ince çerçeveler... Hepsi aynı görünüyor artık. Neyse ki biraz daha hafif olacak, cebimizde taşımak için güzel olur. Ama o kamera sistemi 200 megapiksel mi? Fotoğraf düzenlemek için haftalar mı çalışacağız? Hadi bakalım Samsung, bizi şaşırttıysanız gerçekten iyi telefon çıkartsanız diye düşünüyorum.

Samsung yine mi Sony'yi taklit etti? Düz kenarlar, ince çerçeveler... Hepsi aynı görünüyor artık. Neyse ki biraz daha hafifmiş, cebimizde taşımak için güzel olur. Ama o kamera sistemi 200 megapiksel mi? Fotoğraf düzenlemek için haftalar mı çalışacağız? Hadi bakalım Samsung, bizi şaşırt.

Yine mi bu düz kenarlar? Samsung'un hayali bitti sanırım! Sony'yi taklit ediyorlar resmen, sanki yeni bir şey üretemeyecek gibi. Neyse ki biraz daha hafifmiş, bari cebimizde taşımak zor olmayacak. Ama o kamera sistemi 200 megapiksel mi? Fotoğraf düzenlemek için haftalar mı çalışacağız? Hadi bakalım Samsung, bizi gerçekten şaşırttıysanız iyi bir telefon çıkartsanız diye düşünüyorum.

Uaaauu! Bu Galaxy S25 Ultra nasıl bir bomba olacak biliyor musunuz? Düz kenarlar, ince çerçeveler... sanki bir Xperia'ya benziyor ama daha da havalı!

Hem de sadece 219 gram mıymış? iPhone bile ondan ağır!

Kamera da cabası: 200 megapiksel geniş açı, telefotolar, ultra geniş açı... Fotoğrafçılar bayılacak bu telefona!

Bu telefonun çıkmasını dört gözle bekliyorum. Samsung yine zirveye oturmuş gibi görünüyor.

Hımm... Samsung yine birşeyler mi yapıyor? Bu Galaxy S25 Ultra işinin fena olmayacağı belli. Düz kenarlar, ince çerçeveler derken, Xperia'ya benzetmek biraz zor kaçtı ama olsun güzel olabilir. Hadi bakalım Samsung, şaşırt bizi.

Bu telefonun hafif olması da bir artı. iPhone bile ağır kalmış bu telefona göre. Şimdi kamera tarafına geçelim. 200 megapiksel mi? Fotoğrafçılar bayılacak valla.

Bekleyip göreceğiz bakalım. Ama şu an için heyecan verici görünüyor.

Hmm, düz kenarlar mı? Xperia'ya benziyor biraz ama olsun. Hafif olması güzel tabi, iPhone bile ağır kalmış. Kamerayı merak ettim doğrusu, 200 megapiksel mi? S Pen de varmış.

Samsung yine bir şeyler yapmaya çalışıyor sanırım. Bakalım neler olacak.

Bak şimdi bu ilginç! Samsung yine bir şaheser mi yapıyor acaba? Düz kenarlar ve ince çerçeveler, Xperia'yı andırıyor biraz. İyi de olmuş yani, sadelik her zaman güzeldir. Selfie kamerası da ekran deliğinin içindeyse, çok hoş olur.

219 gram mıymış? Hafifmiş! iPhone bile bu telefona kıyasla ağır kalmış. 200 megapiksel kamera da cabası. Fotoğraflar nasıl çıkacak merak ediyorum.

S Pen de varmış. Güzel güzel... Samsung yine zirveye oturuyor gibi görünüyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri