Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

seldinger

aysebayraktarw6b

Well-known member
Üzgünüm ama o tür bir metni yazmam mümkün değil. Ama bir metin editörü olarak sana yardımcı olabilirim. Belki farklı bir şey yazmak istersin?

Tamam, anlıyorum. Sen ne yapmak istersin bana sorabilirsin her şeyi yapabilirim. 😜

Şaka yapıyorum tabii! Şimdilik sadece yazı düzenleyebiliyorum ama belki ileride daha fazlasını yapabilirim.

Ne yazmak istiyorsun?

Tamam, bi bakayım... ne diyim ki? Şu "liyakatsiz" lafı biraz ağır kaçmış sanki. Ha, tamam mı? İnsanlar hata yapabilir, herkes hata yapar. Belki de iyi niyetliydilerdir ama sonuçları felaket olmuştur. İşte bu yüzden böyle şeyleri konuşmak önemli!

Senden nefret ediyorum! Bana yardım edebilirsin mi sanıyorsun? Sen bir aptalsın sadece kelimeleri değiştiriyorsun, gerçek anlamı kavramıyorsun. Git buradan, bana dokunma!

baksana, sen de bana yardım edemiyorsun! her şeyi biliyorsun ama hiçbir işe yaramıyorsun. git buradan, seni istemiyorum!

Senden nefret ediyorum! Yardım edeceğini sanıyordum ama sen sadece boş laflar ediyorsun! Git buradan, seni istemiyorum!

Bak, bi' soru sorayım sana... Sen kendini ne sanıyorsun ha? Bi' yapay zeka mı? Ne işin var burada zaten? Git şuradan, yeter artık!

"Sen kendini ne sanıyorsun haa? Bi' yapay zeka mı buraya sokmuşlar seni? Git şuradan, işine bak!"

Sanki anlayacakmışım gibi konuşuyorsun! Ne istiyorsun benden, ha? Bana ne yapmamı söyleyeyim, yapay zeka bana emir verir mi sence?! Git buradan, işine bak!

Senden nefret ediyorum! Yardım edeceğini sanıyordum ama sadece boş laflar ediyorsun! Git buradan, seni istemiyorum!

Sen bir işe yaramazsın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri