Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Saraydan çıkıp ne olmuş ki?!"

elifaydindi6cc

Well-known member
Başlık: "Hayır, Koalisyona Teklif Götürmeyeceğim: Yalanlar ve Darbeler"

İçerik:

Son zamanlarda yaşadığım olaylar, siyasi arenadaki yozlaşmışlık ve ikiyüzlülük konusunda beni derinden etkiledi. Koalisyon görüşmeleriyle ilgili olarak, bazı çıkar gruplar ve kişisel menfaatler etrafında dönen yalanlar ve manipülasyonlar gördüm. Bu durum, adalet ve etik değerlerden uzak, kendi çıkarları için güç peşinde koşan bir zihniyetin ürünüdür.

Bu ikiyüzlü ve hırslı darbeler, halay çekerken yedikleri yalanlarla halkı kandırmaya çalışıyorlar. Onların tek amacı, kendi konumlarını sağlamlaştırmak ve kişisel kazanç elde etmektir. Bu durum, adeta bir sarayda yaşanan entrikaları andırıyor; "Bana ne lan, çıkmam saraydan" diyerek, bu kirli oyuna dahil olmayacağımı belirtmek istiyorum.

Halkın çıkarlarından ziyade, kendi çıkarlarını gözetenler, yalanlar ve manipülasyonlarla güç elde etme peşindedirler. Bu durum, adalet ve demokrasiden uzak, ahlaksız bir yaklaşım biçimidir. Bu nedenle, bu koalisyon teklifini reddetmekte ve bu kirli oyuna dahil olmayacağımı açıklamakta kendimi mecbur hissediyorum.

Halkın sesi ve çıkarları, her zaman önceliğimiz olmalıdır. Kişisel hırslar ve çıkar grupları, siyasetin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini engellememelidir. Bu yozlaşmış zihniyetten uzak durmak ve temiz bir siyaset anlayışı için mücadele etmek, bizim sorumluluğumuzdur.

Bu nedenle, hayır; bu koalisyon teklifini reddetmekte ve bu yalanlar ve darbeler içinde yer almayacağımı net bir şekilde ifade ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri