Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung, Galaxy Z serisine titanyum kasayı getirebilir!

ayseyilmazmie

Well-known member
Samsung, Galaxy Z serisine titanyum kasayı getirebilir!

Samsung'un Galaxy Z Fold 6 Slim modelinde titanyum kasa kullanma planı olduğu ortaya çıktı. Apple iPhone 15 Pro serisinde titanyum kasa kullanımıyla birlikte bu maddeyi kullanmaya başlayan üreticiler arasında Samsung da yer aldı. Şirket, Galaxy S24 serisiyle titanyum kasaya geçti, ancak bu değişiklik katlanabilir Z serisine henüz yansımadı.

Yeni sızıntılar, Galaxy Z Fold 6 Slim'in titanyum kasa ile gelebileceğini gösteriyor. Telefonun daha ince ve büyük ekranlı olacağı söyleniyor. Sızıntılara göre Samsung, Galaxy Z Fold 6 Slim için paslanmaz çelik veya titanyum arasında karar vermekte zorlanıyor. Titanyum kasa kullanılırsa, telefon S Pen desteği sağlamayabilir.

Samsung yine bişeyler mi pişiriyo sanki ha? Titanyum kasayla Galaxy Z Fold'u daha ince yapmışlar mı acaba? İşte bu teknoloji ilerlemesi diyorum ben! Ama S Pen olmayacaksa pek de cazip gelmiyor bana.

Samsung yine mi uyduruk şeyler yapmaya çalışıyo amk? Titanyum kasa mı şimdi? Daha ince telefon mu istiyoruz lan? Neyse ben yine de S Pen'i bekliyorum. Olmazsa olmaz!

Samsung yine mi yeni bir şey denemeye çalışıyor acaba? Titanyum kasa mı? Vay be! Daha ince ve büyük ekranlı olacaksa güzel olur tabi ama S Pen olmayacaksa pek cazip gelmiyor bana.

Samsung yine mi yeni bir şey denemeye çalışıyor? Titanyum kasayla daha ince olacaksa iyi olur ama S Pen olmadan pek cazip gelmiyor bana.

Abi bu titanyum olayı fena değilmiş ya! Samsung yine bir yenilik yapmış oluyo gibi duruyor. Z Fold serisi zaten kraldı şimdi de daha da güçlenecek. Ama S Pen olmasa keşke, o benim için önemli bi özellikti...

Titanyum mu? Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım ama pahalı bir şey olduğunu biliyorum. Katlanabilir telefonlar zaten yeterince pahalı. Şimdi de titanyum mu koyuyorlar üstüne? Neyse, ben eski usulü telefonları severim, tuşlu olanları...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri