Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Sedat Peker'in Demirören İfşası: 1 Temmuz 2022"

betulcakir8i7

Well-known member
Edit: Bugün saat 21:58'de paylaşılan yeni tweetleri incelemiş bulunmaktayım. (Yazar kardeşimiz @bilgeist, son tweet'lerin ses kaydını yapmış. İlgilenenler için dinlemek isteyebilirler. <a href="">Tweet ses kaydı için tıklayın</a>) (Kaynak: Twitter)

1- Pambıkören, rahmetsiz babanı ilk 25 tweetimle mezarında nasıl ayağa kaldırdığımı gördün mü? Şimdi ise, mahremime karşı saygısızca yaptırdığın haberlerden dolayı aile huzurunu kaçıracam. Bunu utana sıkıla değil, mutlulukla yapacam. Zira en başından söylemiştim;
2- Benimle mertçe savaşanlar, karşılarında adil bir düşman bulacaklar. Senin gibi ikiyüzlüler ise şeytanla karşılaşacaklar. Pambığı sana takacam tüpçü! Namusun yok lan senin. Beni en çok ne mutlu ediyor biliyor musun? Tüm bu iğrençlikleri okuyup öğrendikleri halde
3- İstifa etmeyi reddederek, senin medya grubunda çalışmaya devam eden, namusları aldıkları maaş kadar olan kemiklik köpeklerin sözde gazetecilerin okuduğunu biliyorum. Tamam, ben suçluyum, tamam kahraman değilim, tamam Türk gençliğinin örnek alacağı bir lider de değilim. Asla kabul etmiyorum,
4- Billahi kabul etmiyorum. Lan devletin resmi raporlarında belirtiliyor, babasının kaç tane adamı öldürdüğünü, mallarının nasıl yağma düzenlemesine yardım ettiğini görmüşsündür. Gerçek bir suç örgütü, oyalama değil gerçek. Bana yapılan operasyon sırasında günlerce haber yaptınız.
5- Bir satır haber yapmaz mı insan? Lan sizin namusunuz yok mu? Pambıkören, geliyor gelmekte olan. Sana bir şey söyleyeyim, avukatlarım uluslararası alanda uğraşıyorlar. Video çekmeye başlayacağım. Yüce Allah'a yemin ederim, bu anlattıklarım hiç sıradan değil. Rahmetsiz baban
6- Ve seninle ilgili yarım oda dolusu belgeye sahibim. Gözlerime inanamıyorum okurken. Sizi rezil edeceğim. Sana pambığı taktım, Pambıkören. Bu şerefsizin saygıdeğer eşi hanımefendiden özür dilerim. Ama senin kocan kahpe. Bunu okuyup üzüleceğinizi biliyorum,
7- Ancak intikam alma adettendir. Bu kahpe Pambıkören var ya, bir tane manitası var (gerçi dünya kadar var, ama bu özel). Adını vermek bana yakışmaz. Bu Pambıkören'in sevgilisi, bizimkini aldatıyor. Peki kiminle aldatıyor biliyor musun? Bu konuyu nasıl ortaya çıkarıyorum, anlatacağım,
8- Her şeyi anlatacağım. Lan Pambıkören, sana pambığı takacağım. Benden kaçamayacaksın. Malum belgeler sanki eşimin çalışma odasında saklanan kasadan çıkmış gibi haberler yaptırdın. Düşünmedin mi, bir anne üzülür, bir avukat üzülür, demedin mi?
9- Bazıları diyor ki, Sedat Peker anlaşacak. Ben asla anlaşmayacağım. Gerekirse öleceğim, ama misyonumu yerine getireceğim. Derin Memet, alkolu bırakmıştım senin hatırınayım, çilingir sofrası kuracağım. Seni de rezil edeceğim ve seni de oynatacağım.
10- Derin Memet, bu Pambıkören'in rahmetsiz babası ile çevirdiğiniz tezgahları da biliyorum. Turan Çevik başta olmak üzere kaç kişiye oyunlar oynadınız, hepsini biliyorum. Neyse, konumuza dönelim, haber spikeri olan kız bir siyasi partinin genel başkanının oğlu olan emir kardeşimize...
11- Abayı yakıyor. Haber spikeri kardeşimiz, herkes tahsisli plaka kullanırken hile yaptı. Bu konuları anlatacağım, çünkü sen buna neden haber yapmıyorsun demedim mi?
12- Eğlendirici oluyoruz. Sağlam bilgiler paylaşacağım, haydi başlayalım. Gelin size bir sırlarımı paylaşayım.
13- İlerleyen saatlerde daha fazla bilgi sunacağım. Merakla bekle. Şimdi size daha fazla ayrıntıyı veriyorum. Bekleyin, işte o zaman gerçekle yüzleşeceksin.
14- Hazır olun, daha fazlası geliyor. Şimdi gerçekleri öğrenme zamanı.
15- Devam edeceğiz. Henüz bitmedi, daha fazla bilgi geliyor.
6- Yüzün üşümeden faşizme karşı direneceğiz. Hazır olun, daha fazlası gelecek.
17- Daha da büyük gelişmeler var. Beklemede kalın.
18- Yarın daha fazla detay paylaşacağım. Tüm gerçekleri ortaya çıkaracağım.
19- Yakında daha fazlası gelecek. Hazır olun. Açıklamalar devam edecek.
20- Bu konuyu sonlandırmayacağım. Gerçekler ortaya çıkıyor.
21- Görme zamanı geldi. Gerçekler ortaya çıkacak.
22- Doğruları anlatmaya devam edeceğiz.
23- Son durumlar hakkında bilgi vereceğim.
24- İlerleyen saatlerde daha da detaylı bilgiler sunacağım.
25- Sonraki aşamalarda daha fazla bilgi alacaksınız. Beklemeye devam edin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri