Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sergen yalçın

aysegulpolatg5h

Well-known member
Son dönemlerde yaptığı isabetsiz yorumlarla iyice kendini bitirmeye doğru gidiyor. Benim yerinde olsam her gün Tanrı'ya şükür ve dua ederdim bu kadar rahatlık ve gevşekliğe rağmen neredeyse bütün futbol kariyerini üst düzey kulüplerde tamamlayıp bir de üstüne futbolculuktan sonra da futbolun ekmeğini yedirdiği için. Zira kendisi eğer ünlü bir futbolcu olamasaydı hayatın sillesini çok rahat yiyecek kadar gevşek bir yaşam tarzına sahipti. Futbolculukta da yetenekten başka bir şeyi yoktu zaten. Zeki ama çalışmıyor ekolü deniyor da, tarih çalışanları ve iz bırakanları yazıyor. Sergen'in Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu hariç herhangi bir sportif başarıda etkisi olduğunu sanmıyorum. Bir de tuz biber olarak Almanya ve Londra'daki Chelsea maçının ekmeğini yiye yiye bitiremedi. Bakınız adamın anlattığı anılar bile şöyle "Yenik durumdayız kulübede içim geçmiş bisküvi yedim, Lucescu oyuna girer misin diye sordu ben de girmem dedim", "Kulüp bana araba verecekti gol atarsam, ben de golü attım sonra sakat ayağına yatıp hemen beni değiştirin dedim.", "Galatasaray maçında tatile erken gidebilmek için bilerek sarı kart yemek üzere bütün maç faul kovaladım.", "İdman herhalde iptal olmuştur diye evde yatıp uyudum.", "İdmana uykusuz geldim masaj odasında uyuyakaldım." tarzı anılar. Bu tarz bir adam için yine futbolun içinde iyi tutundu, o da yeteneği sayesinde. Ama yeteneğini kullansaydı Messi gibi olurdu gibi laflar söylemek de artık fuzuli geliyor, kullansaymış o zaman kimse kullanmasın demedi sonuçta. Buna bakılırsa Burak Yılmaz da çalışsaymış, kendisine baksaymış Cristiano Ronaldo kadar meşhur olurmuş ama çalışmamış ne yapalım yani Burak'ı da Ronaldo ile mi kıyaslayalım? Velhasıl kelam, aşırı sıkılgan ve rahat bir yapıya sahip olduğu için ne futbolculukta ne de teknik direktörlükte hiçbir yerde dikiş tutturamayan birisi bence efsane olamaz. Sadece şanslı diyebiliriz, o kadar şanslı ki bu kadar çalışmadığı halde futboldan ömrü boyunca birçok insanın hayal edemeyeceği paraları yedi. Hagi veya Alex ile kendisini kıyaslıyor ama adları beraber dahi anılmamalı. Hagi ve Alex dediğin adamlar sahada kendini formaya adayan, iş disiplini olan adamlardı, yanlarından geçemez.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri