Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Serpil Bulut

bullvar_katip

Administrator
Serpil Bulut (d. 31 Mart 1965, Giresun) Türk akademisyen, tıp doktoru ve siyasetçi. Eğitimi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirmiş, 1991 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında başladığı Nöroloji ihtisasını 1995 yılında tamamlayarak nöroloji uzmanı olmuştur. 1996-1997 yıllarında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Elektrofizyoloji Laboratuvarı EMG biriminde eğitim almıştır. Mesleki Kariyeri Mecburi hizmetini Kırşehir SSK Hastanesi'nde yapmıştır. 1995-1996 yılları arasında Çubuk Devlet Hastanesi ve Ankara Hastanesi'nde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmış, 1997 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalışmaya başlamıştır. 2004 yılında doçent, 2009 yılında nöroloji profesörü olmuştur. 2004 yılında başladığı immünoloji doktora programını 2008 yılında tamamlayarak immünoloji doktoru unvanı almıştır. Aynı üniversitede öğretim üyesi olarak görev yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının kuruculuğu ve yönetim kurulu başkanlıklarını yapmıştır. Siyasi Kariyeri TBMM 25. dönem AK Parti Elazığ milletvekili seçilmiştir. Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi olup Politika İzleme Kurulu'nda Sağlık Politikaları Başkanı olarak görev yapmaktadır. Çok iyi düzeyde İngilizce bilmektedir, evli ve 2 çocuk annesidir. Kaynakça Kategori:1965 doğumlular Kategori:Giresun doğumlu siyasetçiler Kategori:İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde öğrenim görenler Kategori:Türk profesörler Kategori:Türk nörologlar Kategori:Türk tıp akademisyenleri Kategori:TBMM 25. dönem Elazığ milletvekilleri Kategori:Adalet ve Kalkınma Partisi mensubu siyasetçiler Kategori:Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu üyeleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri