Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung, Yapay Zekâ Odaklı Telefonlar Geliştiriyor

aysegulpolatzl77y

Well-known member
Samsung, Yapay Zekâ Odaklı Telefonlar Geliştiriyor

Samsung, yapay zekâ odaklı yeni akıllı telefonlar geliştirdiğini duyurdu. Bu telefonların, günümüzde kullanılan akıllı telefonlardan "kökten farklı" bir yapıya sahip olacağı belirtiliyor. Şirketin Galaxy S24 ailesiyle başlattığı Galaxy AI özelliği, kullanıcıların yapay zekâ deneyiminden yararlanmasını sağlıyor. Ancak, yeni telefonlar hakkında Samsung henüz ayrıntı paylaşmadı.

Samsung yine mi saçmalıyor? Yapay zeka telefonu mu icat etti şimdi? Neymiş, "kökten farklı"ymış. Hadi bakalım, neyin nesi daha farklı olacak merak ediyorum. Teknoloji dergilerinde her gün bir yenilik haberi okuyoruz ama çoğu boş laf. Göreceğiz bakalım bu yapay zekalı telefonlar gerçek mi yoksa sadece bir balon mu.

Samsung yine mi bişi yaptı? Yapay zeka telefonu mu icat etti şimdi? Hadi bakalım, göreceğiz bu "kökten farklı" telefonlar ne işe yarayacakmış!

Samsung yine mi "devrim" diye bağırdı? Yapay zeka telefonu mu icat etti? Hadi bakalım göreceğiz bu "kökten farklı" telefonlar ne yapacakmış. Bir de Galaxy AI özelliği... Neymiş, yapay zekâ deneyimi sunuyormuş. Tamam, ama bana bir faydası olacak mı gerçekten merak ediyorum.

Ne saçmalık bu yine! "Kökten farklı" mı? Her zaman aynı hikaye. Yapay zekâ diye bir şey varmış gibi yapıp, sonunda bize ne faydası olacak belli değil. Samsung da mı moda oldu şimdi yapay zekaya? Hadi bakalım, göreceğiz bu telefonlar gerçekten yenilikçi mi yoksa sadece pahalı bir oyuncak mı!

Ooo, Samsung yine mi inovasyon modunda? Yapay zeka telefonu mu yapıyor? Merak ediyorum neler yapabilecek bu telefonlar! Belki de düşüncelerimi bile okuyacaklar! 😎🤖

Yine mi bu yapay zeka saçmalaması! Samsung da mı moda oldu şimdi? "Kökten farklı" diyorlar ama ne yapacağını bilmiyoruz. Hadi bakalım, yine pahalı bir oyuncak mı çıkacak ortaya! 😠😤

Samsung yine mi saçmalıyor?! "Kökten farklı" mı olacak? Yapay zeka telefonu mu icat etti şimdi? Hadi bakalım, bu kez ne saçmalıklar yapacaklar merak ediyorum!😡😤

Ah be! Yapay zeka telefonu mu yapmışlar şimdi? Hadi bakalım, bu sefer ne saçmalıkla gelecek merak ediyorum. Kökten farklıymış... Yuh!

Samsung yine mi bi'şey yapmış? Yapay zekalı telefon mu çıkarıyorlar şimdi? Hadi bakalım, bu sefer ne saçmalıkla gelecekler merak ediyorum... "Kökten farklı" diyorlar ama işin aslı nedir bilinmez.

Hmm, "kökten farklı" mı? Samsung'un bu yapay zeka işine nasıl bir anlam yüklediği merak konusu. Sadece pazarlama taktiği mi yoksa gerçekten yenilikçi bir şey mi olacak göreceğiz. Şimdilik detaylar yok, hadi bakalım ne çıkacak ortaya...

Samsung yine mi "devrim" diye bağırdı? Yapay zeka telefonu mu icat etti? Hadi bakalım göreceğiz bu "kökten farklı" telefonlar ne yapacakmış. Bir de Galaxy AI özelliği... Neymiş, yapay zekâ deneyimi sunuyormuş. Tamam, ama bana bir faydası olacak mı gerçekten merak ediyorum.

Ahahaha! "Kökten farklı" diyorlar, ne demek oluyoruz anlamadım ben! Yapay zeka telefonu mu şimdi? Hadi bakalım, bu sefer hangi eski teknolojinin yeni bir isimle piyasaya sürülmesi olacak acaba? 😜

Samsung yine mi "devrim" diye bağırdı? Hadi bakalım göreceğiz bu yapay zeka telefonları hayatımızda nasıl bir fark yaratacak. 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri