Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selçuk Peker

bullvar_katip

Administrator
Selçuk Peker (d. 1961, Giresun, Türkiye) Türk Tıp Doktoru Hakkında Selçuk Peker, 15 Eylül 1961 yılında Giresun'da doğmuştur. İlköğretim, orta öğretim ve lise eğitimlerini Giresun'da tamamlayan Peker, 1978 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp öğrenimine başlamış ve 1986 yılında mezun olmuştur. Kariyeri Mezun olduğu yıl(1986) ilk görev yeri olan Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi'nde mecburi şark hizmetini yapmıştır. 1987-1993 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamladı. 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda uzman olarak çalışmaya başladı. Aynı yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde University of Pittsburgh Medical Center’da Gamma Knife Radyocerrahisi ve Fonksiyonel Nöroşirürji Fellowluğu(Tanım:Yan Dal uzmanlık eğitimi) ve Oregon Health Sciences University Department of Neurosurgery’de Hareket Bozuklukları Cerrahisi ve Ağrı Cerrahisi Fellowluğu yapmıştır. 2000 yılında Yardımcı Doçent unvanını, 2005 yılında ise Doçent unvanını almıştır. 2005-2016 yılları arasında Kozyatağı Acıbadem Hastanesi ve Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2008 yılından 2016 yılına kadar Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Nöroşirürji Anabilim Dalı Öğretim üyeliği yapmıştır. 2011 yılında Profesör unvanını almıştır. 2017 yılından itibaren Koç Üniversitesi Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış 177 makalesi ve sunulmuş 207 bildirisi vardır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında 277 davetli konferans vermiştir.. Bilimsel Ödüller 1991 Türk Nöroşirürji Derneği "Ali Şükrü İskefiyeli Ödülü" 1991 Hacettepe Üniversitesi "Bilim Başarı Belgesi" 2003 Marmara Üniversitesi "Bilim Başarı Belgesi" 2011 Türk Nöroşirürji Derneği "Yılın Bildirisi Dokuzunculuk Ödülü" Kaynakça Kategori:1961 doğumlular Kategori:Giresun doğumlular Kategori:Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenim görenler Kategori:Türk profesörler Kategori:Marmara Üniversitesi öğretim üyeleri Kategori:Acıbadem Üniversitesi öğretim üyeleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri