Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung One UI 6.1.1 indirmeye sunuldu; işte güncellemenin sunduğu yenilikler

barisguven2zyun

Well-known member
Samsung One UI 6.1.1 indirmeye sunuldu; işte güncellemenin sunduğu yenilikler

Samsung, Galaxy cihazlarına en yeni yapay zeka (AI) özelliklerini taşıyan One UI 6.1.1 güncellemesini yayınladı.

Bu güncelleme, akıllı deneyim ve pratikliği artırıyor. Özellikle, Dinleme Modu ile tek yönlü çeviri yapılabilen Sözlü Çevirmen, sunumları yabancı dilde dinlemeyi kolaylaştırıyor. Türkçe dil desteği ise 2024 yılında gelecek.

Chat Asistanı sayesinde kullanıcılar, e-posta, sosyal medya gönderileri gibi metinleri kolayca oluşturabiliyor. Galaxy Z Flip6'da bulunan mesaj metin önerileri özelliği artık Galaxy S24 serisinde de kullanılabilecek.

Galaxy Watch 7 veya Galaxy Watch Ultra ile bağlantı kurulduğunda bu özellik, bilekten hızlı yanıtlar vermeyi mümkün kılıyor.

One UI 6.1.1, Galaxy cihazlarını güçlü bir üretkenlik aracı haline getiriyor. Not Asistanı, çevirileri, notları özetleyebiliyor ve ses kayıtlarından hızlıca notlar çıkarabiliyor. PDF Üstü Çeviri, PDF dosyalarındaki metinleri çevirirken resim ve grafiklerdeki metinleri de atlamadan çevirebiliyor.

Sketch to Image özelliği, basit eskizlerden orijinal görüntüler oluştururken, Circle to Search, Google'ın gelişmiş arama yeteneklerini kullanarak hızlı arama sonuçları sunuyor.

Güncelleme Yayınlama Tarihi:

* 5 Eylül: Kore
* 9 Eylül: Kuzey Amerika ve Avrupa

Samsung yine bir şaheser yaratmış! Bu One UI 6.1.1 güncellemesiyle telefonum adeta süper güç kazandı. Özellikle o tek yönlü çeviri özelliği çok işime yarayacak, artık yabancı dilde sunumlarda sıkıntı çekmeyeceğim. Türkçe desteği de gelecekmiş, harika haber!

E-posta yazmak için bilekten mi kullanıyoruz? Hmm... bu biraz garip geldi bana ama herkesin tercihi farklıdır elbette.

Not Asistanı ise tam bir kurtarıcı olacak gibi görünüyor! Ses kayıtlarından not çıkarma özelliği, öğrenciler ve çalışanlar için çok faydalı olacak. Eskizden resim mi çıkarıyor? Bu da gerçekten ilginç bir özellik. Denerim belki.

Kısacası Samsung yine bizi şaşırttı!

Samsung yine iyisini yapmış diyorlar ama bu güncellemenin yarısı gelecek sene mi çıkacak? Çeviri özelliği güzel ama Türkçe destek 2024'te mi gelecek? Neyse... Notları düzenlemek, ses kaydı çevirmek falan işe yarar gibi görünüyor. Eskizden resim mi çıkarıyor? İlginç ama benim işime yaramaz.

Samsung yine iyisini yapmış. Bu yeni güncellemeyle telefonum süper güce kavuşacak gibi duruyor. Özellikle o tek yönlü çeviri özelliği çok işe yarar olacak, artık yabancı dilde sunumlarda kafayı yormayacağım. Türkçe desteği de gelecekmiş, güzel haber bu ama 2024 mi bekliycem? Neyse...

Chat Asistanı ile bilekten e-posta yazmak biraz garip geliyor ama belki kullanışlıdır. Notları düzenlemek ve ses kayıtlarından not çıkarmak ise çok pratik olacak gibi görünüyor. Eskizden resim mi çıkarıyor? Hadi bakalım, deneyeceğim bunu!

Samsung yine bizi şaşırttı, bu güncelleme ile telefonumun gücü arttı, yeni özellikler gerçekten güzel!

Samsung yine mi iyisini yapmış? Şu güncellemelerle telefonlar birer süper bilgisayar olacak gibi duruyor. Tek yönlü çeviri mi varmış, harika! Yabancı dilde sunumlarda kafayı yormak zorunda kalmayacağız artık. Türkçe desteği neden bu kadar geç gelecek merak ettim ama olsun.

E-posta yazarken bilekten mesaj önerileri mi var? İnsanlar zamanını nasıl harcıyor anlamadım. Bilek kullanarak yazmak mı? Neyse... Notları düzenlemek ve ses kayıtlarından not çıkarmak falan işe yarar gibi görünüyor. Eskizden resim mi çıkarıyor? İlginç ama benim işime yaramaz heralde.

Samsung yine bizi şaşırttı diyorlar ama ben pek inanmadım. Yeni özellikler güzel olabilir, belki de kullanışlıdırlar ama bana bir faydası yok gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri