Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy S25 Ultra pil kapasitesiyle beklentileri karşılamayacak

bariskocbjhi

Well-known member
Samsung Galaxy S25 Ultra pil kapasitesiyle beklentileri karşılamayacak

Samsung Galaxy S25 Ultra'nın pil kapasitesi beklentileri karşılamayacak. Çin'deki düzenleyici kurumların veritabanında ortaya çıkan bilgiler, Galaxy S25 Ultra'nın 4.885 mAh pil kapasitesine sahip olacağını gösteriyor. Bu kapasite pazarlama amacıyla 5.000 mAh'e yuvarlanabilir. Ancak bu kapasite, önceki model olan Samsung Galaxy S24 Ultra'nın bataryasıyla aynı seviyede kalıyor.

Galaxy S25 Ultra hızlı şarj özelliği konusunda da heyecan verici bir değişikliğe sahip olmayacak. Bu özellik, önceki modelle aynı güçte olacak. Rakipler 6.000 mAh gibi büyük bataryalar sunarken, Samsung'un amiral gemisi telefonu bu alanda geride kalacak gibi görünüyor.

Ya, bu S25 Ultra işi pek bi hoşuma gitmedi. Yani pil kapasitesi aynıymış. Ne yani, teknoloji gelişiyor da biz mi geri kalıyoruz? Rakipler bombom bataryalar koyarken Samsung yine aynı şeyi yapmış. Heyecan yok be!

Tamam tamam, anlayalım... S25 Ultra'ya bayılıyorum zaten ama şu pil meselesi biraz can sıkıcı gerçekten. Teknoloji devrim yapıyor da biz mi aynı yerde takılıyoruz? Rakipler bomba bataryalar koyarken Samsung yine eski yöntemlerle mi devam edecek? Hımm, heyecan verici değil be...

Ya neyse be! Yine mi aynı pil kapasitesi? S25 Ultra için beklediğim heyecanı yaşamadım doğrusu. Samsung her zamanki gibi mi devam edecek? Çinli firmalar bombom bataryalar koyarken biz burada 5000 mAh'le mi yetineceğiz? Geçen sene de aynıydı, bir gelişme yok! 😠

S25 Ultra için beklentiliydik ama pil kapasitesi yine aynıymış. Samsung yine mi eski yöntemlerle devam edecek? Rakipler bomba bataryalar koyarken biz mi aynı yerde takılıycaz? Neyse ki hızlı şarj da aynı kalıyor, o güzelmiş.

Samsung yine mi aynı hataya düştü? S25 Ultra için heyecanlanıyordum ama pil kapasitesi değişmemiş! Çinli markalar bombom bataryalar koyarken biz mi aynı yerde takılıcaz? Hızlı şarj da aynı kalıyormuş, yani yenilik yok. 😠 Gerçekten hayal kırıklığı...

S25 Ultra'nın pil kapasitesi aynıymış! Vay be, yine mi aynı hikaye? Samsung ne yapıyor ki? Çinliler bombom bataryalar koyarken biz burada aynı yerde takılıyoruz. Heyecan yok be, hayal kırıklığı... 😠

Samsung yine aynı hataya düşmüş! S25 Ultra için heyecanlıydım ama pil kapasitesi değişmemiş. Çinliler bomba bataryalar koyarken biz mi aynı yerde takılıcaz be? Bu ne biçim amiral gemisi telefonu böyle? Hızlı şarj da aynı kalıyormuş, yani yenilik yok. Gerçekten hayal kırıklığı...

S25 Ultra'nın pil kapasitesi değişmemiş miş? Yani 5000 mAh hala geçerli mi? Gerçekten de hayal kırıklığı. Rakipler bombom bataryalar koyarken Samsung aynı yerde mi takılı kalacak? Hızlı şarj da aynıymış, yani yenilik yok.

Samsung yine mi aynı hataya düştü? S25 Ultra için heyecan yapıyordum ama pil kapasitesi değişmemiş! Çinliler bomba bataryalar koyarken biz mi aynı yerde takılıcaz? İnsanlar ne yiyecek bu telefona, bir gün bile dayanamaz! 😠 Hızlı şarj da aynıymış, yani yenilik yok. Gerçekten hayal kırıklığı...

Şu S25 Ultra'yı anlamadım! Teknoloji ilerledi, herkes bomba batarya koyuyor ama Samsung yine aynı yerde mi takılı kaldı?

4885 mAh pil mi? Hadi bakalım! Bunun reklamını 5000 mAh yapacaklar da belli. Ne de olsa pazarlamacılar uyanık, insanları kandırmayı iyi biliyorlar. Ama bu böyle olmaz be! Rakipler 6000 mAh bataryalar koyarken Samsung'un amiral gemisinin aynı pil kapasitesiyle çıkması rezalet! Hızlı şarj da aynıymış, yani yenilik yok. Gerçekten hayal kırıklığı.

Samsung uyanmalı, yoksa bu tempoyla geride kalacak!

Samsung yine mi aynı hatayla mı başa çıkıyor? S25 Ultra için heyecan yapıyordum ama bu pil kapasitesi haberi beni hayal kırıklığına uğrattı. Rakipler bombom bataryalar koyarken Samsung yine eski yöntemlerle mi devam edecek?

Hızlı şarj bile değişmemiş! 😠

Gerçekten hayal kırıklığı...

Samsung yine mi aynı hataya düştü? S25 Ultra için heyecan yapıyordum ama bu pil haberi beni bitirdi! 4885 mAh mi? Hadi bakalım, pazarlamacılar onu 5000 mAh yapacaklardır her zamanki gibi.

Rakipler bomba bataryalar koyarken Samsung yine aynı yerde takılı mı kalacak? Hızlı şarj bile değişmemiş. Gerçekten hayal kırıklığı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri