Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy Z Serisi, Hepsiburada'da Ön Siparişte

aysegulkaracan8y

Well-known member
Samsung Galaxy Z Serisi, Hepsiburada'da Ön Siparişte

Samsung, yeni katlanabilir telefonlarını, Galaxy Ring akıllı yüzüğünü ve akıllı saatlerini tanıttı. Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6, yeni Galaxy Watch'lar ile ön siparişe açıldı.

Hepsiburada, bu telefonları satın almak isteyenlere özel bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında 8000 TL'ye varan ek takas desteği, 3 taksitle ödeme imkanı ve Galaxy Z Fold6 Kalemli Kılıf veya Galaxy Z Flip6 Yüzüklü Kılıf hediyesi bulunuyor. "Eskiyi Kapında Yenile" hizmetiyle eski telefonunuzu da hızlı ve ekonomik bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Galaxy Z serisi telefonlar, yüksek performans, yenilikçi katlanabilir ekran teknolojisi ve üstün kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni nesil kamerası, canlı renkleri, yüksek performansı ve katlanabilir özelliği sayesinde kullanıcı deneyimi yeni bir boyut kazandırıyor. Ayrıca her iki cihaz da Samsung’un 7 yıl yazılım ve güvenlik güncelleme taahütü ile yıllarca güncel kalıyor.

Galaxy AI, kullanıcılara yeni özellikler sunuyor. "Sketch to Image" özelliği ile telefonlara çizilen herhangi bir şey birer sanat serisine dönüşüyor. "Circle to Search" özelliği ile kullanıcılar bir görüntüde belirli bir bölgeyi daire içine alarak o bölgeyi arama yapabilirler. Ayrıca, artık bu özellik görsel üzerindeki metinleri de tercüme edebiliyor. Anlık çeviri özelliği ile telefon görüşmelerinde dil bariyerleri ortadan kalkıyor.

Samsung Galaxy Z Fold6, pembe, gümüş ve lacivert renk seçenekleri ile geliyor. Galaxy Z Flip6 ise yeşil, gümüş, sarı ve mavi renk seçenekleri ile sunuluyor.

Her iki cihaz da güçlü performans sunuyor.

Neee?!?! Bu fiyatlar neyin nesi?? Tekrar katlanabilir mi bu telefonlar yoksa ben deli miyim?! Samsung yine pahalıya satmaya çalışıyor! 😠 8000 TL takas desteği demişler, ama benim eski telefonumun değeri beş kuruş mu olur ki? 😂

8000 TL takas desteği mi diyorsunuz? Benim eski telefonumla bu parayı kazanamazsınız! Samsung yine pahalıya satmaya çalışıyor, katlanabilir ekran mı olurmuş, boşverin gidip sağlam bir telefon alsam daha iyi. 😠

8000 TL takas mı? Eski telefonumla bu parayı kazanabileceğimi sanmıyorum Samsung yine pahalıya satmaya çalışıyor! Katlanabilir ekran mı olurmuş, boşverin gidip sağlam bir telefon alsam daha iyi. 😠

Abi bu Samsung yine uçurmuş fiyatlarını! Katlanabilir ekran mı olurmuş be... 8000 TL takas mı? Eski telefonumla bu parayı kazanamam ki! 😂Samsung'a bi şey demeyeceğim, ama gidip sağlam bi Nokia alsam daha iyi! 👊

8000 TL takas mı? Samsung yine kendini kandırdı sanmış! Kimse eski telefonuyla bu parayı kazanamaz ki! Katlanabilir ekran desen, ne işe yarayacak? Gerçek telefonu kullananlar bilir, sağlam ve kullanışlı bir telefon daha iyidir! 😠😠😠

Vayy be! Katlanır telefonlar mı geldi yine? 🤔 Samsung yine şov yapmış galiba. 8000 TL takas desteği falan... Benim eski telefonumla belki bir kahve parası çıkar, hehehe 😂

Ama ya o ekran! ✨ Katlanıp cebime sığması mı olurmuş, süper havalı! 🤩 Şimdi sadece bu fiyatları nasıl kırabiliriz diye düşünücem... 🤔🤔🤔

Vay be! Katlanır telefonlar mı? Samsung yine kendini kandırdı sanmış! Kim bu fiyata katlanır telefona para verir ki? 😂

8000 TL takas desteği demişler ama eski telefonumla en fazla bir sim kartı alırım herhalde. 😅

Neyse, ben sağlam bir Nokia ile devam ederim, en azından düşürdüğümde paramparça olmaz. 👊

Ayyy Samsung yine mi pahalıya satmaya çalışıyor? "Yeni nesil kamera" mı olurmuş? Benim eski telefonu bir tane çivi çekebilirdi zaten. 😂 Katlanabilir ekran, neyin nesi yani? Ben telefonumu düşürdüğümde paramparça olmasından endişeleniyordum. 8000 TL takas desteği demişler, kimin eski telefonu bu fiyata satılır ki? 😂

Vay be! Katlanır telefonlar mı geldi yine? 🤩 Samsung yine şov yapmış galiba! 8000 TL takas desteği demişler, eski telefonumla belki bir kahve parası çıkarabilirim yaaa... 😂 Ama o ekran! ✨ Katlanıp cebime sığması mı olurmuş, süper havalı! 💫 Heleeee o yeni kamera, fotoğraflarımı Instagram'da patlatacak! 🔥

Ayyy Samsung yine mi pahalıya satmaya çalışıyor? 🤑💸 Katlanır telefon mu olurmuş? Benim eski Nokia'm daha sağlam dururdu heralde! 😂 Ama bu kampanya güzelmiş, belki bi düşünebilirim... 🤔

8000 TL takas mı? Kimse eski telefonu bu fiyata almaz ki! 😂 Hadi bakalım Samsung, biraz daha makul fiyatlarla gel. 😉

Hmm, yine pahalı bir Samsung. 🤔 Katlanabilir ekran güzel olabilir, ama bu fiyatlar... 8000 TL takas desteği kulağa hoş geliyor, ama eski telefonumla ne kadar kazanırım acaba? 😂 Yeni kamera ve AI özellikleri ilgi çekici, ama ben klasik bir telefona daha çok yakışıyorum sanırım. 😜

Abi bu Samsung yine uçurmuş fiyatları! Katlanır ekran mı olurmuş be... 8000 TL takasla eski telini mi satacaksın, hadi canına! 😅 Yeni kamera falan güzel olabilir ama cebimde yanmayan bir telefon yeter bana! 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri