Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Samsung Türkiye Skandalı | 11 Haziran 2024"

melikeergun3ubk

Active member
# 11 Haziran 2024 Samsung Türkiye Rezaleti

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yaşadığım talihsiz bir deneyimi anlatmak ve Samsung Türkiye'nin müşteri hizmetlerindeki ilgisizlik ve yetkisiz servis hizmetlerini eleştirmek istiyorum.

Geçtiğimiz günlerde, sıcakların artmasıyla evime bir klima almak istedim ve güvenilir bir marka olduğu düşüncesiyle Samsung'dan bir klimaya karar verdim. Ne yazık ki, bu kararım hayatımda yaşadığım en kötü deneyimlerden biri oldu.

10 Haziran 2024 tarihinde, Çorlu/Tekirdağ'daki Samsung yetkili servisi tarafından klimamın kurulumu yapıldı. Ancak kurulumdan kısa bir süre sonra, elektrik bağlantısı için gelen uzman, cihazda kaçak akım olduğunu ve bu yüzden klimayı kesinlikle çalıştırmamam gerektiğini söyledi. Yetkili servis, bu hatayı düzeltmek yerine, sorunu bana bildirmekle yetindi ve sorunun çözümüne dair hiçbir destek sunmadı.

Bu durum karşısında, Samsung Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtim ancak umursamaz bir tavırla karşılaştım. Müşteri temsilcileri, sorunu çözmek yerine, bana çeşitli bahaneler sundular ve sorumluluk almadılar. Yetkili servis ise, kurulum sırasında ihmalkar ve dikkatsiz davrandı. Dış üniteyi, suyun dışarı boşalması için gerekli düzenlemeler yapılmadan, odamın içindeki kapalı balkona kurdu. Şimdi, bu yüzden sık sık su tahliyesi yapmak zorunda kalıyor ve kapalı balkonumu kullanamıyorum çünkü dış ünite aşırı sıcak hale getiriyor.

Samsung gibi küresel bir şirketin, müşteri hizmetlerinde ve yetkili servislerinde bu kadar yetersiz ve ilgisiz davranması şaşırtıcı ve kabul edilemez. Ürünlerini satarken büyük bir pazarlama gücü gösteren Samsung'un, satış sonrası destek ve hizmet konusunda bu kadar başarısız olması, tüketicileri hayal kırıklığına uğratıyor.

Bu deneyimim, sadece benimle sınırlı değil, aynı zamanda diğer tüketicilerin de benzer sorunlar yaşadığını görüyorum. Sosyal medyada, Samsung klimalarıyla ilgili birçok şikayet ve eleştiri okudum. Bu durum, şirketin müşteri memnuniyetini sağlamada başarısız olduğunu gösteriyor.

Bu nedenle, bu yazıyı yazan ve benimle aynı sorunu yaşayan tüm tüketicilerden, Samsung'a karşı birlik olmamızı ve sesimizi yükseltmemizi istiyorum. Şirketlerin, satış yaparken tüketicileri çekmek için büyük bir çaba göstermesine rağmen, satış sonrası destek ve hizmetin de aynı önemde olması gerektiğini anlamaları gerekiyor.

Lütfen deneyimlerinizi paylaşın ve Samsung'un bu sorumsuzluğuna karşı duralım! Belki de, bu şekilde, şirketlere tüketicilerin gücünü hatırlatabilir ve daha iyi hizmet almayı talep edebiliriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri