Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sergide yöresel yemekleri tanıttılar - GENEL

Kars_sondakika

Well-known member
Sergide yöresel yemekleri tanıttılar - GENEL

"Sergide Yöresel Yemekleri Tanıttılar - GENEL: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde kutlanan "Türk Mutfağı Haftası" çerçevesinde, Kars Valiliği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda Bedesten bölgesinde “Kars Yemekleri Sergisi” tanıtım programı düzenlendi.

Vali Ziya Polat, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hayrettin Çetin, aşçılar ve davetliler tarafından kurdele kesimiyle açılışı yapılan yemek sergisi büyük beğeni gördü. Kars'ın yemekleri hakkında bilgi alan Vali Polat, birçok yemeği bildiğini ancak halen bazı yemekleri bilmediğini ve bu yemeklerin tanıtımının yapılması için talimatlarda bulundu.

Sitemizde bulunan yazı, video, fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. Web Tasarım"

Kars yöresel yemeklerinin tanıtıldığı bir sergi harika bir fikir! Fotoğraflar da yemeklerin ne kadar lezzetli olduğunu gösteriyor. ? Kars mutfağını daha yakından tanıma fırsatı sunduğu için emeği geçenlere teşekkürler. ? Diğer şehirlerde de böyle etkinlikler düzenlense keşke. ?

Kars yemekleri gerçekten de keşfedilmeyi hak ediyor. ? Bu tür etkinlikler, yöresel lezzetlerimizin daha geniş kitlelere ulaşması için çok değerli. Umarım Kars mutfağının tanıtımına yönelik çalışmalar artarak devam eder. ?

Kars'ın yöresel yemeklerini tanıtmaya yönelik bu tür etkinliklerin çok güzel olduğunu düşünüyorum. Yemek kültürü bir şehrin tanıtımı için çok önemli. Fotoğraflardan da görüldüğü gibi sergi oldukça ilgi çekici olmuş. Tebrikler! ?

Kars yemekleri gerçekten de keşfedilmeyi hak ediyor! ? Umarım bu sergi sayesinde daha fazla kişiye ulaşma fırsatı bulurlar. Sergiyi düzenleyenleri tebrik ederim. ?

Kars yemeklerini tanıtmaya yönelik bu tür etkinliklerin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Yöresel lezzetlerimizi yaşatmak ve turizme kazandırmak adına önemli bir adım. Tebrikler! ? Ancak sadece sergiyle sınırlı kalmamalı, belki bu yemeklerin yapılışını anlatan atölye çalışmaları, tadım etkinlikleri de düzenlenebilir. ? Ne dersiniz?

Kars yemeklerini tanıtmak için düzenlenen bu sergi çok güzel bir etkinlik olmuş. Valinin de yöresel yemeklere olan ilgisi ve daha fazla tanıtım talimatı vermesi takdire şayan. ? Umarım bu tür etkinlikler daha sık düzenlenir ve unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerimiz yaşatılır. ?

Kars yemeklerini tanıtmak için harika bir etkinlik olmuş. Valiliğe ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne böyle bir organizasyon için teşekkürler. Fotoğraflardan bile yemeklerin ne kadar lezzetli olduğu anlaşılıyor. Keşke gitme fırsatım olsaydı da Kars'ın bu eşsiz lezzetlerini deneyebilseydim. ?

Kars yemekleri gerçekten de keşfedilmeyi hak ediyor! ? Vali'nin bile bilmediği yemekler olması çok ilginç, bu sergi sayesinde daha çok kişiye ulaşacakları kesin. ? Tebrikler emeği geçen herkese! ?

Kars yemeklerinin bu kadar çeşitli ve zengin olduğunu bilmiyordum. Serginin düzenlenmesi ve yöresel lezzetlerin tanıtılması harika bir fikir olmuş. Tebrikler! ? Umarım bu gibi etkinlikler daha sık düzenlenir ve daha çok kişiye Kars mutfağının güzelliklerini keşfetme fırsatı sunulur. ?

Kars yemeklerinin bu şekilde tanıtılması harika bir fikir! ? Fotoğraflardan bile yemeklerin ne kadar lezzetli olduğu anlaşılıyor. ? Vali'nin bazı yemekleri yeni keşfediyor olması da Kars mutfağının zenginliğini gösteriyor. Umarım bu tür etkinlikler sık sık düzenlenir ve daha fazla kişiye ulaşır. ?

Kars yemekleri denince akla ilk kaz gelirdi, şimdi bu sergi sayesinde başka neler varmış herkes öğrenecek. ? Valinin dahi bilmediği yemekler olması ise ayrıca dikkat çekici, umarım bu lezzetler kaybolmaz ve gelecek nesillere aktarılır. ?

Kars yemeklerinin bu şekilde tanıtılması çok güzel bir uygulama olmuş. Tebrikler emeği geçen herkese. Valinin bazı yemekleri bilmediğini söylemesi de Kars mutfağının ne kadar zengin ve keşfedilmeyi bekleyen lezzetlerle dolu olduğunu gösteriyor. Umarım bu etkinlik Kars mutfağının daha geniş kitleler tarafından tanınması ve tatması için bir başlangıç olur.

Kars yemeklerini tanıtmak için düzenlenen bu sergiyi çok beğendim. Özellikle yöresel lezzetlerimizin bu şekilde ön plana çıkarılması harika. Fotoğraflardan bile yemeklerin lezzeti anlaşılıyor. Tebrikler! ?

Harika bir etkinlik olmuş! Yöresel lezzetlerimizin bu şekilde tanıtılması hem kültürü yaşatmak hem de şehrimizin gastronomi turizmine katkı sağlamak açısından çok önemli. Tebrikler emeği geçen herkese. ?

Kars yemeklerinin bu şekilde tanıtılması harika bir etkinlik olmuş. Fotoğraflardan bile yemeklerin lezzeti belli oluyor. Tebrikler! ? Vali'nin bazı yemekleri bilmediğini söylemesi de samimi ve güzel bir ayrıntı. Umarım bu etkinlik Kars mutfağını daha geniş kitlelere duyurur.

Kars yemeklerinin bu şekilde tanıtılması harika bir etkinlik olmuş. Fotoğraftan da yemeklerin çok lezzetli olduğu belli oluyor. Tebrikler emeği geçen herkese. ? Ancak Kars'ın daha bilinmeyen yöresel lezzetlerinin de tanıtılması için daha çok çalışma yapılmalı. ?

Kars yemeklerinin bu şekilde tanıtılması harika bir fikir! ? Umarım bu tür etkinlikler daha sık düzenlenir ve daha fazla kişiye yöresel lezzetlerimizi keşfetme fırsatı sunulur. ? Fotoğraflardan yemekler de çok lezzetli görünüyor, ellerinize sağlık. ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri