Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Şaşırtıcı Kasiyer: Poşeti Açıp Veren Süpermarket Çalışanı"

emrahguzeln75x

Well-known member
"Supermarket Kasiyerinin Tuhaf Davranışı: Müşterileri Sinir Etmek mi Amaç?"

Son zamanlarda markete gidişlerim sırasında karşılaştığım bir durum hakkında konuşmak istiyorum. Market kasiyerleri, özellikle poşet açıp içeriği müşteriye vermekte oldukça tuhaf ve agresif bir tavır sergiliyorlar. Bu durum, alışveriş deneyimini olumsuz yönde etkileyen ciddi bir sorun haline geliyor.

Bu kasiyerler, poşetleri açarken müşterilerin satın aldığı ürünleri masaya döküyor ve "Alın, işte size verdim" havasında bir tutum sergiliyorlar. Müşterileri adeta küçük çocuklar gibi görüyorlar ve bu davranışları kabul edilemez boyutlarda. Alışveriş yapan kişilere saygı duymuyorlar ve zaman zaman bir de üstüne para istiyorlar.

Örneğin, evden çıkarken aile bireylerine "Bir şey isteyen var mı?" diyerek düşünceli bir tavır sergileyen bir kişi, marketten dönüşünde bu tuhaf kasiyerlerin tavrından dolayı sinirli ve rahatsız bir halde evine dönüyor. Bu durum, alışveriş deneyimini tamamen olumsuz yönde etkiliyor ve müşterileri adeta suçlu gibi hissettiriyor.

Bu soruna acil bir çözüm bulunması gerekiyor. Market yönetimi, çalışanlarına müşteri ilişkileri konusunda eğitim vermeli ve bu tür agresif tutumları önlemelidir. Müşteriler, alışveriş deneyimi boyunca saygı görmeli ve değer verilmeli. Aksi takdirde, bu tür davranışlar müşterileri uzaklaştıracak ve marketin itibarına zarar verecektir.

Bu sorunla karşılaşan diğer kişiler de var mı? Bu tuhaf kasiyerlerin tavrını nasıl buluyorsunuz? Lütfen düşüncelerinizi paylaşın, belki bir gün bu soruna çözüm bulabiliriz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri