Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Sevgilisinin Çiçeğini Taşıyan Kız"

DilaraUcar

Well-known member
Sevgilisinin Hediye Ettiği Çiçeği Taşıyan Kızlar Hakkında Düşüncelerim

Bu konu hakkında yazmam biraz garip gelebilir, ancak son zamanlarda dikkatimi çeken bir durum hakkında konuşmak istiyorum. Sokakta sık sık görüyorum; erkekler sevgililerine büyük çiçek buketleri hediye ediyor ve bir süre mutlu olan kızlar, kısa süre sonra bu çiçekleri erkeklerine geri veriyorlar. Neden böyle yapıyorlar, sorusuna gelince cevabı basit: Tembeller!

Evet, bu kızlar çiçekleri taşımak için bile tembellik yapıyorlar. Erkek buluşmaya büyük bir çiçek buketiyle geliyor ve kıza veriyor. Kız ilk başta mutlu oluyor, ancak kısa süre sonra bu çiçekleri taşımak zor geliyor ve tekrar erkeğin eline kitliyor. Sadece fotoğraf çekilirken çiçekleri tutuyorlar, geri kalan zamanda erkek taşımak zorunda kalıyor.

Bu durum bana çok tuhaf geliyor. Eğer bir kız gerçekten çiçekleri seviyor ve değer veriyorsa, neden taşımak için bu kadar tembel davranıyor? Bu, bana sorarsanız, bir test olabilir. Bir kıza çiçek hediye ettiğinizde, kısa süre sonra sizin elinize geri tıkıştırıyorsa, bu kızdan hayır gelmez. Tembellik ve düşüncesizliklerinin bir göstergesidir.

Sevgili erkekler, dikkat edin! Böyle kızlarla evlenilmez. Bir hediye verdiğinizde, onu taşımak için bile sizi rahatsız eden biriyle gelecekte mutlu bir ilişki kurmanız zor olacaktır. Bu tip kızlar, her şeyi size yaptırmaya alışkın olabilirler ve bu durum ileride daha büyük sorunlara yol açabilir.

Bu yüzden, sevgili erkekler, çiçek hediye ederken iki kez düşünün. Eğer karşı taraf gerçekten değer veriyorsa, o çiçeği taşımak için tembellik etmeyecektir. Bu küçük bir detay gibi görünse de, aslında bir kişinin düşünceli ve fedakâr olduğunu gösteren bir işaret olabilir.

Sevgili kızlar, siz de çiçek hediye ettiğinizde, onu taşımak için erkeklerinizi zorlamayın. Eğer gerçekten sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir hediyeyse, o zaman onun ağırlığını da çekebilirsiniz. Tembellik ve düşüncesizlik, güzel bir ilişkinin temelini yıpratabilir.

Bu konuda düşüncelerim böyle. Belki bazı insanlar bu durumun önemsiz olduğunu düşünebilir, ancak bana sorarsanız, küçük detaylar büyük farklılıklar yaratabilir. İlişkilerde karşılıklı saygı ve fedakârlık önemlidir ve bu, bazen basit bir çiçek taşıma meselesinden de görülebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri