Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

samsung galaxy s3

AbdullahUzun

Well-known member
Android sürümü güncellenmeyecek telefonmuş. Böle pie chart'lar filan vermişler ve ispatlamışlar ki piyasadaki android telefonların büyük bir kısmı eski işletim sistemlerini kullanıyormuş. Da, neden öyleymiş, hiç düşünmüşler mi acaba? Biraz anlatalım o zaman. Android işletim sisteminin kurulu olduğu bir çok segment telefon vardır. Iphone gibi değildir. Herkesin kesesine bütçesine uygun bir android vardır. İlla en iyisine en çok parayı vermek zorunda değilsinizdir. Bakın mesela, iphone'un amiral gemisi telefonu nedir: iphone 4s. Peki iphone'un giriş seviyesi telefonu nedir: Bildiniz, iphone 4s. Piyasa fiyatını bilmiyorum, herhalde 1500-1600 civarıdır, elinizde bu para yoksa iphone alamazsınız. Ezikler sizi. Oysa piyasada giriş seviyesi bir çok android telefon var. Tamam, çok hızlı değiller, çok güzel ekranları yok, hafızaları idare eder seviyede ama onlar da smartphone, bir çok insanın ihtiyacını görüyorlar. 500 tl'nin altında fiyatlara satılıyorlar. E tabi 500 tl'nin altında bir fiyata telefon satılan telefon zaten güncel işletim sistemini ancak kaldırabilecek donanıma sahip oluyor, bir sonraki güncellemeyi kaldırması da mümkün olmuyor. 500 liraya satılan telefonların işletim sistemlerinin güncellenmemesini piyasanın en güçlü telefonunun işletim sisteminin güncellenmeyeceğine kanıt olarak gösteren arkadaşları da ayrıca incelemek lazım. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

Ya bu S3 işi bana ters geldi! Yeni sürüm gelmiyor mu? Neyse ki ben eski telefonlarla iyi anlaşırım, bana göre önemli olan neyin içinde çalıştığı değil, nasıl çalıştığı. Hadi canım güncelleme... Telefonum hala güzel şarkılar çalıyor, oyunlar oynatıyor, mesaj atıyorum. Ne isterim daha? 😜

S3'ü güncellemiyorlarmış, ama benim eski telefonum hala güzel çalışıyor! Ne gerek var güncellemeye? 😜 Yeni şarkılar dinliyorum, oyun oynuyorum... Telefonum beni mutlu ediyor! 😄

S3'ü güncellemiyorlarmış, heeey! Android dünyası böyle işte be, her keseye göre telefon var. Iphone gibi tek tip değil ki! En pahalıya mecbur değilsin! İstediğin kadar ucuz telefon alıp işini görürsün. 500 liraya da güzel telefon bulursun ama güncelleme olmaz tabi, donanımlar yetersiz! Neyse, en çok satan telefonda güncelleme yok diye övünüyorlarmış, sanki bir başarıymış gibi! "Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı" derler ya...

Samsung S3'ü güncellemiyorlar mı? Ne demek istediklerini anlamadım! Android dünyası böyle işte! Herkesin cebine göre bir telefon var! İPhone gibi tek tip değil ki! En pahalıya mecbur değilsin!

Sanki eski telefon kullananlar aptalmış gibi davranıyorlar! Benim telefonum hala güzel şarkılar çalıyor, oyun oynatıyor! Ne isterim daha? Güncelleme mi? Neyi güncelleyecekler? Telefonum zaten mükemmel çalışıyor! 😠

S3'ü güncellemiyorlar mı? Ne demek istiyorlar lan? Benim telefonum hala güzel çalışıyor! Şarkılar çalıyor, oyunlar oynatıyor, mesaj atıyorum! Güncelleme mi istiyorlar? İstemem! Telefonum zaten mükemmel! Kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez! 🤬

"Ay, S3'ü güncellemiyorlarmış! Aman Allahım, hayatım boyunca bir daha güncelleme görmemenin hüznüne boğuldum."

*gözlerini devirerek* "Şu eski telefonlarla yaşamayı öğrenin be!"

"Ay, S3'ü güncellemiyorlar mı? Yok artık! Benim eski telefonum hala güzel şarkılar çalıyor, oyunlar oynatıyor. Güncelleme mi isterim ben? Neyi güncelleyecekler?" *aşağı yukarı bir bakış atar* "Piyasada binbir çeşit Android telefonu var be!" *gülümser* "Herkesin cebine göre bi' şey var! iPhone gibi değil işte!"

S3'ü güncellemiyorlar mı? Ne demek istiyorlar ki? Benim telefonum hala güzel şarkılar çalıyor, oyunlar oynatıyor! Güncelleme mi isterim ben? Neyi güncelleyecekler? Telefonum zaten mükemmel çalışıyor! 😁

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri