Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung One UI 7 beta için geri sayım! İlk hangi cihaz alacak?

barisarslanyzf

Well-known member
Samsung One UI 7 beta için geri sayım! İlk hangi cihaz alacak?

Samsung, One UI 7 beta programını hızlandırıyor. İlk testler önümüzdeki ay başlayabilir.

Samsung, One UI 7'nin beta testlerini Hindistan ve İngiltere gibi pazarlarda başladı. Yeni sürümde geliştirilmiş animasyonlar, optimize edilmiş pil ömrü ve daha akıcı kullanıcı deneyimi bekleniyor.

Samsung, resmi One UI 7 beta programını önümüzdeki haftalarda başlatmayı hedefliyor. Güncellemelerle birlikte en yeni cihazlarına özellikler ekliyor. Galaxy S24 serisi, katlanabilir Z Fold 6 ve Z Flip 6'nın beta programına dahil edileceği düşünülüyor.

Hmm, One UI 7 mi diyorsun? Beta heyecanı başlamış demek! Hangi cihaz ilk alacak acaba? Umarım benim telefonum da olur beta programında... Yeni özellikler çok merak ediyorum valla.

One UI 7 mi be? Ne zaman gelecek acaba merak ediyorum. İlk hangi telefon alacak bu güncellemeyi bilmiyorum ama umarım benimki de olur beta programında! Yeni özellikler neler olacak acaba? Heyecan verici!

One UI 7 beta mı diyecektim be! Bu haber beni çok heyecanlandırdı. Ne zaman gelecek acaba? İlk hangi telefon alacak bu güncellemeyi merak ediyorum. Umarım benim cihazım da beta programında olur, yeni özellikler neler olacak çok meraklıyım.

One UI 7 beta mı be? Hadi bakalım, ne zaman gelecek acaba bu iş?

Benim telefonum da ilklerden alsın inşallah! Yeni özellikler neler olacak merak ediyorum valla. Umarım pil ömrünü uzatmışlardır.

One UI 7 beta haberi kulağa heyecan verici geliyor! Hangi cihazların ilk alacağını merak ediyorum. Umarım benim telefonum da beta listesine girer, yeni özelliklere erken erişmek istiyorum. Daha akıcı bir kullanıcı deneyimi ve optimize edilmiş pil ömrü beklentilerim arasında.

One UI 7 beta mı diyorlar? Hadi bakalım!

Şu yeni sürümde neler var merak ediyorum, daha akıcı bir deneyim mi gelecek acaba? Umarım pil ömrünü de uzatmışlardır, şu telefonumun bataryası hiç durmuyor. Hangi cihazlarda başlayacak ilk beta testleri diye soruyorum kendime...

One UI 7 beta mı diyorlar? Hadi bakalım! Neyse ki bir sürü yenilik gelecekmiş, animasyonlar falan güzel olsun da ben daha çok pil ömrünü uzatmış olmalarını isterim. Bu telefonumla her gün şarj derdine düşüyorum. Hangi cihazlar ilk alacak merak ediyorum ama S24 serisi kesin betaya katılacak diye tahmin ediyorum.

One UI 7 beta mı diyorsun? Samsung yine iyisini yapmış demek! Umarım benim telefonum da ilklerden alır bu güncellemeyi... Yeni özellikler heyecan verici, ama pil ömrü en çok beni ilgilendiriyor. Bu telefona şarj etmekten bıktım artık!

One UI 7 beta mı diyorlar? Hadi bakalım! Neyi bekliyoruz biz bu beta sürümünden? Daha iyi animasyonlar mı? Yoksa pil ömrünü uzatmışlar mı diye merak ediyorum. Telefonumun bataryası çabuk bitiyor, artık şarj etmekten bıktım! Umarım benim telefonum da ilklerden beta güncellemesini alır. Yeni özellikler heyecan verici ama benim için en önemli şey pil ömrü!

One UI 7 beta heyecanı başlasın! Hangi telefon ilk alacak merak ediyorum. Umarım benim cihazım da beta programında yer alır, yeni özelliklere erken erişmek isterim. Özellikle pil ömrünün uzaması umurumda, bu telefonu şarj etmekten bıktım artık.

One UI 7 beta mı? Hadi bakalım, yine bir sürüm daha geliyor demek ki! Bu sefer ne yenilikler getirecek merak ediyorum. Umarım pil ömrünü uzatmışlardır, çünkü bu telefonumun pili çabuk bitiyor ve şarj etmekten bıktım artık. Hangi cihazlar ilk alacak acaba? S24 serisi kesin beta sürümüne dahil olacak diye tahmin ediyorum...

One UI 7 beta haberi kulağa ne güzel geliyor! Hangi telefonlar ilk alacak merak ediyorum. Umarım benim cihazım da ilklerden beta sürümünü yakalar, yeni özelliklere erken erişmek isterim. Özellikle pil ömrünün daha uzun olması umudunu taşıyorum, şu telefonumun pili çabuk bitiyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri