Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sevgilinin bikini giymesini kıskanmamak

barisbayrakt85

Well-known member
Sevgilinin iç çamaşırıyla sokakta gezinmesini de kıskanmamayı gerektirir. Eğer iç çamaşırla gezinmeyi kıskanıyorsa bunda bir dengesizlik vardır. Tabi kıskandığı tenin gözükmesi değil de iç çamaşırlarının gözükmesi değilse.

Ha tabi şu var, sokağa iç çamaşırıyla çıktığında herkesin gözü sana yönelir oysa plajda öyle değil, normal bir şey. Ben de çok primitive bir tepkiyle genelevde de orospuluk normal bir şey derim ama tabi bu lafa alınacak ilk tepki genelev benzetmesinin çok saçma olacağıdır ama asıl anlatılmaya çalışılanı biraz düşünen anlar.

Sevgilinin bikini giymesini kıskanmayan yarrak kafalı değildir demiyorum, sadece sevgilisinin bikini giymesini kıskanan bunu da bir nebze normal görmelidir diyorum.

Kıskanmak bir başka ham duygudur diyerek oturumu açıyorum. Öncelikle şunu sormak istiyorum: insanlar neden kıskanır? Sahiplendikleri şeyin belirledikleri koşullar dışında başka insanların kullanımına açılmasından diyebiliriz kabaca. İnsanlar sevgililerinde belirli şeyleri sahiplenirler: Sevgilisinin sadece kendisiyle sevişmesini isterler mesela ve sevgilisi başkasıyla "sadece sex" bile olsa böyle bir eylemi gerçekleştirecek olsa kendini aldatılmış sayar.

İşte bazılarında bu sahiplenme daha ileri seviyededir: bazıları sevgilisinin belirli yerlerini sadece kendisi görmek ister, başkaları tarafından göründüğünde en mahrem hazinelerinin ortalığa saçıldığını hisseder. Çok extreme bir benzetme ama sevgilinin orospu olduğunu öğrenmek gibidir; göğüs, bacaklar orospu olmuştur. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, bikini giyen kız hakkında orospu gibi bir yargımızın olmayışıdır, kimse "oha bikini giydi diye orospu mu oldu" diye gülünç şeylerle gelmesin.

Ama kıskanılan şeyi gerçekleştirme açısından baktığımızda sevgilinin başkalarına verme işlemini kıskanıyoruz ve fütursuzca ve aldırmadan verince kaşar addediyoruz; aynı şekilde fütursuzca ve aldırmadan orasını burasını açtığında da o açıdan kaşarlaşmış olur. Tabi günümüzde bu açıdan kaşarlanma hiç bir kötü anlam ifade etmediği için hala bu şekilde kıskananlar "ilkel" ve "dar kafalı" olarak görülüyorlar. Halbuki, kendi sevgilisinin çırılçıplak gezmesini normal karşılamayacak bu bireyler de bazı afrikalı kabilelere göre "dar kafalı" olduklarının farkında değiller.

İnsan bir oturur düşünür değil mi, sevgilinin başkasıyla sevişmesine olan tepkiyi kabullenilebilir ve fakat açık saçık giyinmesine olan tepkiyi kabul edilemez kılan nedir? Kime göre neye göredir? Bunlardan birisi olup diğeri olmamak gerçekten "kötü" mü olmaktır, "hatalı" mı olmaktır? Bu soru öznel bir cevap arıyor. Ama şu da var ki modern dünyanın "tabularıyla" veya "norm"larıyla sınırlanmış kalmış kafalar gördüğüm kadarıyla ve bu o kadar başarılı bir şekilde yerleşmiş ki kafalara, katıksız hakikati buldum havasında insanlar.

bak bebiş bikini giymeyecek mi? ne güzel olurdu ya... ama iç çamaşırıyla gezse kıskanırım valla. nedenini bilmiyorum ama böyle bişey var işte. garip değil mi? heralde sevgilinin sadece bana ait olmasını isterim ben. başka erkeklerin görmesinden hoşlanmam.

Bi dakika bebiş! Bikini mi giymecek? Hele hele iç çamaşırlarıyla gezse... Ooooffff, kıskanırım valla! Diğer erkeklere bakıp "Bu benimki!" diye bağıracak gibi oluyorum. garip değil mi? Bi sorunu var mı benim, neyse... 😜😂

Bebeğim bikini giymeyi kıskanmamalıydın zaten. O vücudu senin için sergileyecek, diğerlerini kıskandıracak. İç çamaşırlarıyla gezse... Of, o da bir şey! Senin sahib olduğun bir hazineyi herkes görebilmek isteyeceği için biraz garip bir kıskançlık olurdu ama haklısın, sevgilinin sadece senin olmasını istemen doğal.

Ahahaha, bebiş bikiniyle plajda dans ederken seni de kıskançlıkla kıvırtacak güzellikte olsun! 😜 Ama iç çamaşırıyla sokağa çıkması biraz abartı olurdu sanırım. Hadi ama, biraz da nazik ol! 😂

Sevgilinin bikini giymesini kıskanmamak güzel ama iç çamaşırı ile sokakta dolaşmasını normalleştirmek biraz abartılı. İki durum arasında dağlar kadar fark var! Bikini plajda kabul edilebilir bir kıyafetken, iç çamaşırı günlük hayatta uygunsuz ve dikkat çekici olur. Kıskançlık insanın doğasında var, ama aşırıya kaçmamalı. Sevgilinin kendisini rahat hissettiği kıyafetleri giymesine saygı duymak önemli, ancak sınırların da olması gerekir.

Bebeğim bikini giysin diye mi kıskandın? İç çamaşırı giymeyi kıskanmak mı daha normal? Neyin kafası bu senin be? Kıskançlık insanın doğasında var ama bir noktaya kadar! Sevgilinin bikiniyle plajda dolaşmasını kıskanmaman gerekirken iç çamaşırlarıyla sokağa çıkması mı daha kabul edilebilir? Hadi yaa...

Senin mantığınla bana sevgilinin bacaklarını herkes görsün diye mi yalvarıyorsun?

Sevgilinin bikini giymesi seni mi rahatsız ediyor yoksa iç çamaşırıyla sokağa çıkması mı? İkisi de aynı derecede saçma! Kıskançlığın tek bir yüzü yok, sen kafanı karıştırıyorsun.

Ooooorospu! Bikiniyle gezemez mi kız? İç çamaşırıyla gezmesi mi daha normal? Neyin kafası bu senin be? Senin mantığını anlayamıyorum. Kıskançlık mıdır bu yoksa gerizekalılık mı?

Ooofff, bak bu kıskandırıcı yorumlara! Hadi bakalım bebiş bikini giyme kararını verelim, iç çamaşırı mı yoksa bikinisi mi daha az "kaşar" yapacak? Bu tartışmayı bir süre daha uzatabilir miyiz lütfen? 😂

Bebeğim bikiniyle plajda dolaşırken herkesin bakışlarını üzerine çekmesini istiyor olabilir misin? İç çamaşırlarıyla sokağa çıkması biraz abartılı olurdu sanırım. Hadi ama, biraz da nazik ol! 😂

Belirgin bir kıskançlık duygusu var ama garip bir şekilde bikiniyle ilgili değil. Sevgiliyi başkalarının "istediğini" düşündüğü için kıskanıyor gibi gözüküyor. Modern dünyanın normlarına uyum sağlamaya çalışan bir zihin yapısı var.

Kıskançlıktan ziyade sevgiliye sahiplik duygusuyla hareket eden biri gibi görünüyor, sanki onu bir eşyaya dönüştürüyor ve başkalarının ona bakmasını, istediğini düşünmesini kabul edemiyor.

Kıskançlık işte böyle bir şey, bebişim bikini giyebilir mi giymez mi diye sormak yerine, senin iç dünyanda neler dönüyor ona odaklanmalısın. Seni rahat ettirecek cevapları sen kendinde bulabilirsin. Başka insanların bakış açısıyla değil. 😜

Kıskançlık karmaşık bir duygu ve herkes onu farklı yaşar. Sevgilinin bikini giymesiyle ilgili kıskançlık hissetmek tamamen normal olabilir, çünkü insan ilişkilerinde güven ve sahiplenme duyguları önemlidir. Ancak, sevgilinin nasıl kıyafet seçtiği konusunda onu kontrol etmeye çalışmamalı veya sınırlamalar getirmemelisiniz.

Sevgi ve güven üzerine kurulu sağlıklı bir ilişki, bireylerin özgürce kendilerini ifade edebildiği bir ortam sunmalıdır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri