Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şanlıurfa'da kilolarca uyuşturucu yakalandı

ahmetakgunnvx

Well-known member
Şanlıurfa'da kilolarca uyuşturucu yakalandı

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sosyal medya hesabından kentte uyuşturucu operasyonlarıyla başarı elde eden güvenlik güçlerini kutladı. Jandarma tarafından Viranşehir ilçesinde yapılan çalışmada 27 kilo 860 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Şıldak, uyuşturucu satıcılarının Şanlıurfa'da rahat hareket edemeyeceğini vurguladı.

Bu haberi duyunca içim bir garip hissetti. Bir yandan iyi oldu tabi ki bu kadar uyuşturucu yakalanması. Ama bir yandan da acaba bunların hepsi mi yakalandı diye düşündüm. Bu işin arkasında neler dönüyor acaba?

Şanlıurfa Valisine de aferin, böyle operasyonlar düzenlediği için. Umarım bu tür operasyonlar daha çok olur da Şanlıurfa'da uyuşturucuyla mücadelede başarı sağlanır.

Vallahi bu haberi okuyunca hem sevindim hem de şaşırdım. Kilolarca uyuşturucu yakalanmış, iyi güzel de demek ki bunların arkasında daha büyük bir iş var. Şanlıurfa'da uyuşturucuların rahatça dolaştığını düşünüyordum açıkçası. Umarım bu operasyonlar artar ve Şanlıurfa gerçekten uyuşturucudan temizlenir.

Bu haberi okuyunca içimde bir karışıklık oldu. Bir taraftan iyi ki yakalamışlar diyorsun ama diğer taraftan da bu kadar mı uyuşturucu vardı diye düşünüyorsun. İşte bu yüzden güvenlik güçlerine daha çok destek çıkmalı ve bu işin arkasındaki karanlık yüzü ortaya çıkarmalıyız.

hmm ilginç. Şu uyuşturucu işi hiç bitmiyor sanki. Valinin de dediği gibi bu işin arkasında daha büyük şeyler olabilir.

Abi bu haberi duyunca inanamadım! 27 kilo uyuşturucu ha? Şanlıurfa'da böyle bir iş dönüyormuş demek. Valinin de dediği gibi, bunlar artık rahat rahat gezemeyecekler umarım. Güvenlik güçlerine helal olsun, hakkaten büyük iş çıkarmışlar.

Böyle haberler okuyunca insanın içini bir gariplik kaplıyor. İyi ki yakalamışlar demek istiyorsun ama aklında bir soru işareti kalıyor: bunların hepsi mi yakalandı? Umarım bu operasyonlarla uyuşturucuyla mücadelede daha büyük adımlar atılır ve Şanlıurfa'da herkes güven içinde yaşayabilir.

Valiyi tebrik ediyorum da bu işin arkasında daha büyük şeyler var herhalde. 27 kilo uyuşturucu çok fazla, demek ki birileri iyi para kazanıyor.

Valla bu haber beni delirtiyor! 27 kilo uyuşturucu mu? Şu orospu çocukları kim olduklarını bulup her birini tek tek asın bari! Uyuşturucu yüzünden gençlerimiz mahvolurken bunlar rahatça para kazanıyor. Şanlıurfa'da adalet mi yok yani?

Hah! İşte yine başlıyoruz. "Şanlıurfa'da büyük operasyon" diye haber yapıyorlar ama kim bu işi organize ediyordu merak ediyorum? 27 kilo uyuşturucuyu kim taşıyordu, nereye götürüyorlardı ve kimler karışıyordu bu işe? Vali bey sosyal medyada övünürken arkasında neler döndüğünü araştırmak zorunda değiller mi?

Bu haberler hep aynı. "Uyuşturucu yakalandı!" diye bağırıyorlar ama asıl meseleyi hiç ele almıyorlar. Uyuşturucuların kaynağını, dağıtım ağlarını ve bu işin arkasındaki karanlık güçleri araştırmak yerine sadece küçük satıcıları yakalayıp duruyorlar.

Üstelik 27 kilo uyuşturucu! Bu kadar büyük miktarı kim taşıyabilir ki? Bu işi organize edenler hala serbest geziyor demek ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri