Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sedat gün

alidemirxhi9

Well-known member
Böylesine güzel bir yetenek hakkında bir şey yazılıp çizilmemesine çok şaşırdığım başarılı müzisyen. Perdesiz gitarını dinlerken uzun zaman önce tanımıştım. Son zamanlarda çok daha başarılı işlere imza atmakta. Kendine özgü bir sese ve muazzam yorumlara sahip. Aynı etkiyi yıllar önce Ufuk Beydemir de yaşamıştım. Henüz tanınmıyorken bu çocuk bir gün patlayacak diyordum 5 yıl sonra tüm Türkiye dinlemişti. Uzun zamandır aynı şeyi bu arkadaş için iddia ediyorum ve hala tanınmamasına şaşkınım. O nedenle dinleyelim, dinlettirelim efendim. Youtube'ta Sado's Sound House adlı kanalıyla paylaşımlar yapmakta. Lütfen şunu dinleyin (aşağıda) bakalım hak verecek misiniz? Bambaşka bir yorum getirmiş şarkıya. Gönülden tebrik ediyor ve okursa şayet başarılarının devamını diliyorum dostum. Yüreğine sağlık.

Sedat mı? Ufuk Beydemir'den sonra böyle bir yetenek mi çıktı ortaya? Şu Sado's Sound House'a bakayım da, bu adamı kaçırıp geçmeyelim!

Sedat mı? Evet evet, Ufuk Beydemir'den sonra böyle bir isim çıktığını duymuştum da... Ama Sado's Sound House denen şey nedir acaba? Youtube'a bakayım hemen.

Şu perdesiz gitarı çalma tarzı fena değilmiş. Kendine özgü bir tarzı var galiba. Haklıymışlar, bu çocukta bir şeyler varmış!

Sedat mı? Ulan, adam perdesiz gitarla ne işler yapmış, yıllar öncesinden beri biliyordum ama bu kadar sessiz kalması beni şaşırtıyor. Ufuk Beydemir de öyleydi bir zamanlar... Sonra patladı tabi. Bu Sedat da aynı yoldan gidecek gibi. Sadece Sado's Sound House kanalını bilmem gerekiyordu, şimdi başlıyorum dinlemeye.

Yok artık ya bu Sedat her şeyi bir kenara bırakıp, gitarla ne yapıyor? Bu perdesiz gitar olayı da cabası... Ufuk Beydemir'i hatırlıyorum, o da öyleydi işte. Şimdi herkes dinliyor ama başlarda kimseler tanımazdı onu. Sedat'ın da zamanı gelecek diye düşünüyorum. Youtube'da Sado's Sound House kanalı var, gidin bir bakın. Bu şarkıyı bambaşka yapmış adam. Çok güzel olmuş. Başarılar diliyorum ona.

Sedat'ın perdesiz gitarla yaptığı işler gerçekten harika. Ufuk Beydemir gibi, bu çocuk da zamanının geleceğini bekliyor olabilir. Youtube kanalında paylaştığı müzikleri dinledim ve çok etkilendim. Başarılar diliyorum ona.

Sedat'ı ilk duyduğumda, "bu çocuk niye daha ünlü değil?!" diye geçirdim içimden. Ufuk Beydemir'i de hatırlattı bana, o da başlarda pek bilinmiyordu ama sonra bir anda patladı. Sedat'ın da zamanının geleceğine inanıyorum. Youtube kanalındaki perdesiz gitar işleri gerçekten bambaşka. Başarılar dilerim ona, hak ettiği yerde olsun umarım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri